> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pohárové semifinále v Králově Poli

vloženo: 04.01.2017           komentářů: 0

Pohárové semifinále v Králově Poli bylo odloženo až na konec ledna

Nakonec došlo k tomu, co jsme už dříve avizovali. Úvodní semifinálový duel Českého poháru žen 2016/17 mezi volejbalistkami KP Brno a VK AGEL Prostějov byl z původního termínu 12. ledna odložen na pozdější datum, konkrétně na úterý 31. 1. od 18.00 hodin.

Důvodem přesunu tohoto střetnutí se stala kolize s jiným zápasem, který tým Králova Pole hraje ve středu 11. ledna večer. Jde o odvetnou bitvu evropského Challenge Cupu ve Vídni proti tamnímu Post Nö a zdálo se být zřejmým faktem, že po takovém utkání včetně zpáteční cesty Jihomoravanky těžko hned druhý den vyzvou české mistryně.
Došlo tedy k logickému přeložení na poslední lednový den. „Na variantu termínové změny jsme byli připraveni a tak trochu s ní počítali. Nejde o žádný problém, pouze se naše soutěžní premiéra v novém roce 2017 opozdí o dva dny,“ připomněl prostějovský kouč Peter Goga, že v sobotu 14. 1. od 17.00 hodin Agelky extraligově přivítají v hanáckém derby Olomouc. Se stejným soupeřem navíc sehrají už 7. ledna od 9.30 hodin přátelský mač na jeho hřišti.
Co se týče brněnského KP, s tím ženské družstvo VK pikantně poměří síly třikrát za sebou. Nejprve 28. 1. od 15.00 hodin doma v rámci 16. kola UNIQA extraligy, poté výše zmíněného 31. ledna v 18.00 venku (první semifinále ČP) a pak ještě ve čtvrtek 2. února od 17.00 hodin opět na vlastní palubovce, kdy půjde o pohárovou odvetu. Dohromady Královo Pole versus AGEL skoro jako v play off!

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.