> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

WSM liga pokračuje

vloženo: 08.02.2017           komentářů: 0

WSM liga pokračuje, do Havířova zavítá Prostějov


Hokejisté AZ Havířov po porážce v Přerově definitivně přišli o možnost zabojovat o předkolo playoff a tak je zcela jistě čekají zápasy o udržení. Do těchto klání se však stále započítají i body ze základní části a tak je i v 50. kole stále o co hrát. Ve středu v 18:00 AZ vyzve Prostějov.

Prostějov bojuje o šestku

Jestřábi mají na rozdíl od Havířova mnohem příjemnější starosti. Aktuálně jim patří šestá příčka v tabulce, která zajišťuje postup přímo do čtvrtfinále. Den před zápasem s Havířovem přivítal Prostějov na domácím ledě České Budějovice a vedoucí tým tabulky si z Hané odvezl tři body po těsné výhře 2:3.

Sestava Prostějova v posledním zápase

Kantor – D. Kolář, Štindl, V. Zadražil, Protivný, Pařízek, A. Holík – Fiala, Hozák, Švec – Matuš, Šlahař, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec, Indra – L. Krejčík, Martin Novák, Rudovský – Zabloudil
AZ přišel o naději

Klíčová část soutěže se Havířovu vůbec nevydařilo, z posledních čtyř utkání si naši hráči odnesli pouze jeden bod a ten ve stíhající jízdě nestačil. Poprvé v novodobé historii tak v Havířově nezažijeme atmosféru vyřazovací fáze. V posledním zápase AZ padl v MEO Aréně před zraky skupinky svých fanoušků 3:1.

AZ trápí marodka v útočných řadách a o té mluvil po zápase v Přerově také lodivod týmu: „Musím říct, že jsme dnes přijeli s devíti útočníky. Úplně se nám rozpadla sestava kvůli nemocem a zraněním, takže jsme to polátali. Stáhli jsme si hráče ze střídavých startů, abychom to vůbec dali dohromady a připravovali jsme se na defenzívu. Nemyslím, že jsme ji hráli špatně, nicméně trochu jsme byli zakřiklí dopředu.“
Vzájemné zápasy lépe pro Havířov

V každém ze třech odehraných zápasů se rozhodlo už v základní hrací době. Nejprve Prostějov zvítězil na domácím ledě vysoko 7:3, aby mu AZ porážku vrátil, když v listopadu zvítězil v K&K PNEU Aréně 2:1. Na tuto výhru dokázal AZ navázat také dva dny před koncem roku 2016, kdy loupil v Prostějově výhrou 1:3.
Ostatní zápasy 50. kola

17:30 SK Horácká Slavia Třebíč – SK Trhači Kadaň
17:30 HC Dukla Jihlava – HC Frýdek-Místek
17:30 HC Benátky nad Jizerou – ČEZ Motor České Budějovice
18:00 HC Stadion Litoměřice – HC Most
18:00 HC Slavia Praha – Hokej Ústí nad Labem
18:00 Rytíři Kladno – HC ZUBR Přerov

Zápas začíná v K&K PNEU Aréně v 18:00 a pokud nebudete přímo na stadionu, tak jej budete moci sledovat alespoň prostřednictvím textového přenosu na onlajny:http://www.onlajny.com/match/index/date/2017-02-08/id/189395

autor: AZ Havířov / Jozef Valenčík

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.