> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Nenechte to zajít tak daleko jak já

vloženo: 17.09.2011           komentářů: 0

Dlouho jsem přemýšlel, zda napsat následující řádky.
Nakonec zvítězila skutečnost, že pokud by jedinému člověku tento příběh pomohl zachránit rodinu, práci, domov, tak to má smysl udělat. Je mi přes čtyřicet let, jsem rozvedený. Hodně jsem si půjčoval, abych mohl vybavit byt a dopřát rodině věci, na které bych dlouho šetřil. Měl jsem pocit, že splátky za různé spotřebitelské a hotovostní úvěry budu lehce splácet. Nepočítal jsem s tím, že mi zaměstnavatel sníží plat a že k těmto splátkám budu muset platit běžné rodinné výdaje. Později jsem zjistil, že mé splátky začínají být pro mne neúnosné. Po pár měsících mi nastalo těžké životní období. Chybějící splátky, úroky a poplatky a také penále jsem řešil dalšími půjčkami, situace začala být neúnosná a tlak věřitelů vzrůstal. Rozpadlo se mi manželství, přišel jsem o byt,
banky často volaly do zaměstnání a to mě stálo i pracovní místo. Navíc jsem naletěl podvodníkům z "Asterie" a "Správce dluhů s.r.o."
Byl jsem naprosto zoufalý. Velmi dlouho jsem odkládal řešení a to byla chyba! Dluhy mi narostly skoro na jeden milion korun.
Padnul jsem na samé dno, ale našel jsem řešení. Teď jsem klidný a bez stresů z tlaku věřitelů a exekutorů. Rodinu a dobrou práci mi to sice nevrátí, ale našel jsem způsob, jak dát svůj život opět do pořádku. Získal jsem novou práci a paní účetní mě odkázala na zástupce společnosti Abivia na www.oddluzenilegalne.cz který mi poradil a pomohl se dostat z dluhů zákonnou cestou. Za několik týdnů jsem byl v klidu a bez strachu z vymahačů a exekutorů. A navíc z celkové dlužné částky 900.000,- Kč zaplatím jen necelých 150.000,- Kč, protože se k mým pohledávkám nepřihlásilo 5 věřitelů z 9. Nečekejte, že se stane zázrak - začněte rychle konat. Já jsem byl pasivní a přišel jsem skoro o vše!!!

Petr H.

autor: Petr H.

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.