> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Žáci U14 ovládli halový turnaj

vloženo: 06.12.2016           komentářů: 0

Dva naše týmy ovládly víkendový turnaj osmi účastníků, kterými byly špičkové moravské kluby. Nejlepším střelcem turnaje se stal Karel Spáčil.

Sestava "Žlutí:
Bokůvka, Smékal - Spáčil, Matěj Petr, Vyhlídal, Klimeš, Grulich, Lachman, Robeš, Gottwald

Sestava "Modří":
Vacek - Ježková, Paar, Šlechta, Holub, Martin Petr, Horák, Faltýnek, Král, Crhonek

Výsledky základních skupin:

1. SK Prostějov "Žlutí":

1. SK PV "Žlutí" - MFK Vyškov 5:3
1. SK PV "Žlutí" - MFK Frýdek Místek 4:4
1. SK PV "Žlutí" - FC Zbrojovka Brno 5:4
2. místo ve skupině.

Jako den a noc. Jedna čtverka funguje, hraje a má zájem, druhá čtveřice hráčů se motá, potuluje a hraje bez zájmu. Ke všemu máme jen milion připomínek a neumíme přijmout jakoukoliv kritiku. Tak, jak se prezentovali žlutí v základní skupině, jsme se již dlouho neprezentovali a všichni doufáme že velmi dlouho, anebo lépe již vůbec nikdy, prezentovat nebudeme. V základní skupině připomínáme jen bandu namistrovaných frajerů.....

1. SK Prostějov "Modří":

1. SK PV "Modří" - SK Hanácká Slávie Kroměříž 5:1
1. SK PV "Modří" - 1. SC Znojmo 1:6
1. SK PV "Modří" - FC Sparta Brno 3:3
2. místo ve skupině.

Modrá sestava začíná první zápas vlažně, ale potom se probereme a po pěkných akcích dáváme velký počet branek. Ve druhém zápase polevíme v bojovnosti, fotbalovosti a ve snaze hrát a houževnatý tým ze Znojma nás rychlou smrští branek ze hřiště smete. V posledním zápase nabídneme soupeři všechny branky vlastní špatnou rozehrávkou a přicházíme o vítězství v samém závěru. Nakonec ale i tato sestava oslaví postup do semifinále.

Semifinálová utkání:

1. SK Prostějov "Modří" - MFK Frýdek-Místek 3:2 po penaltách

Během dvou minut se dostáváme do rychlého vedení 2:0, které ale ovšem opět během dvou minut ztrácíme a následně se hraje vyrovnaný zápas až do samotného konce. V penaltovém rozstřelu se nám daří proměnit všechny pokusy a díky jedné chycené penaltě postupujeme do finálového zápasu.

1. SK Prostějov "Žlutí" - FC Sparta Brno 5:0

Tradiční soupeř našeho týmu nás čekal v semifinále. Od samého začátku kontrolujeme hru a díky dobrému pohybu a snaze hrát dáváme pět branek. Střelecky se prosazují obě čtveřice a zcela zaslouženě postupujeme do finále.

Finále:

1. SK Prostějov "Žlutí" - 1. SK Prostějov "Modří" 5:1

Ve velmi vyhecovaném finále, kdy ani jeden tým nechce prohrát, se daří od začátku více žlutým. Dokáží proměňovat své gólové situace a naopak soupeři toho směrem dopředu tolik nedovolí. V tomto zápase ale nešlo o výsledek. Velmi pozitivní bylo, že ani jeden hráč na hřišti nevypustil žádný souboj a je jen velká škoda, že jsme takto nebojovali a nechtěli hrát po celý turnaj.

Celkové pořadí:

1. 1.SK Prostějov "Žlutí"
2. 1.SK Prostějov "Modří"
3. MFK Frýdek - Místek
4. Sparta Brno
5. 1.SC Znojmo
6. SK Hanácká Slávie Kroměříž
7. FC Zbrojovka Brno U13
8. MFK Vyškov

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.