> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Policisté se obrací s žádostí

vloženo: 25.11.2016           komentářů: 0

Policisté se obrací s žádostí o pomoc na širokou veřejnost.

Včera před šestnáctou hodinou došlo v obci Kralice na Hané, místní části Kralický Háj, k dopravní nehodě dvou osobních automobilů značek Fiat a Renault. Podle předběžného šetření řidič vozidla značky Fiat přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem.

„Dosud nezjištěný řidič vozidla Fiat bezprostředně po dopravní nehodě z vozidla vystoupil a z místa odešel. Zranění osob nebylo zjištěno. Výše způsobené hmotné škody na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 80 tisíc korun. Alkohol u řidiče Renaultu byl vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Dalším šetřením policisté zjistili, že vozidlo Fiat nemělo platnou technickou prohlídku ani povinné pojištění. Po prohlídce technického stavu vozidel policisté na místě zadrželi osvědčení o registraci vozidla značky Fiat. Příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. Stejně tak policisté pátrají po totožnosti neznámého řidiče vozidla značky Fiat. Z tohoto důvodu žádáme občany, kteří by měli poznatek k jeho totožnosti, aby se obrátili na policisty dopravního inspektorátu na telefon 974 781 251, nebo 974 781 585. Za případnou pomoc děkujeme," uvedl policejní komisař František Kořínek.


Foto: Policie ČR

autor: Policie ČR

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.