> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mladý aktivista opět účelově lže

vloženo: 12.01.2017           komentářů: 1

Před časem se na sociálních sítích objevil příspěvek od mladého aktivisty ve věci údajného přestupku, kterého se měli dopustit náměstci primátorky Pavel Smetana, Zdeněk Fišer a radní Milada Galářová. Zveřejňujeme názor jednoho z náměstků:

Nehodlám zde hodnotit absurditu tohoto jeho podání, ani to zda se sám pasoval do role účastníka přestupkového řízení, to nechť posoudí příslušná přestupková komise, případně soud. Musím se však ohradit proti lživému tvrzení tohoto mladého aktivisty. Tento mladý hoch uvádí účelovou lživou informaci, že jsem do DTJ účelově vstoupil před třemi roky, cituji: „Zákon v takových případech stanoví zastupitelům a zejména radním oznámit, že jsou ve střetu zájmů. To se mělo týkat tří radních za ČSSD – Pavla Smetany, Milady Galářové a Zdeňka Fišera. Ti do organizace vstoupili před třemi lety při puči, který odstranil její předchozí vedení.“

Pravda je však taková, že jsem členem DTJ od 6.9.2006, což lze jednoznačně doložit a vzhledem k datu příspěvku nejsou to tedy, jak uvádí „tři roky“, ale let deset. Nevím, zda tento hoch pouze neumí počítat, anebo se pouze snaží veřejnost mást lživým tvrzením, aby tak pošpinil mou osobu a dobré jméno města Prostějova. Fakta jsou však fakta a ani jeho mladistvý věk ho neopravňuje k takovýmto nepravdivým účelovým tvrzením poškozujícím nejen osoby veřejně činné, ale i město Prostějov.

Bc. Pavel Smetana
náměstek primátorky

Příloha členství v DTJ Prostějov ..

Dělnická tělocvičná jednota Prostějov, z.s.
Krasická 4449/6a, 796 01 ProstějovMagistrát města Přerova
Oddělení přestupků

Bratrská 34
750 11 P ř e r o v 2V Prostějově 21.11.2016


Sdělujeme Vám:

1. Dělnická tělocvičná jednota Prostějov, z.s. měla ke dni 15.2.2016 celkem 135 členů.

2. Členem spolku byl i Bc. Pavel Smetana.

3. Přijat za člena spolku byla dne 6.9.2006 rozhodnutím správního výboru DTJ Prostějov jako řadový člen.

4. Po celou dobu členství se na práci DTJ nepodílel.

S pozdravem


Petr Novotný, starosta DTJ Prostějov .autor: Bc. Pavel Smetana

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.