> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KCC Sokol : Prostějov, SK RG 25:17

vloženo: 05.12.2016           komentářů: 0

České Budějovice, KCC Sokol : Prostějov, SK RG 25:17

Poločas: 13:6. Tomáš Voda, Pavel Minarčík. Nejlepší střelci: Bláha Jakub 4, Klacková Martina 4, Hurdálková Denisa 3, Hurdálková Tereza 3, Krejčí Vlastimil 3, Pešák Petr 3 - Vyroubal Alexandr 6, Šnajdr Petr 3, Galíček Petr 2, Lorencová Kateřina 2.

třelecky se dařilo téměř každému, kdo nastoupil. České Budějovice rozprostřely v zápase šestého extraligového kola proti Prostějovu koše rovnoměrně mezi všechny hráče a to byl největší rozdíl oproti soupeři. Jihočeši duel ovládli 25:17, oplatili Hanákům porážku z úvodního letošního střetnutí a v tabulce díky lepšímu skóre předskočili právě sobotního soka. Nyní jsou na třetím místě.

Z deseti českobudějovických korfbalistů, kteří do utkání zasáhli, se alespoň jednou prosadil střelecky každý. Navíc hned šest z nich dalo tři a více košů. „Každý z nás hrozil, v tom to měl Prostějov těžké. Letos se střelecky daří i někomu jinému než mně a Vlastovi Krejčímu a to je pro nás dobře. Navíc se k Martině Klackové přidala i další děvčata, což představuje další bonus. Daří se Tereze Hurdálkové a sestry Mensovy jsou také nebezpečné,“ chválil českobudějovický Jakub Bláha vyrovnanost svého týmu.

Rozhodující momenty zápasu přišly ve druhé čtvrtině, kdy se Prostějov střelecky zasekl a soupeř mu odskočil na rozdíl sedmi košů. „Jinak jsme s Budějovicema drželi krok. Jejich holky chodily do hodně dvoutaktů, což se tak často nestává. Navíc nám nevyhovuje jejich hala. Je hrozně vysoká a blbě se v ní orientuje,“ postěžoval si prostějovský Jan Tichý.

Pro jeho tým nyní nastává dlouhá extraligová herní pauza. Další utkání sehraje až 7. ledna. Prostějovská rezerva navíc letos z důvodu odložení zápasů neodehrála v první lize ani jedno klání. „Nemáme zápasové vytížení, pouze trénovat není to pravé. Hraji raději třeba jednou za čtrnáct dní a ne jednou za měsíc,“ líčil Tichý.


autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.