> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KCC Sokol : Prostějov, SK RG 25:17

vloženo: 05.12.2016           komentářů: 0

České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG 25:17

Poločas: 13:6. Tomáš Voda, Pavel Minarčík. Nejlepší střelci: Bláha Jakub 4, Klacková Martina 4, Hurdálková Denisa 3, Hurdálková Tereza 3, Krejčí Vlastimil 3, Pešák Petr 3 - Vyroubal Alexandr 6, Šnajdr Petr 3, Galíček Petr 2, Lorencová Kateřina 2.

třelecky se dařilo téměř každému, kdo nastoupil. České Budějovice rozprostřely v zápase šestého extraligového kola proti Prostějovu koše rovnoměrně mezi všechny hráče a to byl největší rozdíl oproti soupeři. Jihočeši duel ovládli 25:17, oplatili Hanákům porážku z úvodního letošního střetnutí a v tabulce díky lepšímu skóre předskočili právě sobotního soka. Nyní jsou na třetím místě.

Z deseti českobudějovických korfbalistů, kteří do utkání zasáhli, se alespoň jednou prosadil střelecky každý. Navíc hned šest z nich dalo tři a více košů. „Každý z nás hrozil, v tom to měl Prostějov těžké. Letos se střelecky daří i někomu jinému než mně a Vlastovi Krejčímu a to je pro nás dobře. Navíc se k Martině Klackové přidala i další děvčata, což představuje další bonus. Daří se Tereze Hurdálkové a sestry Mensovy jsou také nebezpečné,“ chválil českobudějovický Jakub Bláha vyrovnanost svého týmu.

Rozhodující momenty zápasu přišly ve druhé čtvrtině, kdy se Prostějov střelecky zasekl a soupeř mu odskočil na rozdíl sedmi košů. „Jinak jsme s Budějovicema drželi krok. Jejich holky chodily do hodně dvoutaktů, což se tak často nestává. Navíc nám nevyhovuje jejich hala. Je hrozně vysoká a blbě se v ní orientuje,“ postěžoval si prostějovský Jan Tichý.

Pro jeho tým nyní nastává dlouhá extraligová herní pauza. Další utkání sehraje až 7. ledna. Prostějovská rezerva navíc letos z důvodu odložení zápasů neodehrála v první lize ani jedno klání. „Nemáme zápasové vytížení, pouze trénovat není to pravé. Hraji raději třeba jednou za čtrnáct dní a ne jednou za měsíc,“ líčil Tichý.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.