> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Kadaň zdolala Prostějov 4:3

vloženo: 21.01.2017           komentářů: 0

K a d a ň - Trhači získávají důležité tři body! Na branky Jakuba Chrpy, Romana Chlouby a Martina Kohouta našli hosté odpověď. Dvě minuty před koncem však přidal druhou branku Jakub Chrpa a Jestřábi i díky skvěle chytajícímu Strmeňovi nedokázali vyrovnat. Tři body tak díky bojovnému výkonu zůstávají doma.


43.kolo, sobota 21.1.2017
SK Trhači Kadaň - LHK Jestřábi Prostějov 4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Chrpa (Slavíček, Chlouba), 36. Chlouba (Harkabus), 51. Kohout (Kaše), 58. Chrpa (Trefný, Chlouba) – 9. L. Krejčík (Martin Novák, Rudovský), 39. Žálčík (Luňák), 57. A. Holík (L. Krejčík). Rozhodčí: Luczków – Coubal, Toman. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:1. Diváci: 471. Střely na branku: 34:28. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3.
SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný, R. Černý, Baránek, Tejnor, R. Havel, L. Chalupa, Weinhold – Osmík, Hejcman, Kohout – Harkabus, Kaše, Hlava – Slavíček, Chlouba, Chrpa – Ringler, L. Vrána, Wágner.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Kantor) – T. Kvapil, A. Holík, Protivný, V. Zadražil, Grebeňuk, D. Kolář, Vokurka – Luňák, Venkrbec, Žálčík – Martin Novák, Rudovský, L. Krejčík – Matuš, Šlahař, Švec – Indra, Hozák, Zabloudil.
Komentář k zápasu

Trhači do utkání vstoupili aktivně a odměnou jim byla vedoucí branka. Ve 4. minutě dorazil Slavíčkovu střelu Jakub Chrpa. Poté se nechal Slavíček vyloučit a Jestřábi trestali. Lukáš Krejčík se v levém kruhu opřel do puku a trefil se k tyči. Na druhé straně pálil Baránek, Neužil zasáhl. Poté pálil Slavíček, jeho střelu Neužil vyrazil betonem. V 16. minutě ujeli dva prostějovští útočníci na jednoho domácího zadáka, nicméně Šlahař šanci promrhal. Za Trhače odpovídal Černý, Neužil bez potíží vyrazil.

Na začátku druhé periody se vyznamenal domácí gólman Strmeň, jehož famózní zákrok lapačkou proti Hozákově dorážce publikum ocenilo bouřlivým potleskem. Posléze se v dobré pozici zjevil Krejčík, ale promáchl. Osmělili se i Trhači, Hlavovu ránu Neužil vytěsnil mimo. Neuspěl ani Ringler, jehož ránu gólman Jestřábů snadno lapil. Ve 36. minutě vyzval Harkabus Romana Chloubu, jenž se trefil ukázkově pod břevno a vrátil Kadani vedení. Z něj se ovšem černožlutí neradovali nikterak dlouho, o tři minuty později prudce vypálil Lukáš Žálčík - 2:2. V závěru mohl strhnout vedení na stranu hostů Šlahař, ale Strmeň jeho únik zlikvidoval.

Třetí třetině se dlouho nesla v relativně klidném tempu, které rozčísli až 51. minutě Trhači. Kaše pláchl s Martinem Kohoutem, jenž se trefil nad lapačku. Jestřábi se tlačili za vyrovnáním, jemuž bránila pozorná obrana Kadaně. V 56. minutě se před Strmeně znovu probojoval Šlahař, napálil jen masku brankáře Kadaně. O minutu později už ale hosté srovnali. Ukrytá rána Aleše Holíka skončila v brance. Trhači dnes ale bojovali a znovu dokázali odskočit, tentokrát již definitivně. Finální úder zasadil houževnatým Hanákům Jakub Chrpa, na jehož teč Trefného střely nedokázal Neužil zareagovat. Prostějov v závěru odvolal brankáře, skóre se ovšem nijak nezměnilo.
Jiří Novotný (KAD)
Ohlasy trenérů

Jaroslav Beck ( SK Trhači Kadaň)
Dneska sebevědomý a kvalitní soupeř, hrál velmi vabank s obrovským nasazením a důrazem. Hrálo se jim dobře, protože nemají co ztratit, takže to byl pro nás velmi těžký zápas. Měli jsme kvalitní doplnění sestavy, ale těsně před zápasem. Pro nás trošku složité, ale kluci se s tím srovnali a myslím si, že jsme se postupně dostali do hry. Bylo to těžké utkání, tři body jsou pro nás super a velmi důležité.

Pavel Arnošt (LHK Jestřábi Prostějov)
Určitě jsme malinko zklamáni, odehráli jsme velmi dobré utkání. I kvalita zápasu byla dobrá, intenzivní hokej nahoru dolů. Trošičku nám chybělo štěstíčko, abychom získali minimálně jeden bod. Bylo to velmi dobré utkání, které mělo skončit remízou a poté se mělo rozhodovat v prodloužení nebo v samostatných nájezdech.

http://www.skkadan.cz/zapas.asp?id=Kadan-zdolala-Prostejov-4:3-4353

Filip De Bolle | 21.1.2017 |

autor: www.skkadan.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

25.10.2018

Spolupráce s IZS.
Formou SMS přijata žádost od HZS Ol. kraje o asistenci při otevření bytu. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zjištěno, že majitelka upadla na zem a zranila se. Hasiči byt otevřeli. Přivolaný lékař rozhodl o převozu zraněné šestasedmdesátileté ženy do nemocnice na ošetření.

23.10.2018

Ustlal si v kontejneru.
V ranních hodinách kontaktovali pracovníci firmy svážející odpad, okrskáře a upozornili ho na spícího muže v kontejneru na papír na Brněnské ulici. Na místo vyslána hlídka, která oznámení „popelářů“ potvrdila. Hlídkou dotyčný probuzen a z nádoby na odpad vykázán. Pětadvacetiletý muž bez domova upozorněn na nevhodnost svého počínání. Po té z místa odešel.

22.10.2018

Nedopalek zapříčinil požár.
V podvečer oznámil strážníkům muž, doutnající zásobník na ubrousky na veřejných toaletách na Školní ulici. Uvedl, že věc nahlásil i na Policii ČR. Po příchodu k veřejnému WC hlídka událost potvrdila. Do zásobníku byl vhozen nedopalek cigarety, od kterého vzplály papírové utěrky. Strážníci počáteční požár uhasili. Zásobník byl vlivem tepla poškozen. V zápětí se na místo dostavila i hlídka PČR společně s HZS. Hasiči provedli kontrolu prostor a dohašení schránky.

21.10.2018

Nezabezpečené vozidlo.
Ve večerních hodinách přijato oznámení o vozidle, ve kterém řidič ponechal klíče v zámku dveří. Na místo vyslána hlídka. Vozidlo nalezeno. Majitele se strážníkům podařilo zkontaktovat.

19.10.2018

Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění
Mladistvý řídil bez řidičského oprávnění a ještě k tomu v podnapilém stavu. V nočních hodinách hlídka provádějící kontrolní činnost na ulici Jungmannova zaznamenala agresivní jízdu osobního vozidla. Autohlídka se vydala za rychle jedoucím vozidlem. Po zastavení, strážníci zkontaktovali osádku. Místo řidiče bylo prázdné. Uvnitř se nacházeli dva muži ve věku 17 a 36 let. Jednalo se o rodinné příslušníky.