> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

WSM liga pokračuje

vloženo: 08.02.2017           komentářů: 0

WSM liga pokračuje, do Havířova zavítá Prostějov


Hokejisté AZ Havířov po porážce v Přerově definitivně přišli o možnost zabojovat o předkolo playoff a tak je zcela jistě čekají zápasy o udržení. Do těchto klání se však stále započítají i body ze základní části a tak je i v 50. kole stále o co hrát. Ve středu v 18:00 AZ vyzve Prostějov.

Prostějov bojuje o šestku

Jestřábi mají na rozdíl od Havířova mnohem příjemnější starosti. Aktuálně jim patří šestá příčka v tabulce, která zajišťuje postup přímo do čtvrtfinále. Den před zápasem s Havířovem přivítal Prostějov na domácím ledě České Budějovice a vedoucí tým tabulky si z Hané odvezl tři body po těsné výhře 2:3.

Sestava Prostějova v posledním zápase

Kantor – D. Kolář, Štindl, V. Zadražil, Protivný, Pařízek, A. Holík – Fiala, Hozák, Švec – Matuš, Šlahař, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec, Indra – L. Krejčík, Martin Novák, Rudovský – Zabloudil
AZ přišel o naději

Klíčová část soutěže se Havířovu vůbec nevydařilo, z posledních čtyř utkání si naši hráči odnesli pouze jeden bod a ten ve stíhající jízdě nestačil. Poprvé v novodobé historii tak v Havířově nezažijeme atmosféru vyřazovací fáze. V posledním zápase AZ padl v MEO Aréně před zraky skupinky svých fanoušků 3:1.

AZ trápí marodka v útočných řadách a o té mluvil po zápase v Přerově také lodivod týmu: „Musím říct, že jsme dnes přijeli s devíti útočníky. Úplně se nám rozpadla sestava kvůli nemocem a zraněním, takže jsme to polátali. Stáhli jsme si hráče ze střídavých startů, abychom to vůbec dali dohromady a připravovali jsme se na defenzívu. Nemyslím, že jsme ji hráli špatně, nicméně trochu jsme byli zakřiklí dopředu.“
Vzájemné zápasy lépe pro Havířov

V každém ze třech odehraných zápasů se rozhodlo už v základní hrací době. Nejprve Prostějov zvítězil na domácím ledě vysoko 7:3, aby mu AZ porážku vrátil, když v listopadu zvítězil v K&K PNEU Aréně 2:1. Na tuto výhru dokázal AZ navázat také dva dny před koncem roku 2016, kdy loupil v Prostějově výhrou 1:3.
Ostatní zápasy 50. kola

17:30 SK Horácká Slavia Třebíč – SK Trhači Kadaň
17:30 HC Dukla Jihlava – HC Frýdek-Místek
17:30 HC Benátky nad Jizerou – ČEZ Motor České Budějovice
18:00 HC Stadion Litoměřice – HC Most
18:00 HC Slavia Praha – Hokej Ústí nad Labem
18:00 Rytíři Kladno – HC ZUBR Přerov

Zápas začíná v K&K PNEU Aréně v 18:00 a pokud nebudete přímo na stadionu, tak jej budete moci sledovat alespoň prostřednictvím textového přenosu na onlajny:http://www.onlajny.com/match/index/date/2017-02-08/id/189395

autor: AZ Havířov / Jozef Valenčík

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.