> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Žáci U14 ovládli halový turnaj

vloženo: 06.12.2016           komentářů: 0

Dva naše týmy ovládly víkendový turnaj osmi účastníků, kterými byly špičkové moravské kluby. Nejlepším střelcem turnaje se stal Karel Spáčil.

Sestava "Žlutí:
Bokůvka, Smékal - Spáčil, Matěj Petr, Vyhlídal, Klimeš, Grulich, Lachman, Robeš, Gottwald

Sestava "Modří":
Vacek - Ježková, Paar, Šlechta, Holub, Martin Petr, Horák, Faltýnek, Král, Crhonek

Výsledky základních skupin:

1. SK Prostějov "Žlutí":

1. SK PV "Žlutí" - MFK Vyškov 5:3
1. SK PV "Žlutí" - MFK Frýdek Místek 4:4
1. SK PV "Žlutí" - FC Zbrojovka Brno 5:4
2. místo ve skupině.

Jako den a noc. Jedna čtverka funguje, hraje a má zájem, druhá čtveřice hráčů se motá, potuluje a hraje bez zájmu. Ke všemu máme jen milion připomínek a neumíme přijmout jakoukoliv kritiku. Tak, jak se prezentovali žlutí v základní skupině, jsme se již dlouho neprezentovali a všichni doufáme že velmi dlouho, anebo lépe již vůbec nikdy, prezentovat nebudeme. V základní skupině připomínáme jen bandu namistrovaných frajerů.....

1. SK Prostějov "Modří":

1. SK PV "Modří" - SK Hanácká Slávie Kroměříž 5:1
1. SK PV "Modří" - 1. SC Znojmo 1:6
1. SK PV "Modří" - FC Sparta Brno 3:3
2. místo ve skupině.

Modrá sestava začíná první zápas vlažně, ale potom se probereme a po pěkných akcích dáváme velký počet branek. Ve druhém zápase polevíme v bojovnosti, fotbalovosti a ve snaze hrát a houževnatý tým ze Znojma nás rychlou smrští branek ze hřiště smete. V posledním zápase nabídneme soupeři všechny branky vlastní špatnou rozehrávkou a přicházíme o vítězství v samém závěru. Nakonec ale i tato sestava oslaví postup do semifinále.

Semifinálová utkání:

1. SK Prostějov "Modří" - MFK Frýdek-Místek 3:2 po penaltách

Během dvou minut se dostáváme do rychlého vedení 2:0, které ale ovšem opět během dvou minut ztrácíme a následně se hraje vyrovnaný zápas až do samotného konce. V penaltovém rozstřelu se nám daří proměnit všechny pokusy a díky jedné chycené penaltě postupujeme do finálového zápasu.

1. SK Prostějov "Žlutí" - FC Sparta Brno 5:0

Tradiční soupeř našeho týmu nás čekal v semifinále. Od samého začátku kontrolujeme hru a díky dobrému pohybu a snaze hrát dáváme pět branek. Střelecky se prosazují obě čtveřice a zcela zaslouženě postupujeme do finále.

Finále:

1. SK Prostějov "Žlutí" - 1. SK Prostějov "Modří" 5:1

Ve velmi vyhecovaném finále, kdy ani jeden tým nechce prohrát, se daří od začátku více žlutým. Dokáží proměňovat své gólové situace a naopak soupeři toho směrem dopředu tolik nedovolí. V tomto zápase ale nešlo o výsledek. Velmi pozitivní bylo, že ani jeden hráč na hřišti nevypustil žádný souboj a je jen velká škoda, že jsme takto nebojovali a nechtěli hrát po celý turnaj.

Celkové pořadí:

1. 1.SK Prostějov "Žlutí"
2. 1.SK Prostějov "Modří"
3. MFK Frýdek - Místek
4. Sparta Brno
5. 1.SC Znojmo
6. SK Hanácká Slávie Kroměříž
7. FC Zbrojovka Brno U13
8. MFK Vyškov

autor: 1.SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.