> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kadaň zdolala Prostějov 4:3

vloženo: 21.01.2017           komentářů: 0

K a d a ň - Trhači získávají důležité tři body! Na branky Jakuba Chrpy, Romana Chlouby a Martina Kohouta našli hosté odpověď. Dvě minuty před koncem však přidal druhou branku Jakub Chrpa a Jestřábi i díky skvěle chytajícímu Strmeňovi nedokázali vyrovnat. Tři body tak díky bojovnému výkonu zůstávají doma.


43.kolo, sobota 21.1.2017
SK Trhači Kadaň - LHK Jestřábi Prostějov 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Chrpa (Slavíček, Chlouba), 36. Chlouba (Harkabus), 51. Kohout (Kaše), 58. Chrpa (Trefný, Chlouba) – 9. L. Krejčík (Martin Novák, Rudovský), 39. Žálčík (Luňák), 57. A. Holík (L. Krejčík). Rozhodčí: Luczków – Coubal, Toman. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. Diváci: 471. Střely na branku: 34:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Baránek, Tejnor, R. Havel, L. Chalupa, Weinhold – Osmík, Hejcman, Kohout – Harkabus, Kaše, Hlava – Slavíček, Chlouba, Chrpa – Ringler, L. Vrána, Wágner.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – T. Kvapil, A. Holík, Protivný, V. Zadražil, Grebeňuk, D. Kolář, Vokurka – Luňák, Venkrbec, Žálčík – Martin Novák, Rudovský, L. Krejčík – Matuš, Šlahař, Švec – Indra, Hozák, Zabloudil.
Komentář k zápasu

Trhači do utkání vstoupili aktivně a odměnou jim byla vedoucí branka. Ve 4. minutě dorazil Slavíčkovu střelu Jakub Chrpa. Poté se nechal Slavíček vyloučit a Jestřábi trestali. Lukáš Krejčík se v levém kruhu opřel do puku a trefil se k tyči. Na druhé straně pálil Baránek, Neužil zasáhl. Poté pálil Slavíček, jeho střelu Neužil vyrazil betonem. V 16. minutě ujeli dva prostějovští útočníci na jednoho domácího zadáka, nicméně Šlahař šanci promrhal. Za Trhače odpovídal Černý, Neužil bez potíží vyrazil.

Na začátku druhé periody se vyznamenal domácí gólman Strmeň, jehož famózní zákrok lapačkou proti Hozákově dorážce publikum ocenilo bouřlivým potleskem. Posléze se v dobré pozici zjevil Krejčík, ale promáchl. Osmělili se i Trhači, Hlavovu ránu Neužil vytěsnil mimo. Neuspěl ani Ringler, jehož ránu gólman Jestřábů snadno lapil. Ve 36. minutě vyzval Harkabus Romana Chloubu, jenž se trefil ukázkově pod břevno a vrátil Kadani vedení. Z něj se ovšem černožlutí neradovali nikterak dlouho, o tři minuty později prudce vypálil Lukáš Žálčík - 2:2. V závěru mohl strhnout vedení na stranu hostů Šlahař, ale Strmeň jeho únik zlikvidoval.

Třetí třetině se dlouho nesla v relativně klidném tempu, které rozčísli až 51. minutě Trhači. Kaše pláchl s Martinem Kohoutem, jenž se trefil nad lapačku. Jestřábi se tlačili za vyrovnáním, jemuž bránila pozorná obrana Kadaně. V 56. minutě se před Strmeně znovu probojoval Šlahař, napálil jen masku brankáře Kadaně. O minutu později už ale hosté srovnali. Ukrytá rána Aleše Holíka skončila v brance. Trhači dnes ale bojovali a znovu dokázali odskočit, tentokrát již definitivně. Finální úder zasadil houževnatým Hanákům Jakub Chrpa, na jehož teč Trefného střely nedokázal Neužil zareagovat. Prostějov v závěru odvolal brankáře, skóre se ovšem nijak nezměnilo.
Jiří Novotný (KAD)
Ohlasy trenérů

Jaroslav Beck ( SK Trhači Kadaň)
Dneska sebevědomý a kvalitní soupeř, hrál velmi vabank s obrovským nasazením a důrazem. Hrálo se jim dobře, protože nemají co ztratit, takže to byl pro nás velmi těžký zápas. Měli jsme kvalitní doplnění sestavy, ale těsně před zápasem. Pro nás trošku složité, ale kluci se s tím srovnali a myslím si, že jsme se postupně dostali do hry. Bylo to těžké utkání, tři body jsou pro nás super a velmi důležité.

Pavel Arnošt (LHK Jestřábi Prostějov)
Určitě jsme malinko zklamáni, odehráli jsme velmi dobré utkání. I kvalita zápasu byla dobrá, intenzivní hokej nahoru dolů. Trošičku nám chybělo štěstíčko, abychom získali minimálně jeden bod. Bylo to velmi dobré utkání, které mělo skončit remízou a poté se mělo rozhodovat v prodloužení nebo v samostatných nájezdech.

http://www.skkadan.cz/zapas.asp?id=Kadan-zdolala-Prostejov-4:3-4353

Filip De Bolle | 21.1.2017 |

autor: www.skkadan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.