> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

KABÁT V ZÁŘÍ V HAVÍŘOVĚ !!!

vloženo: 15.08.2011           komentářů: 0

Česká rocková jednička na Havířovských slavnostech 2011!
Sobotní tahák letošních Slavností!


Třídenní Havířovské slavnosti mají letos opět vynikající hosty, mezi nimiž se věhlasem vymykají hudebníci z britských ostrovů, kteří se na Slavnostech nejmladšího města naší republiky představí v pátek. Sobotní program uzavírá rocková skupina Kabát, která se do Havířova vrací po čtyřech letech.
Skupina Kabát vznikla v roce 1988. Kvinteto z Teplic je jedním z mála tuzemských hudebních souborů, u kterého neproběhly od vzniku doposud žádné personální změny.
Složení kapely:
Milan Špalek - baskytarista, občasný zpěvák a dvorní textař skupiny, Tomáš Krulich - kytarista, Josef Vojtek - zpěv, Ota Váňa - druhý neméně důležitý kytarista, Radovan „Hurvajs" Hurčík – bubeník.
Zpočátku kapela vystupovala pouze v Teplicích a okolí. Ke zvratu v popularitě skupiny došlo v roce 1990, kdy kapela natočila píseň "Má jí motorovou". Velmi vtipný text předznamenává jedinečný humor skupiny, který se spolu s výtečným hráčským nasazením stane její hlavní sílou. Následuje několik cen Gramy, Anděla, Českého slavíka, vydání alb Děvky ty to znaj; Colorado; Země plná trpaslíků; Čert na koze jel; Metanu; Go satane go; Suma sumárum; Dole v dole; Corrida.
Nenechte si ujít výjimečný hudební zážitek za symbolické vstupné! Od pátku 9. září do neděle 11. září bezvadný program pro všechny věkové kategorie. V pátek za 100.- Kč, v sobotu a neděli jen za 50.- Kč! Celý program Havířovských slavností na www. mkshavirov.cz.

autor: pk-ostrava

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.