> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Finále Českého poháru žen

vloženo: 11.01.2017           komentářů: 0

Finále Českého poháru žen ve volejbalu opět uspořádá TK PLUS Prostějov v Olomouci, a to první březnový den

Pamatujete na loňské vyvrcholení národní pohárové soutěže volejbalistek? Rozhodující duel mezi Agelkami a Ostravou se tehdy na konci února 2016 uskutečnil v Olomouci pod organizační taktovkou prostějovské marketingové agentury TK PLUS. Stejný model finále je připraven i pro Český pohár žen 2016/17.

„Pokud vím, tak s finálovým zápasem minulého ročníku poháru panovala spokojenost na všech stranách. To znamená u Českého volejbalového svazu coby vyhlašovatele soutěže, u vedení Olomouce jakožto hostitelského města a také u nás, kteří jsme celou akci uspořádali. Navíc mělo celé utkání vysokou úroveň a našemu týmu se povedlo zvítězit, tudíž všechno vyšlo na sto procent,“ zavzpomínal předseda správní rady VK AGEL a současně jednatel TK PLUS Petr Chytil.
Vzhledem k celkovému úspěchu tedy vznikl nápad vše zopakovat. „Český volejbalový svaz každoročně vyhlašuje výběrové řízení na organizátora i dějiště finále Českého poháru. My jsme se do něj znovu přihlásili a podruhé za sebou jej vyhráli, z čehož máme pochopitelně radost. Teď uděláme maximum, aby i letos proběhl závěrečný duel ČP z veškerých hledisek v co nejvyšší kvalitě,“ ujistil Chytil.
Finálový mač pohárového klání ČR se uskuteční ve středu 1. března ve Sportovní hale Univerzity Palackého Olomouc. „Přesný čas ještě nebyl stanoven, záleží na dohodě s Českou televizí. Tak, aby mohl být přenos na kanálu ČT Sport,“ vysvětlil sportovní manažer a zároveň kouč vékáčka Peter Goga. Kdo se o trofej střetne, to teprve určí semifinálové bitvy mezi Prostějovem a KP Brno (31. ledna + 2. února), respektive mezi Olomoucí a Ostravou (1. + 11. února).
„Naším jasným cílem samozřejmě je přes Královo Pole postoupit a následně vybojovat jubilejní desátý triumf v Českém poháru za sebou, jakkoliv to nemusí být vůbec snadné. Z hlediska divácké návštěvnosti by pak určitě pomohlo, kdyby ve druhé semifinálové dvojici uspěla Olomouc. Sice by měla oproti nám výhodu domácího prostředí, ale zase by se dalo očekávat fanoušky hodně zaplněné hlediště. A co nejlepší atmosféra takto důležitých zápasů je z globálního hlediska pro ženský volejbal v naší zemi rozhodně prioritou,“ zdůraznil Goga.autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.