> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Mladý aktivista opět účelově lže

vloženo: 12.01.2017           komentářů: 1

Před časem se na sociálních sítích objevil příspěvek od mladého aktivisty ve věci údajného přestupku, kterého se měli dopustit náměstci primátorky Pavel Smetana, Zdeněk Fišer a radní Milada Galářová. Zveřejňujeme názor jednoho z náměstků:

Nehodlám zde hodnotit absurditu tohoto jeho podání, ani to zda se sám pasoval do role účastníka přestupkového řízení, to nechť posoudí příslušná přestupková komise, případně soud. Musím se však ohradit proti lživému tvrzení tohoto mladého aktivisty. Tento mladý hoch uvádí účelovou lživou informaci, že jsem do DTJ účelově vstoupil před třemi roky, cituji: „Zákon v takových případech stanoví zastupitelům a zejména radním oznámit, že jsou ve střetu zájmů. To se mělo týkat tří radních za ČSSD – Pavla Smetany, Milady Galářové a Zdeňka Fišera. Ti do organizace vstoupili před třemi lety při puči, který odstranil její předchozí vedení.“

Pravda je však taková, že jsem členem DTJ od 6.9.2006, což lze jednoznačně doložit a vzhledem k datu příspěvku nejsou to tedy, jak uvádí „tři roky“, ale let deset. Nevím, zda tento hoch pouze neumí počítat, anebo se pouze snaží veřejnost mást lživým tvrzením, aby tak pošpinil mou osobu a dobré jméno města Prostějova. Fakta jsou však fakta a ani jeho mladistvý věk ho neopravňuje k takovýmto nepravdivým účelovým tvrzením poškozujícím nejen osoby veřejně činné, ale i město Prostějov.

Bc. Pavel Smetana
náměstek primátorky

Příloha členství v DTJ Prostějov ..

Dělnická tělocvičná jednota Prostějov, z.s.
Krasická 4449/6a, 796 01 ProstějovMagistrát města Přerova
Oddělení přestupků

Bratrská 34
750 11 P ř e r o v 2V Prostějově 21.11.2016


Sdělujeme Vám:

1. Dělnická tělocvičná jednota Prostějov, z.s. měla ke dni 15.2.2016 celkem 135 členů.

2. Členem spolku byl i Bc. Pavel Smetana.

3. Přijat za člena spolku byla dne 6.9.2006 rozhodnutím správního výboru DTJ Prostějov jako řadový člen.

4. Po celou dobu členství se na práci DTJ nepodílel.

S pozdravem


Petr Novotný, starosta DTJ Prostějov .autor: Bc. Pavel Smetana

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.