> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MINITURNAJ V PROSTĚJOVĚ

vloženo: 11.12.2016           komentářů: 0

České Budějovice, KCC Sokol B : Prostějov, SK RG B 15:17

Poločas: 10:7. Rozhodčí: Zuzana Maňáková, Petr Báder. Nejlepší střelci: Čierný Ondřej 5, Jiřička Martin 3, Mensová Anežka 3 - Vyroubal Alexandr 4, Havlová Renata 3, Lužný Martin 2, Tichý Jan 2, Zelinková Kateřina 2, Štefák Daniel 2.České Budějovice, KCC Sokol B : Kolín, VKC 14:16

Poločas: 8:8. Rozhodčí: Petr Báder, Zuzana Maňáková. Nejlepší střelci: Čierný Ondřej 5, Mensová Anežka 3, Mensová Miloslava 2 - Milichovský Zdeněk 5, Kozák Michal 3, Kukurová Vítová Monika 3, Martínek Tomáš 3.Kolín, VKC : Prostějov, SK RG B 14:18

Poločas: 5:6. Rozhodčí: Zuzana Maňáková, Petr Báder. Nejlepší střelci: Milichovský Zdeněk 3, Hasnédl Marek 2, Kozák Michal 2, Martínek Tomáš 2, Motáková Kateřina 2, Novotný Jakub 2 - Havlová Renata 6, Lužný Martin 3, Zelinková Kateřina 2, Štefák Daniel 2.Domácí se ve druhé nejvyšší soutěži představili letos poprvé a hned oslavili dvě výhry. Obě se však nerodily lehce. V prvním jejich zápase vedli ještě v poločase České Budějovice o tři koše, prostějovští hráči však nezmatkovali a dovedli utkání ke dvěma bodům. „Začali jsme se slabší sestavou a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Postupně jsme si řekli, co chceme hrát, a naplnili to. Chci pochválit Dominika Horáka, který nastoupil za dospělé poprvé a hned si dal i koš,“ pravila prostějovská Kateřina Drábková.

Její tým se ve druhém klání vytáhl na dosud suverénní Kolín a ukázal mu, že Středočeši nejsou bezmezní vládci. „Moc se nám herně nedařilo. Dělali jsme spoustu chyb. Prohra nás na druhou stranu může trochu probrat a můžeme se z ní ponaučit do dalších zápasů,“ uvědomovala si kolínská Denisa Čejková. „Tři čtvrtiny duelu jsme hráli ve slabší sestavě, která nemá extraligové zkušenosti, a předváděli jsme uvolněný korfbal. Poté jsme vystřídali tři kluky a paradoxně se náš náskok ztenčil. Je předčasné říkat, že když jsme porazili Kolín, tak jsme favorité na první místo, ale jsme divoký tým plný energie a snad nám to půjde i dál,“ doufala Drábková.

Velmi vyrovnané střetnutí odehrály i dva hostující celky. Po vyrovnané první půli však bral nakonec všechny body na úkor rezervy Českých Budějovic Kolín. „V obou zápasech jsme nehráli ideálně, i když s Budějovicema to bylo asi o něco lepší. Předvedli jsme míň hloupých chyb,“ podotkla Čejková, jejíž tým stále suverénně zůstává na první pozici tabulky. Ta je však z důvodu odložení velké části utkání značně nepřehledná.

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

KDE TO NEJVÍCE VŘE !!!
Víte o něčem, o čem by se měli dozvědět i ostatní? Líbí se Vám něco nebo Vás naopak něco ve Vašem okolí štve? Podělte se o to s ostatními...

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.07.2019

Agresivní sourozenec skončil
Těsně po jedné hodině ranní vyjížděli strážníci k případu slovního napadení mezi sourozenci. Na místě je kontaktoval oznamovatel, který uvedl, že bydlí ve společné domácnosti se svým bratrem a ten je neustále pod vlivem alkoholu. Následkem toho je slovní urážení a opakované vyhrožování fyzickým napadením. I za přítomnosti hlídky se agresor choval vůči svému bratrovi velice hrubým způsobem, vyhrožoval mu fyzickým útokem a byl zjevně pod vlivem alkoholu. Jelikož nekontroloval své chování, byl vyzván k provedení orientační dechové zkoušky. Ta měla pozitivní výsledek 3,62 promile alkoholu.

17.07.2019

Před jízdou se vydatně posilnil.
Po sedmnácté hodině bylo přijato oznámení na linku 156 o opilém cyklistovi, který se pohybuje po ulici Krasická směrem k centru města. Vyslaná hlídka na místo našla muže, který ležel na trávě mimo pozemní komunikaci. Strážníci provedli u dotyčného dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Byla naměřena hodnota 1,94 promile alkoholu v dechu.

16.07.2019

Vychutnávali si pivko.
V odpoledních hodinách při vykonávání hlídkové služby zaměřené na veřejný pořádek si strážníci všimli dvou mladíků, jak popíjejí alkohol v parčíku na ulici Josefa Lady u dětského hřiště. Jednalo se o muže ve věku devatenáct a jednadvacet let. Dotyční konzumovali lahvové pivo v místě, kde je to zakázáno obecně závaznou vyhláškou města Prostějova. Nesmí se konzumovat alkoholické nápoje v okruhu 100m od dětských hřišť.

16.07.2019

Lapkové se tentokrát pěkně činili
Za uplynulý týden vyjížděli hlídky městské policie k jedenácti krádežím, které se udály v prostějovských supermarketech. Všechny případy byly spáchány dospělými osobami. U osmi krádeží nedošlo k poškození zboží, a proto bylo vráceno zpět do prodeje. Ve dvou případech si přestupci odcizené zboží odkoupili a jedenkrát nebylo vráceno zpět na prodejnu. Pachatelé odcizili zboží v celkové hodnotě 13 524,60 Kč. Přeborníkem v tomto počínání byl devětadvacetiletý muž, jenž byl dopaden třikrát během dvou dnů a sám dokázal odcizit zboží v hodnotě 7 858 Kč.

12.07.2019

Nechtělo se jim platit za psy
Před osmou hodinou ranní prováděli strážníci kontrolu, která byla zaměřená na dodržování právních předpisů města Prostějova. Konkrétně na obecně závazné vyhlášky o volném pohybu psů a také jestli majitelé mají svého miláčka očipovaného, přihlášeného a řádně platí poplatky. Bylo zjištěno dvakrát protiprávní jednání. V prvním případě je podezřelá z přestupku padesátiletá žena a to tím, že svého psa řádně nepřihlásila a neplatí za něj poplatek.