> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

www.jakubcech.estranky.cz má naroz

vloženo: 30.10.2010           komentářů: 1

Pošlete dál: Je to tady!

Web www.jakubcech.estranky.cz má 1.narozeniny!!

A my máme přání jediný: více článků, více článků....Čas utíká rychle a proto si málokdo uvědomuje, že už rok je mezi námi web www.jakubcech.estranky.cz, který již od svého začátku nabízí svým návštěvníkům nejrychlejší informace z kultury a z tohoco se ve městě děje. Letos v říjnu zprovoznil novou rubriku Proud informací, ve které publikuje tiskové zprávy, pozvánky na akce a informace o odstávkách vody i enrgie. Ke svým narozeninám si pro své příznivce připraví i nějaké slosování.
Informujte o existenci tohoto webu i své přátele a známé, abysme do 14.11 stihli tisícovku návštěvníků!! Založen totiž byl 14.11.2009. Jako dárek za Vaši přízeň si pro vás připravil a připraví tyto dárečky:- zprovoznil novou rubriku Proud informací, ve které aktuálně publikuje tiskové zprávy, informace o odstávkách vody a lektrické energie, pozánky z kultury atd.

- celý říjen pro Vás každý den napsal alespoň jeden příspěvek a to e velký dárek

- připravili jsme si pro vás slosování o zajímavé ceny

- nový vzhled slouží návštěvníků webu od 26.10

- pokud máte nějaké připomínky, nebo náměty k webu, naváhejte a posílejte je na: ma.ley@seznam.czPozor, Pozor!!

ku příležitosti výročí jednoho roku webu Jakuba Čecha vyhlašujeme

slosování o zajímavé ceny, které darovalo Kino Metro 70!!!Jediný úkol, který musíte splnit je odpovědět na otázku:

Ve kterých novinách publikoval Jakub Čech nejvíce článků?

a) Prostějovský večerník

b) Prostějovský deník

c) Týdeník ProstějovskaSprávnou odověď spolu se jménem a příjmením (na které budete mít případně dárek uložen) zašlete na email ma.ley@seznam.cz

do 15.11.2010. V případě výhry Vás budeme kontaktovat na email, ze kterého nám správnou odpověď pošlete. Vylosujeme tři výherce a zajímavou cenu si vezvednete v pokladně kina na Vaše jméno.

autor: Jakub Čech

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.