> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Žáci U14 ovládli halový turnaj

vloženo: 06.12.2016           komentářů: 0

Dva naše týmy ovládly víkendový turnaj osmi účastníků, kterými byly špičkové moravské kluby. Nejlepším střelcem turnaje se stal Karel Spáčil.

Sestava "Žlutí:
Bokůvka, Smékal - Spáčil, Matěj Petr, Vyhlídal, Klimeš, Grulich, Lachman, Robeš, Gottwald

Sestava "Modří":
Vacek - Ježková, Paar, Šlechta, Holub, Martin Petr, Horák, Faltýnek, Král, Crhonek

Výsledky základních skupin:

1. SK Prostějov "Žlutí":

1. SK PV "Žlutí" - MFK Vyškov 5:3
1. SK PV "Žlutí" - MFK Frýdek Místek 4:4
1. SK PV "Žlutí" - FC Zbrojovka Brno 5:4
2. místo ve skupině.

Jako den a noc. Jedna čtverka funguje, hraje a má zájem, druhá čtveřice hráčů se motá, potuluje a hraje bez zájmu. Ke všemu máme jen milion připomínek a neumíme přijmout jakoukoliv kritiku. Tak, jak se prezentovali žlutí v základní skupině, jsme se již dlouho neprezentovali a všichni doufáme že velmi dlouho, anebo lépe již vůbec nikdy, prezentovat nebudeme. V základní skupině připomínáme jen bandu namistrovaných frajerů.....

1. SK Prostějov "Modří":

1. SK PV "Modří" - SK Hanácká Slávie Kroměříž 5:1
1. SK PV "Modří" - 1. SC Znojmo 1:6
1. SK PV "Modří" - FC Sparta Brno 3:3
2. místo ve skupině.

Modrá sestava začíná první zápas vlažně, ale potom se probereme a po pěkných akcích dáváme velký počet branek. Ve druhém zápase polevíme v bojovnosti, fotbalovosti a ve snaze hrát a houževnatý tým ze Znojma nás rychlou smrští branek ze hřiště smete. V posledním zápase nabídneme soupeři všechny branky vlastní špatnou rozehrávkou a přicházíme o vítězství v samém závěru. Nakonec ale i tato sestava oslaví postup do semifinále.

Semifinálová utkání:

1. SK Prostějov "Modří" - MFK Frýdek-Místek 3:2 po penaltách

Během dvou minut se dostáváme do rychlého vedení 2:0, které ale ovšem opět během dvou minut ztrácíme a následně se hraje vyrovnaný zápas až do samotného konce. V penaltovém rozstřelu se nám daří proměnit všechny pokusy a díky jedné chycené penaltě postupujeme do finálového zápasu.

1. SK Prostějov "Žlutí" - FC Sparta Brno 5:0

Tradiční soupeř našeho týmu nás čekal v semifinále. Od samého začátku kontrolujeme hru a díky dobrému pohybu a snaze hrát dáváme pět branek. Střelecky se prosazují obě čtveřice a zcela zaslouženě postupujeme do finále.

Finále:

1. SK Prostějov "Žlutí" - 1. SK Prostějov "Modří" 5:1

Ve velmi vyhecovaném finále, kdy ani jeden tým nechce prohrát, se daří od začátku více žlutým. Dokáží proměňovat své gólové situace a naopak soupeři toho směrem dopředu tolik nedovolí. V tomto zápase ale nešlo o výsledek. Velmi pozitivní bylo, že ani jeden hráč na hřišti nevypustil žádný souboj a je jen velká škoda, že jsme takto nebojovali a nechtěli hrát po celý turnaj.

Celkové pořadí:

1. 1.SK Prostějov "Žlutí"
2. 1.SK Prostějov "Modří"
3. MFK Frýdek - Místek
4. Sparta Brno
5. 1.SC Znojmo
6. SK Hanácká Slávie Kroměříž
7. FC Zbrojovka Brno U13
8. MFK Vyškov

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

17.08.2018

Rušila noční klid.
Zřejmě ráda poslouchá hudbu, ale nebere ohled na ostatní. O půl jedné ráno vyjížděla hlídka na rušení nočního klidu. Na místě byla slyšet hlasitá hudba z domu. Strážníci se pokusili kontaktovat obyvatelku zvoněním i klepáním na okno a dveře, ale neúspěšně. Toto chování čtyřiatřicetileté ženy se v nočních hodinách děje opakovaně. Svým jednáním je podezřelá z přestupku proti veřejnému pořádku.

17.08.2018

Nebyl dodržen tržní řád.
Dvacet minut po půlnoci vyjížděla hlídka prověřit oznámení o otevřené předzahrádce kavárny v centru města. Na místě bylo zjištěno, že u dveří se nachází několik hostů, kteří zde předtím konzumovali nápoje a personál kavárny je obsluhoval. Hlídka kontaktovala zaměstnance, které upozornila na provozní dobu. V daný den je otvírací doba povolena pouze do 24:00 hodin.

13.08.2018

Sledováním noční oblohy vyrušoval okolí.
Krátce po půl jedné ráno byli strážníci vysláni k prověření rušení nočního klidu do okrajové části města. Na místě čekal oznamovatel, který uvedl, že jej obtěžuje hluk a výkřiky vedoucí ze zahrady sousední ulice. Hlídce se podle hluku podařilo identifikovat dům, ze kterého byly slyšet hlasité projevy. Zde byl kontaktován obyvatel domu a upozorněn na dobu nočního klidu. Své chování vysvětlil pozorováním padajících Perseidů na obloze, u kterého současně popíjel alkoholické nápoje a poslouchal hudbu. Za přítomnosti hlídky na místě byla hudba vypnuta a hlučné chování utichlo.

12.08.2018

Jak ke kalhotám přišel.
V sedmnáct hodinodpoledne vyjížděla hlídka prověřit oznámené o krádeži v supermarketu na Okružní ulici. Člen ostrahy obchodního domu zde zadržel osmatřicetiletou ženu. Ta se měla dne 5. 8. 2018 okolo třinácté hodiny spolu se svým komplicem dopustit krádeže pánských kalhot. Z kamerových záznamů bylo zjištěno, jak dvojice stojí v prostoru prodejny u regálů s oblečením a dotyčná pomáhá neznámému muži si co nejrychleji obléknout kalhoty. Oba následně zamíří k pokladní zóně, kde se rozdělí a odchází bez zaplacení.

11.08.2018

Sousedské spory.
Konfliktem mezi sousedy se strážníci zabývali ve večerních hodinách. Na místě je čekala oznamovatelka, která uvedla, že dochází k opakovaným rozepřím ze sousedské strany vůči její rodině. Dnešního dne v dopoledních hodinách se nacházeli dcery oznamovatelky na zahradě domu. Bez jakéhokoliv předchozího kontaktu je sousedka začala slovně urážet vulgárními výrazy. Na hrubé chování nebylo žádným způsobem reagováno. Přibližně kolem osmnácté hodiny uslyšela oznamovatelka šplouchnutí, následně se šla podívat na zahradu svého domu, co se stalo. Zde našla ve svém bazénu vhozenou rostlinu i se zeminou, jenž je majetkem sousedky.