> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

NOVINKY ve Šmoulíkově

vloženo: 03.01.2017           komentářů: 0Protože si našich zákazníku vážíme a také Vám nasloucháme, učinili jsme několik změn, aby jste byli ještě více spokojeni.

Prodloužili jsme pro Vás otevírací dobu v pátek a v sobotu o jednu hodinu, takže v tyto dny si u nás mohou Vaše děti hrát až do 20.00 hod.

Zlevnili jsme vstupné pro děti (školy 50 Kč, hodinový vstup 70 kč a celodenní 140 Kč).

A teď to nejvíc očekávané: na Vaše přání jsme přidali Rodinné vstupné, malá "ochutnávka" zde: Rodina se dvěma dětmi 240 Kč na celý den (po-pá). V ceníku přibyly samozřejmě i další položky pro rodinné vstupné jako např.: hodinové, víkendové nebo sleva na třetí dítě - více info na : http://www.smoulikov.cz/cenik

V souvislosti s úpravou cen vstupného jsme snížili i ceny Narozeninových balíčků, více info na : http://www.smoulikov.cz/narozeninove-oslavy

Další změna se týká počtu zvýhodněných her do Laser Arény v rámci narozeninového balíčku nebo v rámci celodenního vstupného - původně byla jen jedna hra a teď můžete hrát NEOMEZENĚ. To znamená ještě více zábavy za méně peněz.

A aby jste si mohli zahrát se svými zlatíčky Laser Game třeba jen ve dvou, tak jsme zjednodušili ceník i v Laser Aréně Prostějov.
Od Nového roku platí jednotně 90 Kč dospělí, 80 Kč děti a studenti, 60 Kč děti ze Šmoulíkova a 60 Kč Školy. Ceny, vyjma škol, už nebudou vázané na počty hráčů.

Věříme, že Vás tyto novinky potěšily a do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a radosti.

autor: www.smoulikov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.