> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MICHAL ONEMOCNĚL

vloženo: 31.01.2017           komentářů: 0

Vážení diváci,

v pátek večer jsme obdrželi informaci, že Michal Nesvadba onemocněl a v neděli nemůže v Prostějově odehrát představení Michalova brnkačka.

Omlouváme se, je nám to moc líto a Michalovi také.

Představení odehrajeme v náhradním termínu v sobotu 11. února 2017 v 10 hodin.Doprodejové vstupenky zůstávají v platnosti, pokud vám termín nevyhovuje, divadelní pokladna vám v obvyklé provozní době vrátí vstupné.Děkujeme za pochopení a děkujeme také, že nám pomáháte šířit tuto zprávu.Jana Maršálková

ředitelka Městského divadla v Prostějově

Divadelní pokladna – kontakt

predprodej@divadloprostejov.cz

582 329 603

www.divadloprostejov.cz

Vedoucí: Věra JanálováProvozní doba:

Po: 10-13 hodin a dále 14-17 hodin

Út: 13-17 hodin

St: 13-17 hodin

Čt: 13-17 hodin

Pá: zavřeno

Prodej vstupenek také půl hodiny před představením
MICHAL NESVADBA – MICHALOVA BRNKAČKA

Pragokoncert

Hravé a veselé setkání s Michalem Nesvadbou, které děti důvěrně znají z televizní Kouzelné školky.

60 minut

160, 180, 200 Kč

http://www.divadloprostejov.cz/michal-nesvadba-michalova-brnkacka/


autor: www.divadloprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.