> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MICHAL ONEMOCNĚL

vloženo: 31.01.2017           komentářů: 0

Vážení diváci,

v pátek večer jsme obdrželi informaci, že Michal Nesvadba onemocněl a v neděli nemůže v Prostějově odehrát představení Michalova brnkačka.

Omlouváme se, je nám to moc líto a Michalovi také.

Představení odehrajeme v náhradním termínu v sobotu 11. února 2017 v 10 hodin.Doprodejové vstupenky zůstávají v platnosti, pokud vám termín nevyhovuje, divadelní pokladna vám v obvyklé provozní době vrátí vstupné.Děkujeme za pochopení a děkujeme také, že nám pomáháte šířit tuto zprávu.Jana Maršálková

ředitelka Městského divadla v Prostějově

Divadelní pokladna – kontakt

predprodej@divadloprostejov.cz

582 329 603

www.divadloprostejov.cz

Vedoucí: Věra JanálováProvozní doba:

Po: 10-13 hodin a dále 14-17 hodin

Út: 13-17 hodin

St: 13-17 hodin

Čt: 13-17 hodin

Pá: zavřeno

Prodej vstupenek také půl hodiny před představením
MICHAL NESVADBA – MICHALOVA BRNKAČKA

Pragokoncert

Hravé a veselé setkání s Michalem Nesvadbou, které děti důvěrně znají z televizní Kouzelné školky.

60 minut

160, 180, 200 Kč

http://www.divadloprostejov.cz/michal-nesvadba-michalova-brnkacka/


autor: www.divadloprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.