> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

NOVINKY ve Šmoulíkově

vloženo: 03.01.2017           komentářů: 0Protože si našich zákazníku vážíme a také Vám nasloucháme, učinili jsme několik změn, aby jste byli ještě více spokojeni.

Prodloužili jsme pro Vás otevírací dobu v pátek a v sobotu o jednu hodinu, takže v tyto dny si u nás mohou Vaše děti hrát až do 20.00 hod.

Zlevnili jsme vstupné pro děti (školy 50 Kč, hodinový vstup 70 kč a celodenní 140 Kč).

A teď to nejvíc očekávané: na Vaše přání jsme přidali Rodinné vstupné, malá "ochutnávka" zde: Rodina se dvěma dětmi 240 Kč na celý den (po-pá). V ceníku přibyly samozřejmě i další položky pro rodinné vstupné jako např.: hodinové, víkendové nebo sleva na třetí dítě - více info na : http://www.smoulikov.cz/cenik

V souvislosti s úpravou cen vstupného jsme snížili i ceny Narozeninových balíčků, více info na : http://www.smoulikov.cz/narozeninove-oslavy

Další změna se týká počtu zvýhodněných her do Laser Arény v rámci narozeninového balíčku nebo v rámci celodenního vstupného - původně byla jen jedna hra a teď můžete hrát NEOMEZENĚ. To znamená ještě více zábavy za méně peněz.

A aby jste si mohli zahrát se svými zlatíčky Laser Game třeba jen ve dvou, tak jsme zjednodušili ceník i v Laser Aréně Prostějov.
Od Nového roku platí jednotně 90 Kč dospělí, 80 Kč děti a studenti, 60 Kč děti ze Šmoulíkova a 60 Kč Školy. Ceny, vyjma škol, už nebudou vázané na počty hráčů.

Věříme, že Vás tyto novinky potěšily a do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a radosti.

autor: www.smoulikov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.