> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

PVK Olymp Praha versus VK AGEL

vloženo: 19.02.2017           komentářů: 0

Ohlasy, statistiky a fotografie ze střetnutí PVK Olymp Praha versus VK AGEL Prostějov

Dobrá zpráva! Volejbalové Agelky zvládly poslední zápas před odvetným osmifinále CEV Cupu se Stuttgartem na jedničku, když extraligový souboj na pražském Olympu opanovaly kvalitním výkonem jednoznačně 3:0. Pro samotný duel evropské soutěže to ještě nic neznamená, ale rozhodně je to pozitivnější, než kdyby hrály špatně.

HLASY

Stanislav Mitáč (hlavní trenér PVK Olymp Praha): „Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství. Krok jsme drželi vždy do půlky setu a potom už byl vývoj v režii Prostějova. Ten dobře servíroval a byl procentuálně úspěšnější v útoku. Z naší strany šlo o slušný výkon, ale bohužel v porážce 0:3.“
Simona Kopecká (kapitánka PVK Olymp Praha): „Prohrály jsme hladce nula tři, což je škoda. Chyběla větší bojovnost a lepší soupeř nám nedal šanci.“
Peter Goga (hlavní trenér VK AGEL Prostějov): „Poprvé v této sezóně jsme opravdu dominovali na servisu. Hlavně díky tomu i zásluhou spolehlivé obrany a útoku jsme na horké půdě Olympu jasně vyhráli, s čímž jsem spokojený. Myslím si, že ostatní soupeři tady tak jednoznačně nezvítězí.“
Mareike Hindriksen (kapitánka VK AGEL Prostějov): „Konečně jsme soupeře pořádně zatlačily podáním. Odvedly jsme koncentrovaný výkon a máme radost z přesvědčivého vítězství 3:0.“
STATISTIKY

V sobotním podvečeru nebyla žádná herní činnost, v níž by Hanačky neměly výrazně navrch. Jejich statistická převaha činila v zakončení propastných jednadvacet procent, na příjmu devět procent a při obraně na síti sedm vítězných bloků navíc. Pouze servis vyšel z hlediska čísel vyrovnaně, což však neznázorňuje velký tlak, pod kterým se domácí plejerky trvale ocitaly.
Alespoň na deset dosažených bodů se z PVK dostala jediná Klára Melicharová, která v minulosti strávila jeden ročník v prostějovských službách. V hostujícím kolektivu excelovala Laura Emonts, dobrou formu drží Nina Herelová a solidně zahrála Heidy Rodriguez, což mělo pro týmový výkon klíčový význam.
TÝMOVÉ
Úspěšnost útoku: Olymp 28 % - Prostějov 49 %.
Úspěšnost přihrávky: Olymp 44 % - Prostějov 53 %.
Podání – esa/chyby: Olymp 6/7 – Prostějov 5/5.
Bodové bloky: Olymp 3 – Prostějov 10.
Celková užitečnost: Olymp –17 – Prostějov +29.
INDIVIDUÁLNÍ
Nejvíc bodů: Klára Melicharová 10, Klára Vyklická 7, Pavlína Šimáňová 6 – Laura Emonts 17, Heidy Rodriguez 12, Nina Herelová 11, Sulian Matienzo 9.
Nejvíc bodových útoků: Klára Melicharová 7, Lucie Kalhousová 5, tři hráčky 4 – Laura Emonts 16, Heidy Rodriguez 9, Sulian Matienzo 8.
Nejvyšší úspěšnost útoku: Pavlína Šimáňová 40 %, Klára Vyklická 31 %, Klára Melicharová 29 % - Nina Herelová 60 %, Laura Emonts 59 %, Veronika Trnková 50 %.
Nejvíc bodových bloků: Pavlína Šimáňová 2, Klára Vyklická 1 – Nina Herelová 4, Veronika Trnková 2.
Nejvíc es: Klára Melicharová 3, Klára Vyklická 2 – Heidy Rodriguez 2, Veronika Trnková, Nina Herelová a Mareike Hindriksen 1.
Nejvyšší úspěšnost přihrávky (positive + excelent): Anna Komárková 60 % + 10 %, Veronika Dostálová 58 % + 21 %, Klára Melicharová 22 % + 0 % - Laura Emonts 64 % + 27 %, Julie Kovářová 60 % + 30 %, Sulian Matienzo 50 % + 8 %.
Největší užitečnost: Klára Melicharová +3, Gabriela Bartošová a Marie Kurková 0 – Laura Emonts a Heidy Rodriguez +10, Nina Herelová +5, Mareike Hindriksen +3.


Na Olympu samozřejmě nechyběl lékař žen VK AGEL Pavel Navrátil, jehož snímky jsou v připojené Fotogalerii:http://www.vkprostejov.cz/index.php?fotogalerie=739

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.