> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábí letka přivítala Třebíč

vloženo: 26.11.2016           komentářů: 0


Jestřábi porážejí SK Horáckou Slavii Třebíč v této sezóně i napotřetí

Jestřábí letka přivítala ve svém hnízdě v rámci osmadvacátého kola SK Horáckou Slavii Třebíč. Vstup do třetího vzájemného utkání se Hanákům vydařil na jedničku. Hned v první třetině se podařilo svěřencům Arnošta a Kočího nasázet svému soupeři tři góly. A střelecky při chuti byli hráči s jestřábem na hrudi i v další části utkání. Svého rivala s Třebíče tak Jestřábi nakonec porazili poměrem 7:3

dnes | Marcela Koudelková
28., sobota 26.11.2016
LHK Jestřábi Prostějov
7:3(3:0, 2:1, 2:2)
SK Horácká Slavia Třebíč

Branky a nahrávky: 3. Venkrbec (Martin Novák, A. Holík), 4. Švec (Hozák), 17. Luňák (Žálčík), 21. Rudovský (Martin Novák, Luňák), 33. Fiala (Hozák, Švec), 54. Švec (Hozák, Fiala), 56. Šlahař (L. Krejčík, Augustin) – 39. Koch (R. Erat, Dolníček), 45. R. Erat (Mrázek), 60. Mrázek (Niko, Dolníček) Rozhodčí: Trombík - Adamec, Poruba. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 41:21. Diváci: 1416. Průběh utkání: 0:0, 5:0, 5:2, 7:2, 7:3.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil – A. Holík, Kaluža, V. Zadražil, T. Kvapil, Grebeňuk, Protivný – Martin Novák, Moskal, Žálčík – Luňák, Venkrbec, Rudovský – Augustin, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Hozák, Švec – Zabloudil.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (21. Do. Svoboda) – J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Koch, Čejka, Lojek, Blaha – R. Erat, Dolníček, Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Huňa, Raška, Psota – Malec, Milfait, T. Havránek.
Komentář k zápasu

Jestřábi vstoupili do třetího vzájemného utkání s Horáckou Slavii s velkým nadšením a odhodláním vyhrát. Ze svého aktivního přístupu vytěžili Hanáci hned ve třetí minutě početní výhodu po faulu Václava Čejky. A tuto nabídnutou příležitost využili Jestřábi po třiceti vteřinách. Skóre utkání otevřel střelou do pravého horního rohu kapitán domácího týmu Matouš Venkrbec. Nedlouho poté se prostějovským zimním stadionem ozývala gólová radost domácích fanoušků znova. Druhou branku Hanáků přidal po pouhých dvaceti vteřinách Marek Švec, jenž uklidil kotouč k pravé tyči Jekelovy svatyně. Hosté měli šanci vyrovnat v osmé minutě, kdy vznikl před Neužilovým územím zmatek. Prostějovský muž v masce však nakonec dokázal zastavit kotouč těsně před brankovou čárou. Na začátku čtrnácté minuty si Třebíč zahrála svou první přesilovou hru, nicméně ta se hráčům v červených dresech příliš nepodařila. Poté, co se dostali Hanáci do plného počtu, začali opět úřadovat. Další branku domácích přidal v sedmnácté minutě Lukáš Luňák, který poslal svůj tým po spolupráci s Lukášem Žalčíkem do tříbrankového vedení. Po první třetině tak odházely oba týmy do kabin za stavu 3:0.

Do druhé dvacetiminutovky nastoupili hráči Třebíče s novým brankářem. Namísto Pavla Jekela se do branky hostí postavil Dominik Svoboda. Ale ani toho Jestřábi neušetřili. Po pouhých čtyřiceti vteřinách propálil třebíčského muže v masce Jan Rudovský. Hostujícím se nabídla obrovská příležitost snížit stav utkání ve čtyřiadvacáté minutě, kdy se falu dopustil nejdříve Lukáš Luňák a o osm vteřin později ho na trestnou lavici následoval Vojtěch Zadražil. Hanáci však Horácké Slavii názorně předvedli, že jsou na hru v oslabení jedním z nejlepších týmů WSM Ligy a hostujícím hráčům nedali nejmenší šanci. A hráči Třebíče nedokázali využít ani následného trestného střílení. Za to Jestřábi byli dnes střelecky při chuti. Ve třiatřicáté minutě přidal již pátou branku Hanáků Ondřej Fiala. Hostující našli recept na skvěle chytajícího Neužila až dvě minuty před koncem druhé třetiny, kdy první branku Horácké Slavie v dnešním utkání zaznamenal Patrik Koch. Po druhé dvacetiminutovce se tak odcházelo do kabin za stavu 5:1.

Hráčům Třebíče se podařil vstup do poslední části utkání o poznání lépe, než v předešlých třetinách, neboť v pětačtyřicáté minut přidal druhou branku hostí Roman Erat, jenž tak snížil stav na 5:2. V následujících minutách se začali ke slovu hlásit opět hráči s jestřábem na hrudi. Šestou branku domácích přidal ve čtyřiapadesáté minutě Marek Švec, jenž tak zaznamenal v tomto utkání již druhou branku. A nedlouho po něm překonal Svobodu také Jakub Šlahař, který navýšil vedení Jestřábů opět na pětibrankový rozdíl. Poslední branku utkání však vstřelili hráči Třebíče. Necelou minutu před koncem závěrečné sirény, snížil stav na konečných 7:3 Petr Mrázek.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.