> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Nová zelená úsporám

vloženo: 21.11.2016           komentářů: 0


Zajímají vás úspory energie a chcete dotaci na investice do vašeho bydlení? Odborníci poradí!


Státní fond životního prostředí ČR ve spolupráci se statutárním městem Prostějov, Olomouckým krajem a Centrem pro regionální rozvoj ČR zve všechny zájemce o úspory energií, zateplení nebo změny způsobu vytápění ve svých rodinných a bytových domech na seminář.

„Na semináři se dozvíte aktuální informace o vyhlášené výzvě k podávání žádostí o dotaci z programu Nová zelená úsporám. Odborníci ze Státního fondu životního prostředí ČR vám kromě obecných informací poskytnou také individuální konzultace a poradenství. Dozvíte se i aktuální informace k programu na snížení emisí z lokálního vytápění – Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji I a k 37. výzvě IROP – Energetické úspory v bytových domech II.,“ uvedla Marie Melničuková, vedoucí oddělení Odboru krajských pracovišť Morava, Oddělení Střední Morava, Státního fondu životního prostředí ČR.


Zájemci se mohou na seminář dostavit bez předchozího přihlašování. Seminář je bezplatný a proběhne:

22. listopadu 2016 / od 15.00 hod. / Prostějov

Sál kulturního klubu DUHA - 1. patro

ul. Školní č. 4, Prostějov


Program semináře:


15:00 – 15:05 Úvod

15:05 – 15:25 Podmínky programu Nová zelená úsporám – zástupce SFŽP ČR

15:25 – 15:40 Administrace žádostí NZÚ a nejčastější chyby – zástupce SFŽP ČR

15:40 – 16:00 37.výzva IROP Energetické úspory v bytových domech II – zástupce CRR ČR

16:00 – 16:20 Kotlíkové dotace v Olomouckém kraji I - zástupce Olomouckého kraje

16:20 – 16:40 Dotazy, individuální konzultace a poradenství

Zdroj: Státní fond životního prostředí ČR

autor: www.prostejov.eu

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.