> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

MFK Skalica - 1.SK Prostějov 3:0

vloženo: 05.02.2017           komentářů: 0

Ani v třetím po sobě jdoucím přípravném utkání jsme gól nevstřelili a ve slovenské Skalici prohráli 0:3. Co je ovšem smutnější, přišli jsme o stopera Martina Suse, který má po brutálním zákroku zlomená dvě žebra a jedno naštípnuté, a po vyšetření je na jednotce intenzivní péče brněnské nemocnice.

MFK Skalica - 1.SK Prostějov 3:0 (2:0)
Branky: 20. Ulrich, 28. (p), 89. Šebesta
Rozhodčí: Tokoš - Dutka, Lapoš; ŽK: Ulrich, Švrček - Machynek.

Sestava 1.SK Prostějov: Halouska (46. Neoral) - Pančochář, Sus (65. Skwarczek), Machynek, Hýbl - Čtvrtníček (46. Nekuda), Skwarczek (46. Fládr), Dramé (65. Čtvrtníček) - Hladík, Kroupa, T. Machálek (46. Sečkář).

Trenér Petar Aleksijević musel opět pracovat se zdravotně způsobilými hráči, což mu pro sestavu nedávalo velký manévrovací prostor. Pančocháře tentokrát posunul na pravého beka, v záloze kromě Čtvrtníčka operoval testovaný Dramé ze Slovácka a v útoku kromě Kroupy nastoupil Hladík s Tomášem Machálkem.

Úvod utkání vyzněl pro naše barvy velmi nadějně, přestože vyloženou šanci jsme si nevypracovali. Technicky vydařeným sólem se blýskl Machynek, za jehož faulování udělil sudí domácím první žlutou kartu.

O to větší zklamání přišlo po dvaceti minutách, kdy někdejší slovenský reprezentant Vaščák vyslal na Halousku výživnou střelu, která orazítkovala břevno, Ulrich pak měl z dorážky už lehkou práci. I poté se Vaščák objevil sám před Halouskou, obrana však nebezpečí odvrátila na roh.

Na dalším vývoji skóre se pak odrazily individuální chyby. Nejprve Šebesta utekl obránci a Sus hasil situaci až v šestnáctce. Odpískanou penaltu proměnil Šebesta. Ještě do přestávky se po Hruškově centru na zadní tyči objevil Ulrich, ale jeho pokus byl opět zblokován.

Po přestávce přinesly změny nesporné oživení v útočném snažení díky nasazení Fládra a Sečkáře. Prvně jmenovaný donutil z přímého kopu vyniknout brankáře Fišana, na druhé straně zase Neoral vychytal Jakubka, který se zjevil nikým nekrytý na malém vápně. Pěknou individuální akci předvedl Nekuda, závěrečná střela ovšem mířila mimo tyče.

Druhou naší vyloženou šancí byla ukázková kombinační akce, kdy Fládr našel na levé straně Sečkáře, jeho gólovou střelu ovšem vyrazil Fišan na roh. A tak přišel závěr zápasu, v němž opět Šebesta obešel našeho beka a zleva přesnou střelou pečetil skóre zápasu.

Hlasy po utkání

Petar Aleksijević byl bezprostředně po zápase v rozpacích, co k utkání říci. „Zápas jsme prohráli, takže těžko hovořit o nějakém pokroku. Po indiviudálních chybách jsme prohráli se soupeřem, který předvedl dobrou kvalitu. Přesto jsme se mu zejména v počátcích obou poločasů herně vyrovnali, bohužel jsme dvě dobré šance neproměnili. Zápas jsme tím mohli zdramatizovat. Takhle musíme počítat pouze ztráty, především nepříjemné zranění Suse. Hráčům nelze vyčítat, že by zápas neodbojovali, ale opět jsme propadávali ve finálních fázích. Střídání přineslo určité oživení, bohužel Sečkář svou šanci neproměnil,“ zhodnotil utkání náš trenér.

foto:http://www.1skprostejov.cz/index.php?fotogalerie=277&str=0

autor: www.1skprostejov.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.