> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KCC Sokol : Prostějov, SK RG 25:17

vloženo: 05.12.2016           komentářů: 0

České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG 25:17

Poločas: 13:6. Tomáš Voda, Pavel Minarčík. Nejlepší střelci: Bláha Jakub 4, Klacková Martina 4, Hurdálková Denisa 3, Hurdálková Tereza 3, Krejčí Vlastimil 3, Pešák Petr 3 - Vyroubal Alexandr 6, Šnajdr Petr 3, Galíček Petr 2, Lorencová Kateřina 2.

třelecky se dařilo téměř každému, kdo nastoupil. České Budějovice rozprostřely v zápase šestého extraligového kola proti Prostějovu koše rovnoměrně mezi všechny hráče a to byl největší rozdíl oproti soupeři. Jihočeši duel ovládli 25:17, oplatili Hanákům porážku z úvodního letošního střetnutí a v tabulce díky lepšímu skóre předskočili právě sobotního soka. Nyní jsou na třetím místě.

Z deseti českobudějovických korfbalistů, kteří do utkání zasáhli, se alespoň jednou prosadil střelecky každý. Navíc hned šest z nich dalo tři a více košů. „Každý z nás hrozil, v tom to měl Prostějov těžké. Letos se střelecky daří i někomu jinému než mně a Vlastovi Krejčímu a to je pro nás dobře. Navíc se k Martině Klackové přidala i další děvčata, což představuje další bonus. Daří se Tereze Hurdálkové a sestry Mensovy jsou také nebezpečné,“ chválil českobudějovický Jakub Bláha vyrovnanost svého týmu.

Rozhodující momenty zápasu přišly ve druhé čtvrtině, kdy se Prostějov střelecky zasekl a soupeř mu odskočil na rozdíl sedmi košů. „Jinak jsme s Budějovicema drželi krok. Jejich holky chodily do hodně dvoutaktů, což se tak často nestává. Navíc nám nevyhovuje jejich hala. Je hrozně vysoká a blbě se v ní orientuje,“ postěžoval si prostějovský Jan Tichý.

Pro jeho tým nyní nastává dlouhá extraligová herní pauza. Další utkání sehraje až 7. ledna. Prostějovská rezerva navíc letos z důvodu odložení zápasů neodehrála v první lize ani jedno klání. „Nemáme zápasové vytížení, pouze trénovat není to pravé. Hraji raději třeba jednou za čtrnáct dní a ne jednou za měsíc,“ líčil Tichý.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.