> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábí letka přivítala Třebíč

vloženo: 26.11.2016           komentářů: 0


Jestřábi porážejí SK Horáckou Slavii Třebíč v této sezóně i napotřetí

Jestřábí letka přivítala ve svém hnízdě v rámci osmadvacátého kola SK Horáckou Slavii Třebíč. Vstup do třetího vzájemného utkání se Hanákům vydařil na jedničku. Hned v první třetině se podařilo svěřencům Arnošta a Kočího nasázet svému soupeři tři góly. A střelecky při chuti byli hráči s jestřábem na hrudi i v další části utkání. Svého rivala s Třebíče tak Jestřábi nakonec porazili poměrem 7:3

dnes | Marcela Koudelková
28., sobota 26.11.2016
LHK Jestřábi Prostějov
7:3(3:0, 2:1, 2:2)
SK Horácká Slavia Třebíč

Branky a nahrávky: 3. Venkrbec (Martin Novák, A. Holík), 4. Švec (Hozák), 17. Luňák (Žálčík), 21. Rudovský (Martin Novák, Luňák), 33. Fiala (Hozák, Švec), 54. Švec (Hozák, Fiala), 56. Šlahař (L. Krejčík, Augustin) – 39. Koch (R. Erat, Dolníček), 45. R. Erat (Mrázek), 60. Mrázek (Niko, Dolníček) Rozhodčí: Trombík - Adamec, Poruba. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 41:21. Diváci: 1416. Průběh utkání: 0:0, 5:0, 5:2, 7:2, 7:3.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil – A. Holík, Kaluža, V. Zadražil, T. Kvapil, Grebeňuk, Protivný – Martin Novák, Moskal, Žálčík – Luňák, Venkrbec, Rudovský – Augustin, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Hozák, Švec – Zabloudil.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (21. Do. Svoboda) – J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Koch, Čejka, Lojek, Blaha – R. Erat, Dolníček, Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Huňa, Raška, Psota – Malec, Milfait, T. Havránek.
Komentář k zápasu

Jestřábi vstoupili do třetího vzájemného utkání s Horáckou Slavii s velkým nadšením a odhodláním vyhrát. Ze svého aktivního přístupu vytěžili Hanáci hned ve třetí minutě početní výhodu po faulu Václava Čejky. A tuto nabídnutou příležitost využili Jestřábi po třiceti vteřinách. Skóre utkání otevřel střelou do pravého horního rohu kapitán domácího týmu Matouš Venkrbec. Nedlouho poté se prostějovským zimním stadionem ozývala gólová radost domácích fanoušků znova. Druhou branku Hanáků přidal po pouhých dvaceti vteřinách Marek Švec, jenž uklidil kotouč k pravé tyči Jekelovy svatyně. Hosté měli šanci vyrovnat v osmé minutě, kdy vznikl před Neužilovým územím zmatek. Prostějovský muž v masce však nakonec dokázal zastavit kotouč těsně před brankovou čárou. Na začátku čtrnácté minuty si Třebíč zahrála svou první přesilovou hru, nicméně ta se hráčům v červených dresech příliš nepodařila. Poté, co se dostali Hanáci do plného počtu, začali opět úřadovat. Další branku domácích přidal v sedmnácté minutě Lukáš Luňák, který poslal svůj tým po spolupráci s Lukášem Žalčíkem do tříbrankového vedení. Po první třetině tak odházely oba týmy do kabin za stavu 3:0.

Do druhé dvacetiminutovky nastoupili hráči Třebíče s novým brankářem. Namísto Pavla Jekela se do branky hostí postavil Dominik Svoboda. Ale ani toho Jestřábi neušetřili. Po pouhých čtyřiceti vteřinách propálil třebíčského muže v masce Jan Rudovský. Hostujícím se nabídla obrovská příležitost snížit stav utkání ve čtyřiadvacáté minutě, kdy se falu dopustil nejdříve Lukáš Luňák a o osm vteřin později ho na trestnou lavici následoval Vojtěch Zadražil. Hanáci však Horácké Slavii názorně předvedli, že jsou na hru v oslabení jedním z nejlepších týmů WSM Ligy a hostujícím hráčům nedali nejmenší šanci. A hráči Třebíče nedokázali využít ani následného trestného střílení. Za to Jestřábi byli dnes střelecky při chuti. Ve třiatřicáté minutě přidal již pátou branku Hanáků Ondřej Fiala. Hostující našli recept na skvěle chytajícího Neužila až dvě minuty před koncem druhé třetiny, kdy první branku Horácké Slavie v dnešním utkání zaznamenal Patrik Koch. Po druhé dvacetiminutovce se tak odcházelo do kabin za stavu 5:1.

Hráčům Třebíče se podařil vstup do poslední části utkání o poznání lépe, než v předešlých třetinách, neboť v pětačtyřicáté minut přidal druhou branku hostí Roman Erat, jenž tak snížil stav na 5:2. V následujících minutách se začali ke slovu hlásit opět hráči s jestřábem na hrudi. Šestou branku domácích přidal ve čtyřiapadesáté minutě Marek Švec, jenž tak zaznamenal v tomto utkání již druhou branku. A nedlouho po něm překonal Svobodu také Jakub Šlahař, který navýšil vedení Jestřábů opět na pětibrankový rozdíl. Poslední branku utkání však vstřelili hráči Třebíče. Necelou minutu před koncem závěrečné sirény, snížil stav na konečných 7:3 Petr Mrázek.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.