> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Žáci U14 ovládli halový turnaj

vloženo: 06.12.2016           komentářů: 0

Dva naše týmy ovládly víkendový turnaj osmi účastníků, kterými byly špičkové moravské kluby. Nejlepším střelcem turnaje se stal Karel Spáčil.

Sestava "Žlutí:
Bokůvka, Smékal - Spáčil, Matěj Petr, Vyhlídal, Klimeš, Grulich, Lachman, Robeš, Gottwald

Sestava "Modří":
Vacek - Ježková, Paar, Šlechta, Holub, Martin Petr, Horák, Faltýnek, Král, Crhonek

Výsledky základních skupin:

1. SK Prostějov "Žlutí":

1. SK PV "Žlutí" - MFK Vyškov 5:3
1. SK PV "Žlutí" - MFK Frýdek Místek 4:4
1. SK PV "Žlutí" - FC Zbrojovka Brno 5:4
2. místo ve skupině.

Jako den a noc. Jedna čtverka funguje, hraje a má zájem, druhá čtveřice hráčů se motá, potuluje a hraje bez zájmu. Ke všemu máme jen milion připomínek a neumíme přijmout jakoukoliv kritiku. Tak, jak se prezentovali žlutí v základní skupině, jsme se již dlouho neprezentovali a všichni doufáme že velmi dlouho, anebo lépe již vůbec nikdy, prezentovat nebudeme. V základní skupině připomínáme jen bandu namistrovaných frajerů.....

1. SK Prostějov "Modří":

1. SK PV "Modří" - SK Hanácká Slávie Kroměříž 5:1
1. SK PV "Modří" - 1. SC Znojmo 1:6
1. SK PV "Modří" - FC Sparta Brno 3:3
2. místo ve skupině.

Modrá sestava začíná první zápas vlažně, ale potom se probereme a po pěkných akcích dáváme velký počet branek. Ve druhém zápase polevíme v bojovnosti, fotbalovosti a ve snaze hrát a houževnatý tým ze Znojma nás rychlou smrští branek ze hřiště smete. V posledním zápase nabídneme soupeři všechny branky vlastní špatnou rozehrávkou a přicházíme o vítězství v samém závěru. Nakonec ale i tato sestava oslaví postup do semifinále.

Semifinálová utkání:

1. SK Prostějov "Modří" - MFK Frýdek-Místek 3:2 po penaltách

Během dvou minut se dostáváme do rychlého vedení 2:0, které ale ovšem opět během dvou minut ztrácíme a následně se hraje vyrovnaný zápas až do samotného konce. V penaltovém rozstřelu se nám daří proměnit všechny pokusy a díky jedné chycené penaltě postupujeme do finálového zápasu.

1. SK Prostějov "Žlutí" - FC Sparta Brno 5:0

Tradiční soupeř našeho týmu nás čekal v semifinále. Od samého začátku kontrolujeme hru a díky dobrému pohybu a snaze hrát dáváme pět branek. Střelecky se prosazují obě čtveřice a zcela zaslouženě postupujeme do finále.

Finále:

1. SK Prostějov "Žlutí" - 1. SK Prostějov "Modří" 5:1

Ve velmi vyhecovaném finále, kdy ani jeden tým nechce prohrát, se daří od začátku více žlutým. Dokáží proměňovat své gólové situace a naopak soupeři toho směrem dopředu tolik nedovolí. V tomto zápase ale nešlo o výsledek. Velmi pozitivní bylo, že ani jeden hráč na hřišti nevypustil žádný souboj a je jen velká škoda, že jsme takto nebojovali a nechtěli hrát po celý turnaj.

Celkové pořadí:

1. 1.SK Prostějov "Žlutí"
2. 1.SK Prostějov "Modří"
3. MFK Frýdek - Místek
4. Sparta Brno
5. 1.SC Znojmo
6. SK Hanácká Slávie Kroměříž
7. FC Zbrojovka Brno U13
8. MFK Vyškov

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.