> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mladý aktivista opět účelově lže

vloženo: 12.01.2017           komentářů: 1

Před časem se na sociálních sítích objevil příspěvek od mladého aktivisty ve věci údajného přestupku, kterého se měli dopustit náměstci primátorky Pavel Smetana, Zdeněk Fišer a radní Milada Galářová. Zveřejňujeme názor jednoho z náměstků:

Nehodlám zde hodnotit absurditu tohoto jeho podání, ani to zda se sám pasoval do role účastníka přestupkového řízení, to nechť posoudí příslušná přestupková komise, případně soud. Musím se však ohradit proti lživému tvrzení tohoto mladého aktivisty. Tento mladý hoch uvádí účelovou lživou informaci, že jsem do DTJ účelově vstoupil před třemi roky, cituji: „Zákon v takových případech stanoví zastupitelům a zejména radním oznámit, že jsou ve střetu zájmů. To se mělo týkat tří radních za ČSSD – Pavla Smetany, Milady Galářové a Zdeňka Fišera. Ti do organizace vstoupili před třemi lety při puči, který odstranil její předchozí vedení.“

Pravda je však taková, že jsem členem DTJ od 6.9.2006, což lze jednoznačně doložit a vzhledem k datu příspěvku nejsou to tedy, jak uvádí „tři roky“, ale let deset. Nevím, zda tento hoch pouze neumí počítat, anebo se pouze snaží veřejnost mást lživým tvrzením, aby tak pošpinil mou osobu a dobré jméno města Prostějova. Fakta jsou však fakta a ani jeho mladistvý věk ho neopravňuje k takovýmto nepravdivým účelovým tvrzením poškozujícím nejen osoby veřejně činné, ale i město Prostějov.

Bc. Pavel Smetana
náměstek primátorky

Příloha členství v DTJ Prostějov ..

Dělnická tělocvičná jednota Prostějov, z.s.
Krasická 4449/6a, 796 01 ProstějovMagistrát města Přerova
Oddělení přestupků

Bratrská 34
750 11 P ř e r o v 2V Prostějově 21.11.2016


Sdělujeme Vám:

1. Dělnická tělocvičná jednota Prostějov, z.s. měla ke dni 15.2.2016 celkem 135 členů.

2. Členem spolku byl i Bc. Pavel Smetana.

3. Přijat za člena spolku byla dne 6.9.2006 rozhodnutím správního výboru DTJ Prostějov jako řadový člen.

4. Po celou dobu členství se na práci DTJ nepodílel.

S pozdravem


Petr Novotný, starosta DTJ Prostějov .autor: Bc. Pavel Smetana

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.