> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jak se vyplatí poslat hráče

vloženo: 01.02.2019           komentářů: 0

Pohledem fotbalisty: Michal Zapletal
Jak se vyplatí poslat hráče na hostování, dokazuje třeba příklad talentovaného odchovance našeho klubu Michala Zapletala, který podzim strávil v aktuálně vedoucím klubu Moravskoslezské ligy, brněnské Líšni. V kvalitním týmu si vylepšil herní i psychickou stránku sportovní osobnosti a v dosavadním průběhu přípravy to je znát.

Na podzim jsi odešel na hostování do Líšně, jak se ti tam dařilo?

Do Líšně jsem přišel za trenérem Machálkem, kterého jsem znal. Domluvili jsme se, poměrně rychle jsem se adaptoval na jejich styl hry. Začalo nám to fungovat, myslím, že počet bodů nasbíraných v průběhu podzimu hovoří za vše.

Jak moc jsi byl vytížený, hrál jsi v základu?

Odehrál jsem dvanáct zápasů z patnácti. Určitě mi to pomohlo, jak po psychické stránce, kdy hráče povzbudí, že hraje, tak po té fotbalové.

Existovala už dopředu domluva, že do zimní přípravy nastoupíš opět v Prostějově?

Ne, šlo o rozhodnutí prostějovského vedení, kontaktoval mě sportovní ředitel Radim Weisser s tím, že zimní přípravu absolvuji tady v Prostějově a pak se uvidí.

Nahrál jsi na jediný gól Prostějova z křídelního prostoru, přestože nehraješ na postu krajního záložníka. Jak ta situace vypadala z tvého pohledu?

Šlo o odražený balón na lajně, viděl jsem, že obránce to má k němu docela daleko. Kličkou jsem míč vypíchl, Karel Kroupa mi to poslal do běhu. Přálo nám trochu štěstí, protože zpětná přihrávka prošla obránci mezi nohama, a Karel už před bránou potvrdil svoje kvality. Když dostane míč za obranu, dá gól.

Jak se cítíš zpět v mateřském klubu po půlroční pauze?

Dojem na mě udělala nová kabina. Kluky z velké většiny znám, jsme velcí kamarádi, stýkali jsme se i v průběhu podzimu. Do party zapadli i noví kluci, jsme super parta. Mám to tady rád, přece jen v Prostějově jsem strávil skoro celý svůj dosavadní fotbalový život. Jsem stoprocentně spokojený a věřím, že i tato účast v přípravě mě zase posune fotbalově dál.

autor: 1. SK Prostějov

přidat komentář            zobrazit komentáře

KDE TO NEJVÍCE VŘE !!!
Víte o něčem, o čem by se měli dozvědět i ostatní? Líbí se Vám něco nebo Vás naopak něco ve Vašem okolí štve? Podělte se o to s ostatními...

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.07.2019

Agresivní sourozenec skončil
Těsně po jedné hodině ranní vyjížděli strážníci k případu slovního napadení mezi sourozenci. Na místě je kontaktoval oznamovatel, který uvedl, že bydlí ve společné domácnosti se svým bratrem a ten je neustále pod vlivem alkoholu. Následkem toho je slovní urážení a opakované vyhrožování fyzickým napadením. I za přítomnosti hlídky se agresor choval vůči svému bratrovi velice hrubým způsobem, vyhrožoval mu fyzickým útokem a byl zjevně pod vlivem alkoholu. Jelikož nekontroloval své chování, byl vyzván k provedení orientační dechové zkoušky. Ta měla pozitivní výsledek 3,62 promile alkoholu.

17.07.2019

Před jízdou se vydatně posilnil.
Po sedmnácté hodině bylo přijato oznámení na linku 156 o opilém cyklistovi, který se pohybuje po ulici Krasická směrem k centru města. Vyslaná hlídka na místo našla muže, který ležel na trávě mimo pozemní komunikaci. Strážníci provedli u dotyčného dechovou zkoušku s pozitivním výsledkem. Byla naměřena hodnota 1,94 promile alkoholu v dechu.

16.07.2019

Vychutnávali si pivko.
V odpoledních hodinách při vykonávání hlídkové služby zaměřené na veřejný pořádek si strážníci všimli dvou mladíků, jak popíjejí alkohol v parčíku na ulici Josefa Lady u dětského hřiště. Jednalo se o muže ve věku devatenáct a jednadvacet let. Dotyční konzumovali lahvové pivo v místě, kde je to zakázáno obecně závaznou vyhláškou města Prostějova. Nesmí se konzumovat alkoholické nápoje v okruhu 100m od dětských hřišť.

16.07.2019

Lapkové se tentokrát pěkně činili
Za uplynulý týden vyjížděli hlídky městské policie k jedenácti krádežím, které se udály v prostějovských supermarketech. Všechny případy byly spáchány dospělými osobami. U osmi krádeží nedošlo k poškození zboží, a proto bylo vráceno zpět do prodeje. Ve dvou případech si přestupci odcizené zboží odkoupili a jedenkrát nebylo vráceno zpět na prodejnu. Pachatelé odcizili zboží v celkové hodnotě 13 524,60 Kč. Přeborníkem v tomto počínání byl devětadvacetiletý muž, jenž byl dopaden třikrát během dvou dnů a sám dokázal odcizit zboží v hodnotě 7 858 Kč.

12.07.2019

Nechtělo se jim platit za psy
Před osmou hodinou ranní prováděli strážníci kontrolu, která byla zaměřená na dodržování právních předpisů města Prostějova. Konkrétně na obecně závazné vyhlášky o volném pohybu psů a také jestli majitelé mají svého miláčka očipovaného, přihlášeného a řádně platí poplatky. Bylo zjištěno dvakrát protiprávní jednání. V prvním případě je podezřelá z přestupku padesátiletá žena a to tím, že svého psa řádně nepřihlásila a neplatí za něj poplatek.