> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MINITURNAJ V PROSTĚJOVĚ

vloženo: 11.12.2016           komentářů: 0

České Budějovice, KCC Sokol B : Prostějov, SK RG B 15:17

Poločas: 10:7. Rozhodčí: Zuzana Maňáková, Petr Báder. Nejlepší střelci: Čierný Ondřej 5, Jiřička Martin 3, Mensová Anežka 3 - Vyroubal Alexandr 4, Havlová Renata 3, Lužný Martin 2, Tichý Jan 2, Zelinková Kateřina 2, Štefák Daniel 2.České Budějovice, KCC Sokol B : Kolín, VKC 14:16

Poločas: 8:8. Rozhodčí: Petr Báder, Zuzana Maňáková. Nejlepší střelci: Čierný Ondřej 5, Mensová Anežka 3, Mensová Miloslava 2 - Milichovský Zdeněk 5, Kozák Michal 3, Kukurová Vítová Monika 3, Martínek Tomáš 3.Kolín, VKC : Prostějov, SK RG B 14:18

Poločas: 5:6. Rozhodčí: Zuzana Maňáková, Petr Báder. Nejlepší střelci: Milichovský Zdeněk 3, Hasnédl Marek 2, Kozák Michal 2, Martínek Tomáš 2, Motáková Kateřina 2, Novotný Jakub 2 - Havlová Renata 6, Lužný Martin 3, Zelinková Kateřina 2, Štefák Daniel 2.Domácí se ve druhé nejvyšší soutěži představili letos poprvé a hned oslavili dvě výhry. Obě se však nerodily lehce. V prvním jejich zápase vedli ještě v poločase České Budějovice o tři koše, prostějovští hráči však nezmatkovali a dovedli utkání ke dvěma bodům. „Začali jsme se slabší sestavou a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Postupně jsme si řekli, co chceme hrát, a naplnili to. Chci pochválit Dominika Horáka, který nastoupil za dospělé poprvé a hned si dal i koš,“ pravila prostějovská Kateřina Drábková.

Její tým se ve druhém klání vytáhl na dosud suverénní Kolín a ukázal mu, že Středočeši nejsou bezmezní vládci. „Moc se nám herně nedařilo. Dělali jsme spoustu chyb. Prohra nás na druhou stranu může trochu probrat a můžeme se z ní ponaučit do dalších zápasů,“ uvědomovala si kolínská Denisa Čejková. „Tři čtvrtiny duelu jsme hráli ve slabší sestavě, která nemá extraligové zkušenosti, a předváděli jsme uvolněný korfbal. Poté jsme vystřídali tři kluky a paradoxně se náš náskok ztenčil. Je předčasné říkat, že když jsme porazili Kolín, tak jsme favorité na první místo, ale jsme divoký tým plný energie a snad nám to půjde i dál,“ doufala Drábková.

Velmi vyrovnané střetnutí odehrály i dva hostující celky. Po vyrovnané první půli však bral nakonec všechny body na úkor rezervy Českých Budějovic Kolín. „V obou zápasech jsme nehráli ideálně, i když s Budějovicema to bylo asi o něco lepší. Předvedli jsme míň hloupých chyb,“ podotkla Čejková, jejíž tým stále suverénně zůstává na první pozici tabulky. Ta je však z důvodu odložení velké části utkání značně nepřehledná.

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.