> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

WSM liga pokračuje

vloženo: 08.02.2017           komentářů: 0

WSM liga pokračuje, do Havířova zavítá Prostějov


Hokejisté AZ Havířov po porážce v Přerově definitivně přišli o možnost zabojovat o předkolo playoff a tak je zcela jistě čekají zápasy o udržení. Do těchto klání se však stále započítají i body ze základní části a tak je i v 50. kole stále o co hrát. Ve středu v 18:00 AZ vyzve Prostějov.

Prostějov bojuje o šestku

Jestřábi mají na rozdíl od Havířova mnohem příjemnější starosti. Aktuálně jim patří šestá příčka v tabulce, která zajišťuje postup přímo do čtvrtfinále. Den před zápasem s Havířovem přivítal Prostějov na domácím ledě České Budějovice a vedoucí tým tabulky si z Hané odvezl tři body po těsné výhře 2:3.

Sestava Prostějova v posledním zápase

Kantor – D. Kolář, Štindl, V. Zadražil, Protivný, Pařízek, A. Holík – Fiala, Hozák, Švec – Matuš, Šlahař, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec, Indra – L. Krejčík, Martin Novák, Rudovský – Zabloudil
AZ přišel o naději

Klíčová část soutěže se Havířovu vůbec nevydařilo, z posledních čtyř utkání si naši hráči odnesli pouze jeden bod a ten ve stíhající jízdě nestačil. Poprvé v novodobé historii tak v Havířově nezažijeme atmosféru vyřazovací fáze. V posledním zápase AZ padl v MEO Aréně před zraky skupinky svých fanoušků 3:1.

AZ trápí marodka v útočných řadách a o té mluvil po zápase v Přerově také lodivod týmu: „Musím říct, že jsme dnes přijeli s devíti útočníky. Úplně se nám rozpadla sestava kvůli nemocem a zraněním, takže jsme to polátali. Stáhli jsme si hráče ze střídavých startů, abychom to vůbec dali dohromady a připravovali jsme se na defenzívu. Nemyslím, že jsme ji hráli špatně, nicméně trochu jsme byli zakřiklí dopředu.“
Vzájemné zápasy lépe pro Havířov

V každém ze třech odehraných zápasů se rozhodlo už v základní hrací době. Nejprve Prostějov zvítězil na domácím ledě vysoko 7:3, aby mu AZ porážku vrátil, když v listopadu zvítězil v K&K PNEU Aréně 2:1. Na tuto výhru dokázal AZ navázat také dva dny před koncem roku 2016, kdy loupil v Prostějově výhrou 1:3.
Ostatní zápasy 50. kola

17:30 SK Horácká Slavia Třebíč – SK Trhači Kadaň
17:30 HC Dukla Jihlava – HC Frýdek-Místek
17:30 HC Benátky nad Jizerou – ČEZ Motor České Budějovice
18:00 HC Stadion Litoměřice – HC Most
18:00 HC Slavia Praha – Hokej Ústí nad Labem
18:00 Rytíři Kladno – HC ZUBR Přerov

Zápas začíná v K&K PNEU Aréně v 18:00 a pokud nebudete přímo na stadionu, tak jej budete moci sledovat alespoň prostřednictvím textového přenosu na onlajny:http://www.onlajny.com/match/index/date/2017-02-08/id/189395

autor: AZ Havířov / Jozef Valenčík

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.