Klikněte pro zvětšení...

Jestřábí letka přivítala Třebíč

vloženo: 26.11.2016           komentářů: 0

Jestřábi porážejí SK Horáckou Slavii Třebíč v této sezóně i napotřetí

Jestřábí letka přivítala ve svém hnízdě v rámci osmadvacátého kola SK Horáckou Slavii Třebíč. Vstup do třetího vzájemného utkání se Hanákům vydařil na jedničku. Hned v první třetině se podařilo svěřencům Arnošta a Kočího nasázet svému soupeři tři góly. A střelecky při chuti byli hráči s jestřábem na hrudi i v další části utkání. Svého rivala s Třebíče tak Jestřábi nakonec porazili poměrem 7:3

dnes | Marcela Koudelková
28., sobota 26.11.2016
LHK Jestřábi Prostějov
7:3(3:0, 2:1, 2:2)
SK Horácká Slavia Třebíč

Branky a nahrávky: 3. Venkrbec (Martin Novák, A. Holík), 4. Švec (Hozák), 17. Luňák (Žálčík), 21. Rudovský (Martin Novák, Luňák), 33. Fiala (Hozák, Švec), 54. Švec (Hozák, Fiala), 56. Šlahař (L. Krejčík, Augustin) – 39. Koch (R. Erat, Dolníček), 45. R. Erat (Mrázek), 60. Mrázek (Niko, Dolníček) Rozhodčí: Trombík - Adamec, Poruba. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 41:21. Diváci: 1416. Průběh utkání: 0:0, 5:0, 5:2, 7:2, 7:3.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil – A. Holík, Kaluža, V. Zadražil, T. Kvapil, Grebeňuk, Protivný – Martin Novák, Moskal, Žálčík – Luňák, Venkrbec, Rudovský – Augustin, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Hozák, Švec – Zabloudil.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (21. Do. Svoboda) – J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Koch, Čejka, Lojek, Blaha – R. Erat, Dolníček, Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Huňa, Raška, Psota – Malec, Milfait, T. Havránek.
Komentář k zápasu

Jestřábi vstoupili do třetího vzájemného utkání s Horáckou Slavii s velkým nadšením a odhodláním vyhrát. Ze svého aktivního přístupu vytěžili Hanáci hned ve třetí minutě početní výhodu po faulu Václava Čejky. A tuto nabídnutou příležitost využili Jestřábi po třiceti vteřinách. Skóre utkání otevřel střelou do pravého horního rohu kapitán domácího týmu Matouš Venkrbec. Nedlouho poté se prostějovským zimním stadionem ozývala gólová radost domácích fanoušků znova. Druhou branku Hanáků přidal po pouhých dvaceti vteřinách Marek Švec, jenž uklidil kotouč k pravé tyči Jekelovy svatyně. Hosté měli šanci vyrovnat v osmé minutě, kdy vznikl před Neužilovým územím zmatek. Prostějovský muž v masce však nakonec dokázal zastavit kotouč těsně před brankovou čárou. Na začátku čtrnácté minuty si Třebíč zahrála svou první přesilovou hru, nicméně ta se hráčům v červených dresech příliš nepodařila. Poté, co se dostali Hanáci do plného počtu, začali opět úřadovat. Další branku domácích přidal v sedmnácté minutě Lukáš Luňák, který poslal svůj tým po spolupráci s Lukášem Žalčíkem do tříbrankového vedení. Po první třetině tak odházely oba týmy do kabin za stavu 3:0.

Do druhé dvacetiminutovky nastoupili hráči Třebíče s novým brankářem. Namísto Pavla Jekela se do branky hostí postavil Dominik Svoboda. Ale ani toho Jestřábi neušetřili. Po pouhých čtyřiceti vteřinách propálil třebíčského muže v masce Jan Rudovský. Hostujícím se nabídla obrovská příležitost snížit stav utkání ve čtyřiadvacáté minutě, kdy se falu dopustil nejdříve Lukáš Luňák a o osm vteřin později ho na trestnou lavici následoval Vojtěch Zadražil. Hanáci však Horácké Slavii názorně předvedli, že jsou na hru v oslabení jedním z nejlepších týmů WSM Ligy a hostujícím hráčům nedali nejmenší šanci. A hráči Třebíče nedokázali využít ani následného trestného střílení. Za to Jestřábi byli dnes střelecky při chuti. Ve třiatřicáté minutě přidal již pátou branku Hanáků Ondřej Fiala. Hostující našli recept na skvěle chytajícího Neužila až dvě minuty před koncem druhé třetiny, kdy první branku Horácké Slavie v dnešním utkání zaznamenal Patrik Koch. Po druhé dvacetiminutovce se tak odcházelo do kabin za stavu 5:1.

Hráčům Třebíče se podařil vstup do poslední části utkání o poznání lépe, než v předešlých třetinách, neboť v pětačtyřicáté minut přidal druhou branku hostí Roman Erat, jenž tak snížil stav na 5:2. V následujících minutách se začali ke slovu hlásit opět hráči s jestřábem na hrudi. Šestou branku domácích přidal ve čtyřiapadesáté minutě Marek Švec, jenž tak zaznamenal v tomto utkání již druhou branku. A nedlouho po něm překonal Svobodu také Jakub Šlahař, který navýšil vedení Jestřábů opět na pětibrankový rozdíl. Poslední branku utkání však vstřelili hráči Třebíče. Necelou minutu před koncem závěrečné sirény, snížil stav na konečných 7:3 Petr Mrázek.

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.