> > >   404 - po×adovanß strßnka nebyla nalezena404 Not Foud


Po×adovanß strßnka nebyla nalezena

Je nßm lÝto, ale po×adovanß strßnka na serveru ProstýjovskÚ noviny nenÝ k dispozici. Je mo×nÚ, ×e strßnka byla odstranýna, p°ejmenovßna nebo nenÝ doŔasný dostupnß. Je rovný× mo×nÚ, ×e jste udýlali chybu v URL adrese.

Pokud jste se dostali a× sem, pravdýpodobný jste zatÝm nenaÜli, co jste hledali. M¨×ete se o to pokusit pomocÝ hledßnÝ v levÚ hornÝ Ŕßsti nebo pomocÝ odkaz¨ v hlaviŔce nebo pravÚm sloupci. M¨×ete se rovný× vrßtit na hlavnÝ strßnku.


404 - po×adovanß strßnka nenalezena

  > > >   nßhodnß fotka

 Nßhodnß fotka z Fotogalerie Prostýjov

  >  PROST╠JOVSK┴ 112

26.10.2017

Byl to ┼żert.
V podve─Źer p┼Öijato telefonick├ę sd─Ťlen├ş o tom, ┼że n─Ťkdo p┼Öem├şstil oznamovateli kolo, zat├şmco byl v posilovn─Ť a uzamkl ho nedaleko p┼»vodn├şho m├şsta. Vysl├ína hl├şdka. Kontaktov├ín oznamovatel. Kolo se nach├ízelo zhruba 20 metr┼» od posilovny a bylo zam─Źen├ę dv─Ťma z├ímky. Mu┼ż m─Ťl obavu ciz├ş z├ímek s├ím p┼Öest┼Öihnout, proto p┼Öivolal hl├şdku. Zji┼ít─Ťno, ┼że kolo skute─Źn─Ť pat┼Ö├ş ┼íesta─Źty┼Öicetilet├ęmu mu┼żi. Za p┼Ö├ştomnosti hl├şdky, ┼Öet├şzek s├ím p┼Öest┼Öihl. Kdo bicykl poponesl opod├íl a uzamkl se zjistit nepoda┼Öilo.

26.10.2017

Nem─Ťl z├ímek.
V odpoledn├şch hodin├ích p┼Öijato sd─Ťlen├ş o podez┼Öele se chovaj├şc├şm mu┼żi, kter├Ż do k┼Öov├ş uschov├ív├í j├şzdn├ş kolo. Na m├şsto, k prov─Ť┼Öen├ş ud├ílosti vysl├ín okrsk├í┼Ö. Zji┼ít─Ťno, ┼że ─Źty┼Öiapades├ítilet├Ż mu┼ż nem─Ťl z├ímek, a tak si cht─Ťl kolo uschovat ve k┼Öov├ş. Jednalo se o star├ę d├ímsk├ę kolo, kter├ę dostal od kamar├ída. Str├í┼żn├şk zkontaktoval i jeho. Tvrzen├ş ─Źty┼Öiapades├ítilet├ęho mu┼że bylo pravdiv├ę. Kolo mu kamar├íd p┼Öenechal z d┼»vodu sv├ęho zdravotn├şho stavu a neschopnosti na n─Ťm d├íl jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomn─Ťl.
P┼»l hodiny p┼Öed polednem p┼Öijato na lince 156 ozn├ímen├ş o uzam─Źen├ş dvou j├şzdn├şch kol k sob─Ť, na hlavn├şm h┼Öbitov─Ť v Prost─Ťjov─Ť. Vysl├ína hl├şdka. Na m├şst─Ť kontaktov├ín oznamovatel. P─Ťtapades├ítilet├Ż mu┼ż uvedl, ┼że k jeho kolu si n─Ťkdo uzamkl dal┼í├ş kolo a on nem┼»┼że odjet. B─Ťhem rozhovoru s oznamovatelem se k hl├şdce p┼Öihl├ísil p─Ťtat┼Öicetilet├Ż mu┼ż a sd─Ťlil, ┼że se star┼í├şm mu┼żem jsou spolupracovn├şci a r├íno p┼Öi p┼Ö├şjezdu na h┼Öbitov se domluvili, ┼że si kola uzamknou jedn├şm z├ímkem k sob─Ť. V┼íe se vysv─Ťtlilo. Star┼í├ş mu┼ż na to v pr┼»b─Ťhu dopoledne zapomn─Ťl, a proto si myslel, ┼że druh├ę kolo je ciz├ş.

21.10.2017

Hledaná osoba.
P┼Öi dohledu na ve┼Öejn├Ż po┼Ö├ídek v centru m─Ťsta si str├í┼żn├şci pov┼íimli na Hlav├í─Źkov─Ť n├ím─Ťst├ş sle─Źny, kter├í se podobala osob─Ť, po kter├ę Policie ─îR vyhl├ísila p├ítr├ín├ş. Hl├şdka doty─Źnou zadr┼żela. N├ísledn─Ť byla p┼Öedvedena na obvodn├ş odd─Ťlen├ş.

20.10.2017

Otev┼Öen├ş bytu.
V no─Źn├şch hodin├ích p┼Öijata SMS zpr├íva, o v├Żjezdu hasi─Ź┼» k otev┼Öen├ş bytu. Na m├şsto vysl├ína i hl├şdka MP. Po otev┼Öen├ş dve┼Ö├ş bytu nalezena na zemi le┼ż├şc├ş jednadevades├ítilet├í ┼żena. Ta upadla a volala o pomoc. P┼Öivol├ína sanitka ZZS.