> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

NOVINKY ve Šmoulíkově

vloženo: 03.01.2017           komentářů: 0Protože si našich zákazníku vážíme a také Vám nasloucháme, učinili jsme několik změn, aby jste byli ještě více spokojeni.

Prodloužili jsme pro Vás otevírací dobu v pátek a v sobotu o jednu hodinu, takže v tyto dny si u nás mohou Vaše děti hrát až do 20.00 hod.

Zlevnili jsme vstupné pro děti (školy 50 Kč, hodinový vstup 70 kč a celodenní 140 Kč).

A teď to nejvíc očekávané: na Vaše přání jsme přidali Rodinné vstupné, malá "ochutnávka" zde: Rodina se dvěma dětmi 240 Kč na celý den (po-pá). V ceníku přibyly samozřejmě i další položky pro rodinné vstupné jako např.: hodinové, víkendové nebo sleva na třetí dítě - více info na : http://www.smoulikov.cz/cenik

V souvislosti s úpravou cen vstupného jsme snížili i ceny Narozeninových balíčků, více info na : http://www.smoulikov.cz/narozeninove-oslavy

Další změna se týká počtu zvýhodněných her do Laser Arény v rámci narozeninového balíčku nebo v rámci celodenního vstupného - původně byla jen jedna hra a teď můžete hrát NEOMEZENĚ. To znamená ještě více zábavy za méně peněz.

A aby jste si mohli zahrát se svými zlatíčky Laser Game třeba jen ve dvou, tak jsme zjednodušili ceník i v Laser Aréně Prostějov.
Od Nového roku platí jednotně 90 Kč dospělí, 80 Kč děti a studenti, 60 Kč děti ze Šmoulíkova a 60 Kč Školy. Ceny, vyjma škol, už nebudou vázané na počty hráčů.

Věříme, že Vás tyto novinky potěšily a do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, štěstí a radosti.

autor: www.smoulikov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.