> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kadaň zdolala Prostějov 4:3

vloženo: 21.01.2017           komentářů: 0

K a d a ň - Trhači získávají důležité tři body! Na branky Jakuba Chrpy, Romana Chlouby a Martina Kohouta našli hosté odpověď. Dvě minuty před koncem však přidal druhou branku Jakub Chrpa a Jestřábi i díky skvěle chytajícímu Strmeňovi nedokázali vyrovnat. Tři body tak díky bojovnému výkonu zůstávají doma.


43.kolo, sobota 21.1.2017
SK Trhači Kadaň - LHK Jestřábi Prostějov 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Chrpa (Slavíček, Chlouba), 36. Chlouba (Harkabus), 51. Kohout (Kaše), 58. Chrpa (Trefný, Chlouba) – 9. L. Krejčík (Martin Novák, Rudovský), 39. Žálčík (Luňák), 57. A. Holík (L. Krejčík). Rozhodčí: Luczków – Coubal, Toman. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. Diváci: 471. Střely na branku: 34:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Baránek, Tejnor, R. Havel, L. Chalupa, Weinhold – Osmík, Hejcman, Kohout – Harkabus, Kaše, Hlava – Slavíček, Chlouba, Chrpa – Ringler, L. Vrána, Wágner.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – T. Kvapil, A. Holík, Protivný, V. Zadražil, Grebeňuk, D. Kolář, Vokurka – Luňák, Venkrbec, Žálčík – Martin Novák, Rudovský, L. Krejčík – Matuš, Šlahař, Švec – Indra, Hozák, Zabloudil.
Komentář k zápasu

Trhači do utkání vstoupili aktivně a odměnou jim byla vedoucí branka. Ve 4. minutě dorazil Slavíčkovu střelu Jakub Chrpa. Poté se nechal Slavíček vyloučit a Jestřábi trestali. Lukáš Krejčík se v levém kruhu opřel do puku a trefil se k tyči. Na druhé straně pálil Baránek, Neužil zasáhl. Poté pálil Slavíček, jeho střelu Neužil vyrazil betonem. V 16. minutě ujeli dva prostějovští útočníci na jednoho domácího zadáka, nicméně Šlahař šanci promrhal. Za Trhače odpovídal Černý, Neužil bez potíží vyrazil.

Na začátku druhé periody se vyznamenal domácí gólman Strmeň, jehož famózní zákrok lapačkou proti Hozákově dorážce publikum ocenilo bouřlivým potleskem. Posléze se v dobré pozici zjevil Krejčík, ale promáchl. Osmělili se i Trhači, Hlavovu ránu Neužil vytěsnil mimo. Neuspěl ani Ringler, jehož ránu gólman Jestřábů snadno lapil. Ve 36. minutě vyzval Harkabus Romana Chloubu, jenž se trefil ukázkově pod břevno a vrátil Kadani vedení. Z něj se ovšem černožlutí neradovali nikterak dlouho, o tři minuty později prudce vypálil Lukáš Žálčík - 2:2. V závěru mohl strhnout vedení na stranu hostů Šlahař, ale Strmeň jeho únik zlikvidoval.

Třetí třetině se dlouho nesla v relativně klidném tempu, které rozčísli až 51. minutě Trhači. Kaše pláchl s Martinem Kohoutem, jenž se trefil nad lapačku. Jestřábi se tlačili za vyrovnáním, jemuž bránila pozorná obrana Kadaně. V 56. minutě se před Strmeně znovu probojoval Šlahař, napálil jen masku brankáře Kadaně. O minutu později už ale hosté srovnali. Ukrytá rána Aleše Holíka skončila v brance. Trhači dnes ale bojovali a znovu dokázali odskočit, tentokrát již definitivně. Finální úder zasadil houževnatým Hanákům Jakub Chrpa, na jehož teč Trefného střely nedokázal Neužil zareagovat. Prostějov v závěru odvolal brankáře, skóre se ovšem nijak nezměnilo.
Jiří Novotný (KAD)
Ohlasy trenérů

Jaroslav Beck ( SK Trhači Kadaň)
Dneska sebevědomý a kvalitní soupeř, hrál velmi vabank s obrovským nasazením a důrazem. Hrálo se jim dobře, protože nemají co ztratit, takže to byl pro nás velmi těžký zápas. Měli jsme kvalitní doplnění sestavy, ale těsně před zápasem. Pro nás trošku složité, ale kluci se s tím srovnali a myslím si, že jsme se postupně dostali do hry. Bylo to těžké utkání, tři body jsou pro nás super a velmi důležité.

Pavel Arnošt (LHK Jestřábi Prostějov)
Určitě jsme malinko zklamáni, odehráli jsme velmi dobré utkání. I kvalita zápasu byla dobrá, intenzivní hokej nahoru dolů. Trošičku nám chybělo štěstíčko, abychom získali minimálně jeden bod. Bylo to velmi dobré utkání, které mělo skončit remízou a poté se mělo rozhodovat v prodloužení nebo v samostatných nájezdech.

http://www.skkadan.cz/zapas.asp?id=Kadan-zdolala-Prostejov-4:3-4353

Filip De Bolle | 21.1.2017 |

autor: www.skkadan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.