> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Finále Českého poháru žen

vloženo: 11.01.2017           komentářů: 0

Finále Českého poháru žen ve volejbalu opět uspořádá TK PLUS Prostějov v Olomouci, a to první březnový den

Pamatujete na loňské vyvrcholení národní pohárové soutěže volejbalistek? Rozhodující duel mezi Agelkami a Ostravou se tehdy na konci února 2016 uskutečnil v Olomouci pod organizační taktovkou prostějovské marketingové agentury TK PLUS. Stejný model finále je připraven i pro Český pohár žen 2016/17.

„Pokud vím, tak s finálovým zápasem minulého ročníku poháru panovala spokojenost na všech stranách. To znamená u Českého volejbalového svazu coby vyhlašovatele soutěže, u vedení Olomouce jakožto hostitelského města a také u nás, kteří jsme celou akci uspořádali. Navíc mělo celé utkání vysokou úroveň a našemu týmu se povedlo zvítězit, tudíž všechno vyšlo na sto procent,“ zavzpomínal předseda správní rady VK AGEL a současně jednatel TK PLUS Petr Chytil.
Vzhledem k celkovému úspěchu tedy vznikl nápad vše zopakovat. „Český volejbalový svaz každoročně vyhlašuje výběrové řízení na organizátora i dějiště finále Českého poháru. My jsme se do něj znovu přihlásili a podruhé za sebou jej vyhráli, z čehož máme pochopitelně radost. Teď uděláme maximum, aby i letos proběhl závěrečný duel ČP z veškerých hledisek v co nejvyšší kvalitě,“ ujistil Chytil.
Finálový mač pohárového klání ČR se uskuteční ve středu 1. března ve Sportovní hale Univerzity Palackého Olomouc. „Přesný čas ještě nebyl stanoven, záleží na dohodě s Českou televizí. Tak, aby mohl být přenos na kanálu ČT Sport,“ vysvětlil sportovní manažer a zároveň kouč vékáčka Peter Goga. Kdo se o trofej střetne, to teprve určí semifinálové bitvy mezi Prostějovem a KP Brno (31. ledna + 2. února), respektive mezi Olomoucí a Ostravou (1. + 11. února).
„Naším jasným cílem samozřejmě je přes Královo Pole postoupit a následně vybojovat jubilejní desátý triumf v Českém poháru za sebou, jakkoliv to nemusí být vůbec snadné. Z hlediska divácké návštěvnosti by pak určitě pomohlo, kdyby ve druhé semifinálové dvojici uspěla Olomouc. Sice by měla oproti nám výhodu domácího prostředí, ale zase by se dalo očekávat fanoušky hodně zaplněné hlediště. A co nejlepší atmosféra takto důležitých zápasů je z globálního hlediska pro ženský volejbal v naší zemi rozhodně prioritou,“ zdůraznil Goga.autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.