> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Finále Českého poháru žen

vloženo: 11.01.2017           komentářů: 0

Finále Českého poháru žen ve volejbalu opět uspořádá TK PLUS Prostějov v Olomouci, a to první březnový den

Pamatujete na loňské vyvrcholení národní pohárové soutěže volejbalistek? Rozhodující duel mezi Agelkami a Ostravou se tehdy na konci února 2016 uskutečnil v Olomouci pod organizační taktovkou prostějovské marketingové agentury TK PLUS. Stejný model finále je připraven i pro Český pohár žen 2016/17.

„Pokud vím, tak s finálovým zápasem minulého ročníku poháru panovala spokojenost na všech stranách. To znamená u Českého volejbalového svazu coby vyhlašovatele soutěže, u vedení Olomouce jakožto hostitelského města a také u nás, kteří jsme celou akci uspořádali. Navíc mělo celé utkání vysokou úroveň a našemu týmu se povedlo zvítězit, tudíž všechno vyšlo na sto procent,“ zavzpomínal předseda správní rady VK AGEL a současně jednatel TK PLUS Petr Chytil.
Vzhledem k celkovému úspěchu tedy vznikl nápad vše zopakovat. „Český volejbalový svaz každoročně vyhlašuje výběrové řízení na organizátora i dějiště finále Českého poháru. My jsme se do něj znovu přihlásili a podruhé za sebou jej vyhráli, z čehož máme pochopitelně radost. Teď uděláme maximum, aby i letos proběhl závěrečný duel ČP z veškerých hledisek v co nejvyšší kvalitě,“ ujistil Chytil.
Finálový mač pohárového klání ČR se uskuteční ve středu 1. března ve Sportovní hale Univerzity Palackého Olomouc. „Přesný čas ještě nebyl stanoven, záleží na dohodě s Českou televizí. Tak, aby mohl být přenos na kanálu ČT Sport,“ vysvětlil sportovní manažer a zároveň kouč vékáčka Peter Goga. Kdo se o trofej střetne, to teprve určí semifinálové bitvy mezi Prostějovem a KP Brno (31. ledna + 2. února), respektive mezi Olomoucí a Ostravou (1. + 11. února).
„Naším jasným cílem samozřejmě je přes Královo Pole postoupit a následně vybojovat jubilejní desátý triumf v Českém poháru za sebou, jakkoliv to nemusí být vůbec snadné. Z hlediska divácké návštěvnosti by pak určitě pomohlo, kdyby ve druhé semifinálové dvojici uspěla Olomouc. Sice by měla oproti nám výhodu domácího prostředí, ale zase by se dalo očekávat fanoušky hodně zaplněné hlediště. A co nejlepší atmosféra takto důležitých zápasů je z globálního hlediska pro ženský volejbal v naší zemi rozhodně prioritou,“ zdůraznil Goga.autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.