> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Finále Českého poháru žen

vloženo: 11.01.2017           komentářů: 0

Finále Českého poháru žen ve volejbalu opět uspořádá TK PLUS Prostějov v Olomouci, a to první březnový den

Pamatujete na loňské vyvrcholení národní pohárové soutěže volejbalistek? Rozhodující duel mezi Agelkami a Ostravou se tehdy na konci února 2016 uskutečnil v Olomouci pod organizační taktovkou prostějovské marketingové agentury TK PLUS. Stejný model finále je připraven i pro Český pohár žen 2016/17.

„Pokud vím, tak s finálovým zápasem minulého ročníku poháru panovala spokojenost na všech stranách. To znamená u Českého volejbalového svazu coby vyhlašovatele soutěže, u vedení Olomouce jakožto hostitelského města a také u nás, kteří jsme celou akci uspořádali. Navíc mělo celé utkání vysokou úroveň a našemu týmu se povedlo zvítězit, tudíž všechno vyšlo na sto procent,“ zavzpomínal předseda správní rady VK AGEL a současně jednatel TK PLUS Petr Chytil.
Vzhledem k celkovému úspěchu tedy vznikl nápad vše zopakovat. „Český volejbalový svaz každoročně vyhlašuje výběrové řízení na organizátora i dějiště finále Českého poháru. My jsme se do něj znovu přihlásili a podruhé za sebou jej vyhráli, z čehož máme pochopitelně radost. Teď uděláme maximum, aby i letos proběhl závěrečný duel ČP z veškerých hledisek v co nejvyšší kvalitě,“ ujistil Chytil.
Finálový mač pohárového klání ČR se uskuteční ve středu 1. března ve Sportovní hale Univerzity Palackého Olomouc. „Přesný čas ještě nebyl stanoven, záleží na dohodě s Českou televizí. Tak, aby mohl být přenos na kanálu ČT Sport,“ vysvětlil sportovní manažer a zároveň kouč vékáčka Peter Goga. Kdo se o trofej střetne, to teprve určí semifinálové bitvy mezi Prostějovem a KP Brno (31. ledna + 2. února), respektive mezi Olomoucí a Ostravou (1. + 11. února).
„Naším jasným cílem samozřejmě je přes Královo Pole postoupit a následně vybojovat jubilejní desátý triumf v Českém poháru za sebou, jakkoliv to nemusí být vůbec snadné. Z hlediska divácké návštěvnosti by pak určitě pomohlo, kdyby ve druhé semifinálové dvojici uspěla Olomouc. Sice by měla oproti nám výhodu domácího prostředí, ale zase by se dalo očekávat fanoušky hodně zaplněné hlediště. A co nejlepší atmosféra takto důležitých zápasů je z globálního hlediska pro ženský volejbal v naší zemi rozhodně prioritou,“ zdůraznil Goga.autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.