> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Radegast Olomoucký šerpa

vloženo: 08.07.2011           komentářů: 0

Šerpský závod míří do Olomouce
Velká Bystřice - Prokaž odvahu, vytvoř s kamarádem tým a prověřte společně své síly. Zažijte skvělý pocit radosti v cíli a odneste si společně 30litrový sud s pivem Radegast. Přijměte výzvu a postavte se společně na start unikátního závodu Radegast Olomoucký šerpa.
Příznivci netradičních výzev a správně hořkého piva mají sraz v sobotu 9. července na náměstí ve Velké Bystřici u Olomouce. Na záda si umístí speciální dřevěný nosič, který v minulosti používali šerpové pro zásobování horských chat. Na něj pak dostanou naložen 50litrový sud s pivem Radegast. Celkem tak zatíží svá záda o 65 kg. S nákladem se dvoučlenné týmy vydají na asi pětikilometrovou trasu, jejíž cíl je u ZOO na Svatém kopečku.
Na start se postaví 100 přes internet přihlášených týmů. Zaslouženou odměnou pro každý správný tým, který dorazí s nákladem do cíle v časovém limitu, je 60 piv Radegast Premium a hlavně skvělý pocit ze splnění náročného úkolu. Nejrychlejší tým se může dokonce těšit na hlavní cenu v podobě čtyř 30litrových sudů. Vyhlášení výsledků proběhne na Svatém kopečku v 17 hod.
Pro fanoušky bude od 11:00 do 18:00 připraven atraktivní doprovodný program v podobě bungee runningu, hokeje či kuželek. Chybět nebude dobré jídlo a hlavně správně hořký a dobře vychlazený Radegast.

autor: -red-

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.