> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Pohárové semifinále v Králově Poli

vloženo: 04.01.2017           komentářů: 0

Pohárové semifinále v Králově Poli bylo odloženo až na konec ledna

Nakonec došlo k tomu, co jsme už dříve avizovali. Úvodní semifinálový duel Českého poháru žen 2016/17 mezi volejbalistkami KP Brno a VK AGEL Prostějov byl z původního termínu 12. ledna odložen na pozdější datum, konkrétně na úterý 31. 1. od 18.00 hodin.

Důvodem přesunu tohoto střetnutí se stala kolize s jiným zápasem, který tým Králova Pole hraje ve středu 11. ledna večer. Jde o odvetnou bitvu evropského Challenge Cupu ve Vídni proti tamnímu Post Nö a zdálo se být zřejmým faktem, že po takovém utkání včetně zpáteční cesty Jihomoravanky těžko hned druhý den vyzvou české mistryně.
Došlo tedy k logickému přeložení na poslední lednový den. „Na variantu termínové změny jsme byli připraveni a tak trochu s ní počítali. Nejde o žádný problém, pouze se naše soutěžní premiéra v novém roce 2017 opozdí o dva dny,“ připomněl prostějovský kouč Peter Goga, že v sobotu 14. 1. od 17.00 hodin Agelky extraligově přivítají v hanáckém derby Olomouc. Se stejným soupeřem navíc sehrají už 7. ledna od 9.30 hodin přátelský mač na jeho hřišti.
Co se týče brněnského KP, s tím ženské družstvo VK pikantně poměří síly třikrát za sebou. Nejprve 28. 1. od 15.00 hodin doma v rámci 16. kola UNIQA extraligy, poté výše zmíněného 31. ledna v 18.00 venku (první semifinále ČP) a pak ještě ve čtvrtek 2. února od 17.00 hodin opět na vlastní palubovce, kdy půjde o pohárovou odvetu. Dohromady Královo Pole versus AGEL skoro jako v play off!

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.