> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jestřábí letka přivítala Třebíč

vloženo: 26.11.2016           komentářů: 0


Jestřábi porážejí SK Horáckou Slavii Třebíč v této sezóně i napotřetí

Jestřábí letka přivítala ve svém hnízdě v rámci osmadvacátého kola SK Horáckou Slavii Třebíč. Vstup do třetího vzájemného utkání se Hanákům vydařil na jedničku. Hned v první třetině se podařilo svěřencům Arnošta a Kočího nasázet svému soupeři tři góly. A střelecky při chuti byli hráči s jestřábem na hrudi i v další části utkání. Svého rivala s Třebíče tak Jestřábi nakonec porazili poměrem 7:3

dnes | Marcela Koudelková
28., sobota 26.11.2016
LHK Jestřábi Prostějov
7:3(3:0, 2:1, 2:2)
SK Horácká Slavia Třebíč

Branky a nahrávky: 3. Venkrbec (Martin Novák, A. Holík), 4. Švec (Hozák), 17. Luňák (Žálčík), 21. Rudovský (Martin Novák, Luňák), 33. Fiala (Hozák, Švec), 54. Švec (Hozák, Fiala), 56. Šlahař (L. Krejčík, Augustin) – 39. Koch (R. Erat, Dolníček), 45. R. Erat (Mrázek), 60. Mrázek (Niko, Dolníček) Rozhodčí: Trombík - Adamec, Poruba. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 41:21. Diváci: 1416. Průběh utkání: 0:0, 5:0, 5:2, 7:2, 7:3.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil – A. Holík, Kaluža, V. Zadražil, T. Kvapil, Grebeňuk, Protivný – Martin Novák, Moskal, Žálčík – Luňák, Venkrbec, Rudovský – Augustin, Šlahař, L. Krejčík – Fiala, Hozák, Švec – Zabloudil.
SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (21. Do. Svoboda) – J. Zdráhal, Niko, Bartejs, Koch, Čejka, Lojek, Blaha – R. Erat, Dolníček, Kristl – Kusko, R. Zohorna, Mrázek – Huňa, Raška, Psota – Malec, Milfait, T. Havránek.
Komentář k zápasu

Jestřábi vstoupili do třetího vzájemného utkání s Horáckou Slavii s velkým nadšením a odhodláním vyhrát. Ze svého aktivního přístupu vytěžili Hanáci hned ve třetí minutě početní výhodu po faulu Václava Čejky. A tuto nabídnutou příležitost využili Jestřábi po třiceti vteřinách. Skóre utkání otevřel střelou do pravého horního rohu kapitán domácího týmu Matouš Venkrbec. Nedlouho poté se prostějovským zimním stadionem ozývala gólová radost domácích fanoušků znova. Druhou branku Hanáků přidal po pouhých dvaceti vteřinách Marek Švec, jenž uklidil kotouč k pravé tyči Jekelovy svatyně. Hosté měli šanci vyrovnat v osmé minutě, kdy vznikl před Neužilovým územím zmatek. Prostějovský muž v masce však nakonec dokázal zastavit kotouč těsně před brankovou čárou. Na začátku čtrnácté minuty si Třebíč zahrála svou první přesilovou hru, nicméně ta se hráčům v červených dresech příliš nepodařila. Poté, co se dostali Hanáci do plného počtu, začali opět úřadovat. Další branku domácích přidal v sedmnácté minutě Lukáš Luňák, který poslal svůj tým po spolupráci s Lukášem Žalčíkem do tříbrankového vedení. Po první třetině tak odházely oba týmy do kabin za stavu 3:0.

Do druhé dvacetiminutovky nastoupili hráči Třebíče s novým brankářem. Namísto Pavla Jekela se do branky hostí postavil Dominik Svoboda. Ale ani toho Jestřábi neušetřili. Po pouhých čtyřiceti vteřinách propálil třebíčského muže v masce Jan Rudovský. Hostujícím se nabídla obrovská příležitost snížit stav utkání ve čtyřiadvacáté minutě, kdy se falu dopustil nejdříve Lukáš Luňák a o osm vteřin později ho na trestnou lavici následoval Vojtěch Zadražil. Hanáci však Horácké Slavii názorně předvedli, že jsou na hru v oslabení jedním z nejlepších týmů WSM Ligy a hostujícím hráčům nedali nejmenší šanci. A hráči Třebíče nedokázali využít ani následného trestného střílení. Za to Jestřábi byli dnes střelecky při chuti. Ve třiatřicáté minutě přidal již pátou branku Hanáků Ondřej Fiala. Hostující našli recept na skvěle chytajícího Neužila až dvě minuty před koncem druhé třetiny, kdy první branku Horácké Slavie v dnešním utkání zaznamenal Patrik Koch. Po druhé dvacetiminutovce se tak odcházelo do kabin za stavu 5:1.

Hráčům Třebíče se podařil vstup do poslední části utkání o poznání lépe, než v předešlých třetinách, neboť v pětačtyřicáté minut přidal druhou branku hostí Roman Erat, jenž tak snížil stav na 5:2. V následujících minutách se začali ke slovu hlásit opět hráči s jestřábem na hrudi. Šestou branku domácích přidal ve čtyřiapadesáté minutě Marek Švec, jenž tak zaznamenal v tomto utkání již druhou branku. A nedlouho po něm překonal Svobodu také Jakub Šlahař, který navýšil vedení Jestřábů opět na pětibrankový rozdíl. Poslední branku utkání však vstřelili hráči Třebíče. Necelou minutu před koncem závěrečné sirény, snížil stav na konečných 7:3 Petr Mrázek.

autor: LHK Jestřábi Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.