> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Policisté se obrací s žádostí

vloženo: 25.11.2016           komentářů: 0

Policisté se obrací s žádostí o pomoc na širokou veřejnost.

Včera před šestnáctou hodinou došlo v obci Kralice na Hané, místní části Kralický Háj, k dopravní nehodě dvou osobních automobilů značek Fiat a Renault. Podle předběžného šetření řidič vozidla značky Fiat přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím vozidlem.

„Dosud nezjištěný řidič vozidla Fiat bezprostředně po dopravní nehodě z vozidla vystoupil a z místa odešel. Zranění osob nebylo zjištěno. Výše způsobené hmotné škody na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 80 tisíc korun. Alkohol u řidiče Renaultu byl vyloučen provedenou dechovou zkouškou. Dalším šetřením policisté zjistili, že vozidlo Fiat nemělo platnou technickou prohlídku ani povinné pojištění. Po prohlídce technického stavu vozidel policisté na místě zadrželi osvědčení o registraci vozidla značky Fiat. Příčiny, okolnosti i míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního šetření. Stejně tak policisté pátrají po totožnosti neznámého řidiče vozidla značky Fiat. Z tohoto důvodu žádáme občany, kteří by měli poznatek k jeho totožnosti, aby se obrátili na policisty dopravního inspektorátu na telefon 974 781 251, nebo 974 781 585. Za případnou pomoc děkujeme," uvedl policejní komisař František Kořínek.


Foto: Policie ČR

autor: Policie ČR

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.

29.11.2018

Pomoc přišla za pět minut dvanáct.
V ranních hodinách vyjížděla hlídka prověřit oznámení o promrzlé ženě na křižovatce ulic Studentská, Lidická. V uvedené lokalitě zjištěna čtyřiasedmdesátiletá, silně podchlazená žena. Ta již nebyla schopna s hlídkou komunikovat. Strážníci seniorku ihned přemístili do služebního vozidla. Na místo přivolána ZZS.

28.11.2018

Soused mu zachránil život.
V podvečer se na linku 156 obrátil muž a vyslovil obavu o svého souseda, kterého již delší dobu neviděl a bojí se, aby se mu něco nestalo. Na místo vyslána hlídka. V zahradě domu se volně pohyboval německý ovčák. Na bouchání a zvonění nikdo nereagoval. Hlídce se podařilo zkontaktovat syna dotyčného muže. Ten se ihned dostavil na místo i s klíči od domu. Po otevření dveří byl uvnitř nalezen ležící jednasedmdesátiletý muž, který se ze zdravotních důvodů nemohl hýbat.

26.11.2018

Nález snubního prstenu.
V průběhu dne se na služebnu MP dostavil třiapadesátiletý muž, s tím, že předešlý den nalezl v prostorách u kluziště na nám. T. G. Masaryka snubní prsten z bílého a žlutého kovu s vyrytým jménem a datem na vnitřní straně. Přes veškerou snahu se strážníkům nepodařilo vypátrat jeho majitele.

25.11.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před polednem přijato oznámení o vozidle s otevřenými dveřmi na ulici Svatoplukova. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Z registru vozidel zjištěn provozovatel. Toho se hlídce nepodařilo zkontaktovat.