> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

PVK Olymp Praha versus VK AGEL

vloženo: 19.02.2017           komentářů: 0

Ohlasy, statistiky a fotografie ze střetnutí PVK Olymp Praha versus VK AGEL Prostějov

Dobrá zpráva! Volejbalové Agelky zvládly poslední zápas před odvetným osmifinále CEV Cupu se Stuttgartem na jedničku, když extraligový souboj na pražském Olympu opanovaly kvalitním výkonem jednoznačně 3:0. Pro samotný duel evropské soutěže to ještě nic neznamená, ale rozhodně je to pozitivnější, než kdyby hrály špatně.

HLASY

Stanislav Mitáč (hlavní trenér PVK Olymp Praha): „Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství. Krok jsme drželi vždy do půlky setu a potom už byl vývoj v režii Prostějova. Ten dobře servíroval a byl procentuálně úspěšnější v útoku. Z naší strany šlo o slušný výkon, ale bohužel v porážce 0:3.“
Simona Kopecká (kapitánka PVK Olymp Praha): „Prohrály jsme hladce nula tři, což je škoda. Chyběla větší bojovnost a lepší soupeř nám nedal šanci.“
Peter Goga (hlavní trenér VK AGEL Prostějov): „Poprvé v této sezóně jsme opravdu dominovali na servisu. Hlavně díky tomu i zásluhou spolehlivé obrany a útoku jsme na horké půdě Olympu jasně vyhráli, s čímž jsem spokojený. Myslím si, že ostatní soupeři tady tak jednoznačně nezvítězí.“
Mareike Hindriksen (kapitánka VK AGEL Prostějov): „Konečně jsme soupeře pořádně zatlačily podáním. Odvedly jsme koncentrovaný výkon a máme radost z přesvědčivého vítězství 3:0.“
STATISTIKY

V sobotním podvečeru nebyla žádná herní činnost, v níž by Hanačky neměly výrazně navrch. Jejich statistická převaha činila v zakončení propastných jednadvacet procent, na příjmu devět procent a při obraně na síti sedm vítězných bloků navíc. Pouze servis vyšel z hlediska čísel vyrovnaně, což však neznázorňuje velký tlak, pod kterým se domácí plejerky trvale ocitaly.
Alespoň na deset dosažených bodů se z PVK dostala jediná Klára Melicharová, která v minulosti strávila jeden ročník v prostějovských službách. V hostujícím kolektivu excelovala Laura Emonts, dobrou formu drží Nina Herelová a solidně zahrála Heidy Rodriguez, což mělo pro týmový výkon klíčový význam.
TÝMOVÉ
Úspěšnost útoku: Olymp 28 % - Prostějov 49 %.
Úspěšnost přihrávky: Olymp 44 % - Prostějov 53 %.
Podání – esa/chyby: Olymp 6/7 – Prostějov 5/5.
Bodové bloky: Olymp 3 – Prostějov 10.
Celková užitečnost: Olymp –17 – Prostějov +29.
INDIVIDUÁLNÍ
Nejvíc bodů: Klára Melicharová 10, Klára Vyklická 7, Pavlína Šimáňová 6 – Laura Emonts 17, Heidy Rodriguez 12, Nina Herelová 11, Sulian Matienzo 9.
Nejvíc bodových útoků: Klára Melicharová 7, Lucie Kalhousová 5, tři hráčky 4 – Laura Emonts 16, Heidy Rodriguez 9, Sulian Matienzo 8.
Nejvyšší úspěšnost útoku: Pavlína Šimáňová 40 %, Klára Vyklická 31 %, Klára Melicharová 29 % - Nina Herelová 60 %, Laura Emonts 59 %, Veronika Trnková 50 %.
Nejvíc bodových bloků: Pavlína Šimáňová 2, Klára Vyklická 1 – Nina Herelová 4, Veronika Trnková 2.
Nejvíc es: Klára Melicharová 3, Klára Vyklická 2 – Heidy Rodriguez 2, Veronika Trnková, Nina Herelová a Mareike Hindriksen 1.
Nejvyšší úspěšnost přihrávky (positive + excelent): Anna Komárková 60 % + 10 %, Veronika Dostálová 58 % + 21 %, Klára Melicharová 22 % + 0 % - Laura Emonts 64 % + 27 %, Julie Kovářová 60 % + 30 %, Sulian Matienzo 50 % + 8 %.
Největší užitečnost: Klára Melicharová +3, Gabriela Bartošová a Marie Kurková 0 – Laura Emonts a Heidy Rodriguez +10, Nina Herelová +5, Mareike Hindriksen +3.


Na Olympu samozřejmě nechyběl lékař žen VK AGEL Pavel Navrátil, jehož snímky jsou v připojené Fotogalerii:http://www.vkprostejov.cz/index.php?fotogalerie=739

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.