> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

1. SK Prostějov - SK Uničov 0:0

vloženo: 15.07.2018           komentářů: 0

První přípravné utkání přineslo bezbrankovou remízu.

Přípravné utkání 14.7.2018

1. SK Prostějov - SK Uničov 0:0

Sestava 1. SK Prostějov:
Bréda (Jícha) - Slaninka, Kroupa,Biolek, Koudelka, Zhykol, Šteigl, Janíček, Machynek, Schuster, Sus, Hapal, Pančochář, Kovařík, Píchal, Fládr, Rus, Langer.

Trenér: Oldřich Machala.

Sestava SK Uničov:
1. poločas:
Spurný - Seibert, Bala, Purzitidis, Můčka - Jeřábek, Bača, Binar, Svoboda, Krč - Komenda.
2. poločas:
Spurný (60. Studený) - Purzitidis, Markovič, Krayzel, Seibert - Antl, Dostál, Bala, Šléška, Krč - Vichta.

Trenér: Dušan Žmolík.

Hodnocení trenéra Dušana Žmolíka:
"V Prostějově jsme odehráli zápas, který nám ukázal, že pokud si budeme věřit a dobře pracovat v tréninku můžeme hrát rychlý ofenzivní fotbal. Všechny hráče musím pochválit za nasazení. Co se týká taktických věcí, byla tam řada nedostatků, z kterých nás mohl soupeř potrestat. Na druhou stranu se tam objevily vynikající věci, díky kterým jsme dokázali získávat od soupeře míče a vytvářet si brankové příležitosti. Do dalších tréninků a zápasů je však důležité, že hráči si vyzkoušeli, že mohou hrát náročný kombinační fotbal."

autor: SK Uničov/Lukáš Macek

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

07.02.2019

Strážníci asistovali při odtahu kamionu.
V ranních hodinách přijato oznámení o stojícím kamionu na trávníku na ulici Okružní. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že vozidlo mělo poruchu. Řidič - cizinec, tahač odstavil tak, aby byla zachována průjezdnost vozovky. Odtah měl již domluvený. Během odtahování vozidla zajišťovali strážníci Besip, aby nedocházelo ke kolizním situacím. O protiprávní jednání se nejednalo.

04.02.2019

Žvýkačka se v automatu zasekla.
V odpoledních hodinách se na linku 156 obrátil pracovník bezpečnostní agentury s tím, že došlo k poškození automatu na žvýkačky. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Ten hlídce označil ženu, která automat poškodila. Ta uvedla, že do přístroje vhodila dvacet korun a žvýkačka, která měla vypadnout, uvízla uvnitř. Proto s automatem začala třepat a při naklonění došlo k jeho pádu na zem.

02.02.2019

Porušil vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí městských lázní si strážníci povšimli osoby, která konzumovala alkohol na místě, kde je to vyhláškou města zakázáno. Dotyčný, hlídkou zkontaktován a poučen o protiprávním jednání. Rozpitou dvoulitrovou lahev s vínem strážníci muži odebrali. Přestupkové jednání třiačtyřicetiletého bezdomovce, předáno k projednání příslušnému správnímu orgánu. O tom hlídka muže poučila.

01.02.2019

Urážel strážníky.
Při kontrolní činnosti v prostorách hlavního nádraží a jeho okolí si hlídka povšimla na peróně muže popíjejícího pivo. Ten neustále pokřikoval a nadával kolemjdoucím lidem. Strážníci muže vyzvali, aby zanechal hlasitých projevů. Na výzvu dotyčný nereagoval. Při řešení celé situace strážníkům neustále nadával a urážel je. Tím, že neuposlechl výzvy a znevážil postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci, se třiačtyřicetiletý muž dopustil přestupku proti veřejnému pořádku.

31.01.2019

Spící dítě v baru.
Před jedenáctou hodinou večer vyjížděli strážníci prověřit přijaté oznámení o spícím dítěti v baru nedaleko Brněnské ulice. Na místě událost hlídkou potvrzena. V době příjezdu strážníků se muž i s dítětem chystal na odchod. Zkontaktován otec dítěte. Třicetiletý muž uvedl, že čtyřletou dceru hlídá, jelikož její matka je v práci. On si potřeboval jít vyřídit něco za bratrem a dceru neměl kde nechat, proto ji vzal s sebou.