> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Studie dispozičního uspořádání

vloženo: 17.01.2017           komentářů: 0

Studie dispozičního uspořádání budoucího kulturního sálu


Rada města Prostějova souhlasí s vypracováním studie dispozičního uspořádání kulturního sálu (ve stavu Shell & Core) v prostorách budoucí obchodní galerie fy Manthellan.

Společnost Manthellan a.s. nabídla v loňském roce městu Prostějovu možnost vybudování společenského sálu v rámci projektu obchodní galerie. Nejprve byla dána k dispozici půdorysná plocha jednopodlažního sálu cca 1800m2, koncem roku byla plocha upravena na 1000m2 s možností dvoupodlažní stavby.

„Oslovili jsme architekta Pavla Vrbu, předsedu představenstva společnosti ALFAPROJEKT OLOMOUC a.s., k předložení nabídky na zpracování výše zmíněné studie. Dle jeho sdělení, je možné tento záměr realizovat. Budou vypracována dispoziční řešení s vyčíslením maximální kapacity sálu dle variant řešení. Rada odsouhlasila finanční částku do 100 tis. korun (bez DPH) pro ALFAPROJEKT OLOMOUC. Projektant okamžitě zahájí práce na studii s termínem dokončení do konce ledna 2017,“ uvedl první náměstek primátorky Zdeněk Fišer.

Vypracování studie dispozičního uspořádání kulturního sálu bude realizováno formou výzvy jednomu zájemci, a to společnosti ALFAPROJEKT OLOMOUC.

(pozn. redakce: Nemovitosti ve stavu Shell & Core jsou nabízeny v tzv. základní úpravě bez rozsáhlejších zásahů do jejich vzhledu, tedy bez finálních úprav interiéru. Ten je řešen až na základě přání či potřeb konkrétního majitele či pronajímatele prostoru)

Zdroj:/ ilustrační foto/ http://www.galerieprostejov.cz/

autor: www.prostejov.eu

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.