> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MINITURNAJ V PROSTĚJOVĚ

vloženo: 11.12.2016           komentářů: 0

České Budějovice, KCC Sokol B : Prostějov, SK RG B 15:17

Poločas: 10:7. Rozhodčí: Zuzana Maňáková, Petr Báder. Nejlepší střelci: Čierný Ondřej 5, Jiřička Martin 3, Mensová Anežka 3 - Vyroubal Alexandr 4, Havlová Renata 3, Lužný Martin 2, Tichý Jan 2, Zelinková Kateřina 2, Štefák Daniel 2.České Budějovice, KCC Sokol B : Kolín, VKC 14:16

Poločas: 8:8. Rozhodčí: Petr Báder, Zuzana Maňáková. Nejlepší střelci: Čierný Ondřej 5, Mensová Anežka 3, Mensová Miloslava 2 - Milichovský Zdeněk 5, Kozák Michal 3, Kukurová Vítová Monika 3, Martínek Tomáš 3.Kolín, VKC : Prostějov, SK RG B 14:18

Poločas: 5:6. Rozhodčí: Zuzana Maňáková, Petr Báder. Nejlepší střelci: Milichovský Zdeněk 3, Hasnédl Marek 2, Kozák Michal 2, Martínek Tomáš 2, Motáková Kateřina 2, Novotný Jakub 2 - Havlová Renata 6, Lužný Martin 3, Zelinková Kateřina 2, Štefák Daniel 2.Domácí se ve druhé nejvyšší soutěži představili letos poprvé a hned oslavili dvě výhry. Obě se však nerodily lehce. V prvním jejich zápase vedli ještě v poločase České Budějovice o tři koše, prostějovští hráči však nezmatkovali a dovedli utkání ke dvěma bodům. „Začali jsme se slabší sestavou a skóre se přelévalo ze strany na stranu. Postupně jsme si řekli, co chceme hrát, a naplnili to. Chci pochválit Dominika Horáka, který nastoupil za dospělé poprvé a hned si dal i koš,“ pravila prostějovská Kateřina Drábková.

Její tým se ve druhém klání vytáhl na dosud suverénní Kolín a ukázal mu, že Středočeši nejsou bezmezní vládci. „Moc se nám herně nedařilo. Dělali jsme spoustu chyb. Prohra nás na druhou stranu může trochu probrat a můžeme se z ní ponaučit do dalších zápasů,“ uvědomovala si kolínská Denisa Čejková. „Tři čtvrtiny duelu jsme hráli ve slabší sestavě, která nemá extraligové zkušenosti, a předváděli jsme uvolněný korfbal. Poté jsme vystřídali tři kluky a paradoxně se náš náskok ztenčil. Je předčasné říkat, že když jsme porazili Kolín, tak jsme favorité na první místo, ale jsme divoký tým plný energie a snad nám to půjde i dál,“ doufala Drábková.

Velmi vyrovnané střetnutí odehrály i dva hostující celky. Po vyrovnané první půli však bral nakonec všechny body na úkor rezervy Českých Budějovic Kolín. „V obou zápasech jsme nehráli ideálně, i když s Budějovicema to bylo asi o něco lepší. Předvedli jsme míň hloupých chyb,“ podotkla Čejková, jejíž tým stále suverénně zůstává na první pozici tabulky. Ta je však z důvodu odložení velké části utkání značně nepřehledná.

autor: www.korfbal.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.