> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MINITURNAJ V PROSTĚJOVĚ

vloženo: 11.12.2016           komentářů: 0

České Budějovice, KCC Sokol B : Prostějov, SK RG B 15:17

Poločas: 10:7. Rozhodčí: Zuzana Maňáková, Petr Báder. Nejlepší střelci: Čierný Ondřej 5, Jiřička Martin 3, Mensová Anežka 3 - Vyroubal Alexandr 4, Havlová Renata 3, Lužný Martin 2, Tichý Jan 2, Zelinková Kateřina 2, Štefák Daniel 2.České Budějovice, KCC Sokol B : Kolín, VKC 14:16

Poločas: 8:8. Rozhodčí: Petr Báder, Zuzana Maňáková. Nejlepší střelci: Čierný Ondřej 5, Mensová Anežka 3, Mensová Miloslava 2 - Milichovský Zdeněk 5, Kozák Michal 3, Kukurová Vítová Monika 3, Martínek Tomáš 3.Kolín, VKC : Prostějov, SK RG B 14:18

Poločas: 5:6. Rozhodčí: Zuzana Maňáková, Petr Báder. Nejlepší střelci: Milichovský Zdeněk 3, Hasnédl Marek 2, Kozák Michal 2, Martínek Tomáš 2, Motáková Kateřina 2, Novotný Jakub 2 - Havlová Renata 6, Lužný Martin 3, Zelinková Kateřina 2, Štefák Daniel 2.Domácí se ve druhé nejvyšší soutěži představili letos poprvé a hned oslavili dvě výhry. Obě se však nerodily lehce. V prvním jejich zápase vedli ještě v poločase České Budějovice o tři koše, prostějovští hráči však nezmatkovali a dovedli utkání ke dvěma bodům. „Začali jsme se slabší sestavou a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Postupně jsme si řekli, co chceme hrát, a naplnili to. Chci pochválit Dominika Horáka, který nastoupil za dospělé poprvé a hned si dal i koš,“ pravila prostějovská Kateřina Drábková.

Její tým se ve druhém klání vytáhl na dosud suverénní Kolín a ukázal mu, že Středočeši nejsou bezmezní vládci. „Moc se nám herně nedařilo. Dělali jsme spoustu chyb. Prohra nás na druhou stranu může trochu probrat a můžeme se z ní ponaučit do dalších zápasů,“ uvědomovala si kolínská Denisa Čejková. „Tři čtvrtiny duelu jsme hráli ve slabší sestavě, která nemá extraligové zkušenosti, a předváděli jsme uvolněný korfbal. Poté jsme vystřídali tři kluky a paradoxně se náš náskok ztenčil. Je předčasné říkat, že když jsme porazili Kolín, tak jsme favorité na první místo, ale jsme divoký tým plný energie a snad nám to půjde i dál,“ doufala Drábková.

Velmi vyrovnané střetnutí odehrály i dva hostující celky. Po vyrovnané první půli však bral nakonec všechny body na úkor rezervy Českých Budějovic Kolín. „V obou zápasech jsme nehráli ideálně, i když s Budějovicema to bylo asi o něco lepší. Předvedli jsme míň hloupých chyb,“ podotkla Čejková, jejíž tým stále suverénně zůstává na první pozici tabulky. Ta je však z důvodu odložení velké části utkání značně nepřehledná.

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.