> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mladý aktivista opět účelově lže

vloženo: 12.01.2017           komentářů: 1

Před časem se na sociálních sítích objevil příspěvek od mladého aktivisty ve věci údajného přestupku, kterého se měli dopustit náměstci primátorky Pavel Smetana, Zdeněk Fišer a radní Milada Galářová. Zveřejňujeme názor jednoho z náměstků:

Nehodlám zde hodnotit absurditu tohoto jeho podání, ani to zda se sám pasoval do role účastníka přestupkového řízení, to nechť posoudí příslušná přestupková komise, případně soud. Musím se však ohradit proti lživému tvrzení tohoto mladého aktivisty. Tento mladý hoch uvádí účelovou lživou informaci, že jsem do DTJ účelově vstoupil před třemi roky, cituji: „Zákon v takových případech stanoví zastupitelům a zejména radním oznámit, že jsou ve střetu zájmů. To se mělo týkat tří radních za ČSSD – Pavla Smetany, Milady Galářové a Zdeňka Fišera. Ti do organizace vstoupili před třemi lety při puči, který odstranil její předchozí vedení.“

Pravda je však taková, že jsem členem DTJ od 6.9.2006, což lze jednoznačně doložit a vzhledem k datu příspěvku nejsou to tedy, jak uvádí „tři roky“, ale let deset. Nevím, zda tento hoch pouze neumí počítat, anebo se pouze snaží veřejnost mást lživým tvrzením, aby tak pošpinil mou osobu a dobré jméno města Prostějova. Fakta jsou však fakta a ani jeho mladistvý věk ho neopravňuje k takovýmto nepravdivým účelovým tvrzením poškozujícím nejen osoby veřejně činné, ale i město Prostějov.

Bc. Pavel Smetana
náměstek primátorky

Příloha členství v DTJ Prostějov ..

Dělnická tělocvičná jednota Prostějov, z.s.
Krasická 4449/6a, 796 01 ProstějovMagistrát města Přerova
Oddělení přestupků

Bratrská 34
750 11 P ř e r o v 2V Prostějově 21.11.2016


Sdělujeme Vám:

1. Dělnická tělocvičná jednota Prostějov, z.s. měla ke dni 15.2.2016 celkem 135 členů.

2. Členem spolku byl i Bc. Pavel Smetana.

3. Přijat za člena spolku byla dne 6.9.2006 rozhodnutím správního výboru DTJ Prostějov jako řadový člen.

4. Po celou dobu členství se na práci DTJ nepodílel.

S pozdravem


Petr Novotný, starosta DTJ Prostějov .autor: Bc. Pavel Smetana

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.