> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

WSM liga pokračuje

vloženo: 08.02.2017           komentářů: 0

WSM liga pokračuje, do Havířova zavítá Prostějov


Hokejisté AZ Havířov po porážce v Přerově definitivně přišli o možnost zabojovat o předkolo playoff a tak je zcela jistě čekají zápasy o udržení. Do těchto klání se však stále započítají i body ze základní části a tak je i v 50. kole stále o co hrát. Ve středu v 18:00 AZ vyzve Prostějov.

Prostějov bojuje o šestku

Jestřábi mají na rozdíl od Havířova mnohem příjemnější starosti. Aktuálně jim patří šestá příčka v tabulce, která zajišťuje postup přímo do čtvrtfinále. Den před zápasem s Havířovem přivítal Prostějov na domácím ledě České Budějovice a vedoucí tým tabulky si z Hané odvezl tři body po těsné výhře 2:3.

Sestava Prostějova v posledním zápase

Kantor – D. Kolář, Štindl, V. Zadražil, Protivný, Pařízek, A. Holík – Fiala, Hozák, Švec – Matuš, Šlahař, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec, Indra – L. Krejčík, Martin Novák, Rudovský – Zabloudil
AZ přišel o naději

Klíčová část soutěže se Havířovu vůbec nevydařilo, z posledních čtyř utkání si naši hráči odnesli pouze jeden bod a ten ve stíhající jízdě nestačil. Poprvé v novodobé historii tak v Havířově nezažijeme atmosféru vyřazovací fáze. V posledním zápase AZ padl v MEO Aréně před zraky skupinky svých fanoušků 3:1.

AZ trápí marodka v útočných řadách a o té mluvil po zápase v Přerově také lodivod týmu: „Musím říct, že jsme dnes přijeli s devíti útočníky. Úplně se nám rozpadla sestava kvůli nemocem a zraněním, takže jsme to polátali. Stáhli jsme si hráče ze střídavých startů, abychom to vůbec dali dohromady a připravovali jsme se na defenzívu. Nemyslím, že jsme ji hráli špatně, nicméně trochu jsme byli zakřiklí dopředu.“
Vzájemné zápasy lépe pro Havířov

V každém ze třech odehraných zápasů se rozhodlo už v základní hrací době. Nejprve Prostějov zvítězil na domácím ledě vysoko 7:3, aby mu AZ porážku vrátil, když v listopadu zvítězil v K&K PNEU Aréně 2:1. Na tuto výhru dokázal AZ navázat také dva dny před koncem roku 2016, kdy loupil v Prostějově výhrou 1:3.
Ostatní zápasy 50. kola

17:30 SK Horácká Slavia Třebíč – SK Trhači Kadaň
17:30 HC Dukla Jihlava – HC Frýdek-Místek
17:30 HC Benátky nad Jizerou – ČEZ Motor České Budějovice
18:00 HC Stadion Litoměřice – HC Most
18:00 HC Slavia Praha – Hokej Ústí nad Labem
18:00 Rytíři Kladno – HC ZUBR Přerov

Zápas začíná v K&K PNEU Aréně v 18:00 a pokud nebudete přímo na stadionu, tak jej budete moci sledovat alespoň prostřednictvím textového přenosu na onlajny:http://www.onlajny.com/match/index/date/2017-02-08/id/189395

autor: AZ Havířov / Jozef Valenčík

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.