> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

PVK Olymp Praha versus VK AGEL

vloženo: 19.02.2017           komentářů: 0

Ohlasy, statistiky a fotografie ze střetnutí PVK Olymp Praha versus VK AGEL Prostějov

Dobrá zpráva! Volejbalové Agelky zvládly poslední zápas před odvetným osmifinále CEV Cupu se Stuttgartem na jedničku, když extraligový souboj na pražském Olympu opanovaly kvalitním výkonem jednoznačně 3:0. Pro samotný duel evropské soutěže to ještě nic neznamená, ale rozhodně je to pozitivnější, než kdyby hrály špatně.

HLASY

Stanislav Mitáč (hlavní trenér PVK Olymp Praha): „Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství. Krok jsme drželi vždy do půlky setu a potom už byl vývoj v režii Prostějova. Ten dobře servíroval a byl procentuálně úspěšnější v útoku. Z naší strany šlo o slušný výkon, ale bohužel v porážce 0:3.“
Simona Kopecká (kapitánka PVK Olymp Praha): „Prohrály jsme hladce nula tři, což je škoda. Chyběla větší bojovnost a lepší soupeř nám nedal šanci.“
Peter Goga (hlavní trenér VK AGEL Prostějov): „Poprvé v této sezóně jsme opravdu dominovali na servisu. Hlavně díky tomu i zásluhou spolehlivé obrany a útoku jsme na horké půdě Olympu jasně vyhráli, s čímž jsem spokojený. Myslím si, že ostatní soupeři tady tak jednoznačně nezvítězí.“
Mareike Hindriksen (kapitánka VK AGEL Prostějov): „Konečně jsme soupeře pořádně zatlačily podáním. Odvedly jsme koncentrovaný výkon a máme radost z přesvědčivého vítězství 3:0.“
STATISTIKY

V sobotním podvečeru nebyla žádná herní činnost, v níž by Hanačky neměly výrazně navrch. Jejich statistická převaha činila v zakončení propastných jednadvacet procent, na příjmu devět procent a při obraně na síti sedm vítězných bloků navíc. Pouze servis vyšel z hlediska čísel vyrovnaně, což však neznázorňuje velký tlak, pod kterým se domácí plejerky trvale ocitaly.
Alespoň na deset dosažených bodů se z PVK dostala jediná Klára Melicharová, která v minulosti strávila jeden ročník v prostějovských službách. V hostujícím kolektivu excelovala Laura Emonts, dobrou formu drží Nina Herelová a solidně zahrála Heidy Rodriguez, což mělo pro týmový výkon klíčový význam.
TÝMOVÉ
Úspěšnost útoku: Olymp 28 % - Prostějov 49 %.
Úspěšnost přihrávky: Olymp 44 % - Prostějov 53 %.
Podání – esa/chyby: Olymp 6/7 – Prostějov 5/5.
Bodové bloky: Olymp 3 – Prostějov 10.
Celková užitečnost: Olymp –17 – Prostějov +29.
INDIVIDUÁLNÍ
Nejvíc bodů: Klára Melicharová 10, Klára Vyklická 7, Pavlína Šimáňová 6 – Laura Emonts 17, Heidy Rodriguez 12, Nina Herelová 11, Sulian Matienzo 9.
Nejvíc bodových útoků: Klára Melicharová 7, Lucie Kalhousová 5, tři hráčky 4 – Laura Emonts 16, Heidy Rodriguez 9, Sulian Matienzo 8.
Nejvyšší úspěšnost útoku: Pavlína Šimáňová 40 %, Klára Vyklická 31 %, Klára Melicharová 29 % - Nina Herelová 60 %, Laura Emonts 59 %, Veronika Trnková 50 %.
Nejvíc bodových bloků: Pavlína Šimáňová 2, Klára Vyklická 1 – Nina Herelová 4, Veronika Trnková 2.
Nejvíc es: Klára Melicharová 3, Klára Vyklická 2 – Heidy Rodriguez 2, Veronika Trnková, Nina Herelová a Mareike Hindriksen 1.
Nejvyšší úspěšnost přihrávky (positive + excelent): Anna Komárková 60 % + 10 %, Veronika Dostálová 58 % + 21 %, Klára Melicharová 22 % + 0 % - Laura Emonts 64 % + 27 %, Julie Kovářová 60 % + 30 %, Sulian Matienzo 50 % + 8 %.
Největší užitečnost: Klára Melicharová +3, Gabriela Bartošová a Marie Kurková 0 – Laura Emonts a Heidy Rodriguez +10, Nina Herelová +5, Mareike Hindriksen +3.


Na Olympu samozřejmě nechyběl lékař žen VK AGEL Pavel Navrátil, jehož snímky jsou v připojené Fotogalerii:http://www.vkprostejov.cz/index.php?fotogalerie=739

autor: VK AGEL Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

03.07.2018

Nezajištěné vozidlo.
Před šestou hodinou ranní se na linku 156 obrátil muž s tím, že na parkovišti na Dolní ulici nalezl vozidlo s klíči ponechanými ve dveřích auta. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Vozidlo strážníci zajistili. V pátrání PČR nebylo. Pro řidiče ponechán vzkaz za stěračem. Klíče uloženy na služebně jako nález.

02.07.2018

Slečna měla štěstí, peněženka se našla.
V nočních hodinách se na linku 156 obrátila žena s prosbou o zkontrolování autobusové zastávky na Janáčkové ulici, kde měla její dcera při odjezdu zapomenout peněženku s platební kartou a doklady. Na nádraží vyslána hlídka. Na uvedeném místě peněženku strážníci nalezli.

01.07.2018

Nadýchal 4,53 promile.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o vzájemném napadání dvou bezdomovců v OD na Plumlovské ulici. Vyslána hlídka. Na místě zjištěni a kontaktováni oba aktéři sporu. Jednalo se o muže bez trvalého přístřeší, ve věku 37 a 40 let. Starší uvedl, že mladšího udeřil pěstí do obličeje. Napadený bezdomovec byl ve značně podnapilém stavu. Nebyl schopen stát na nohou. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hodnota 4,53 promile.

30.06.2018

Mohl za to alkohol.
Hodinu po poledni vyjížděla hlídka prověřit oznámení o fyzickém napadení ženy, jejím přítelem, v bytě v centru města. Na místě zkontaktována oznamovatelka. Ta uvedla, že společně nejprve popíjeli alkohol a poté se pohádali. Čtyřiasedmdesátiletý muž ženu chytil za ruku a vyvedl jí z obývacího pokoje do kuchyně. Výpověď své o deset let mladší partnerky potvrdil. V přítomnosti strážníků k napadání nedocházelo.

30.06.2018

Nakupovala ve velkém.
Bez zaplacení chtěla odejít z prodejny drogerie v centru města, ala byla přistižena zaměstnanci obchodu. V pátek v šestnáct hodin odpoledne přijala městské policie oznámení na tísňovou linku 156 o krádeži. Hlídka po příjezdu na místo zjistila, že se jedná o krádež zboží v hodnotě 1231,90 Kč. Pachatelem krádeže stanovena dvaceti devítiletá žena. Zboží bylo nepoškozeno a tudíž vráceno zpět do prodeje. Při zjišťování dalších skutečností na místě, vyšlo najevo následující protizákonné jednání, jež se měla dopustit totožná žena ve stejné prodejně. Během minulého týdne zde odcizila zboží v celkové výši 30 000 Kč.