> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pohárové semifinále v Králově Poli

vloženo: 04.01.2017           komentářů: 0

Pohárové semifinále v Králově Poli bylo odloženo až na konec ledna

Nakonec došlo k tomu, co jsme už dříve avizovali. Úvodní semifinálový duel Českého poháru žen 2016/17 mezi volejbalistkami KP Brno a VK AGEL Prostějov byl z původního termínu 12. ledna odložen na pozdější datum, konkrétně na úterý 31. 1. od 18.00 hodin.

Důvodem přesunu tohoto střetnutí se stala kolize s jiným zápasem, který tým Králova Pole hraje ve středu 11. ledna večer. Jde o odvetnou bitvu evropského Challenge Cupu ve Vídni proti tamnímu Post Nö a zdálo se být zřejmým faktem, že po takovém utkání včetně zpáteční cesty Jihomoravanky těžko hned druhý den vyzvou české mistryně.
Došlo tedy k logickému přeložení na poslední lednový den. „Na variantu termínové změny jsme byli připraveni a tak trochu s ní počítali. Nejde o žádný problém, pouze se naše soutěžní premiéra v novém roce 2017 opozdí o dva dny,“ připomněl prostějovský kouč Peter Goga, že v sobotu 14. 1. od 17.00 hodin Agelky extraligově přivítají v hanáckém derby Olomouc. Se stejným soupeřem navíc sehrají už 7. ledna od 9.30 hodin přátelský mač na jeho hřišti.
Co se týče brněnského KP, s tím ženské družstvo VK pikantně poměří síly třikrát za sebou. Nejprve 28. 1. od 15.00 hodin doma v rámci 16. kola UNIQA extraligy, poté výše zmíněného 31. ledna v 18.00 venku (první semifinále ČP) a pak ještě ve čtvrtek 2. února od 17.00 hodin opět na vlastní palubovce, kdy půjde o pohárovou odvetu. Dohromady Královo Pole versus AGEL skoro jako v play off!

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.