> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KCC Sokol : Prostějov, SK RG 25:17

vloženo: 05.12.2016           komentářů: 0

České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG 25:17

Poločas: 13:6. Tomáš Voda, Pavel Minarčík. Nejlepší střelci: Bláha Jakub 4, Klacková Martina 4, Hurdálková Denisa 3, Hurdálková Tereza 3, Krejčí Vlastimil 3, Pešák Petr 3 - Vyroubal Alexandr 6, Šnajdr Petr 3, Galíček Petr 2, Lorencová Kateřina 2.

třelecky se dařilo téměř každému, kdo nastoupil. České Budějovice rozprostřely v zápase šestého extraligového kola proti Prostějovu koše rovnoměrně mezi všechny hráče a to byl největší rozdíl oproti soupeři. Jihočeši duel ovládli 25:17, oplatili Hanákům porážku z úvodního letošního střetnutí a v tabulce díky lepšímu skóre předskočili právě sobotního soka. Nyní jsou na třetím místě.

Z deseti českobudějovických korfbalistů, kteří do utkání zasáhli, se alespoň jednou prosadil střelecky každý. Navíc hned šest z nich dalo tři a více košů. „Každý z nás hrozil, v tom to měl Prostějov těžké. Letos se střelecky daří i někomu jinému než mně a Vlastovi Krejčímu a to je pro nás dobře. Navíc se k Martině Klackové přidala i další děvčata, což představuje další bonus. Daří se Tereze Hurdálkové a sestry Mensovy jsou také nebezpečné,“ chválil českobudějovický Jakub Bláha vyrovnanost svého týmu.

Rozhodující momenty zápasu přišly ve druhé čtvrtině, kdy se Prostějov střelecky zasekl a soupeř mu odskočil na rozdíl sedmi košů. „Jinak jsme s Budějovicema drželi krok. Jejich holky chodily do hodně dvoutaktů, což se tak často nestává. Navíc nám nevyhovuje jejich hala. Je hrozně vysoká a blbě se v ní orientuje,“ postěžoval si prostějovský Jan Tichý.

Pro jeho tým nyní nastává dlouhá extraligová herní pauza. Další utkání sehraje až 7. ledna. Prostějovská rezerva navíc letos z důvodu odložení zápasů neodehrála v první lize ani jedno klání. „Nemáme zápasové vytížení, pouze trénovat není to pravé. Hraji raději třeba jednou za čtrnáct dní a ne jednou za měsíc,“ líčil Tichý.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.