> > >   PROSTĚJOV EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.

Výzva poslancům ČR 2011

vloženo: 10.10.2011           komentářů: 1

Český svaz tělesné výchovy,okresní sdružení,Zahradní 1,79211 Bruntál
IČO 436011 číslo účtu 2336-771/0100
Telefon 554/718245,mobil:606/840173 e-mail:cstv.bruntal@iol.cz
_____________________________________________________________


Bruntál 6.10.2011
Tělovýchovným jednotám
Sportovním klubům
Sportovcům a funkcionářům
Okresu Bruntál.

Vážení sportovní přátelé,
obracíme se na Vás s výzvou k podpoře kampaně Hvězdy nepadají z nebe a k provedení distribuce této výzvy na všechny sportovce ve Vaší TJ či klubu sdružené.
Jejím cílem je vytvoření rychlého a silného tlaku na poslance Parlamentu ČR, kteří právě v těchto dnech přijímají legislativu nesmírně důležitou pro další financování českého sportu – ta bude klíčová především pro další fungování mládežnického sportu, neboť mu může v případě prosazení našich požadavků zajistit částku ve výši dvou miliard korun. Rozhodující bude, abychom tuto iniciativu zkoncentrovali do období od 6. do 26. října, kdy tento zákon bude procházet druhým čtením a lze do něj zapracovat změny. V tomto směru Vás prosíme o maximální spolupráci a podporu.
Se sportovním pozdravem
Ing.Jiří Plchot Jan Urban
předseda OS ČSTV tajemník OS ČSTV

 


Podpoř „Výzvu českých sportovců poslancům Parlamentu ČR“ na webu: www.hvezdynepadajiznebe.cz

autor: Ing.Jiří Plchot

přidat komentář            zobrazit komentáře

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

26.10.2017

Byl to žert.
V podvečer přijato telefonické sdělení o tom, že někdo přemístil oznamovateli kolo, zatímco byl v posilovně a uzamkl ho nedaleko původního místa. Vyslána hlídka. Kontaktován oznamovatel. Kolo se nacházelo zhruba 20 metrů od posilovny a bylo zamčené dvěma zámky. Muž měl obavu cizí zámek sám přestřihnout, proto přivolal hlídku. Zjištěno, že kolo skutečně patří šestačtyřicetiletému muži. Za přítomnosti hlídky, řetízek sám přestřihl. Kdo bicykl poponesl opodál a uzamkl se zjistit nepodařilo.

26.10.2017

Neměl zámek.
V odpoledních hodinách přijato sdělení o podezřele se chovajícím muži, který do křoví uschovává jízdní kolo. Na místo, k prověření události vyslán okrskář. Zjištěno, že čtyřiapadesátiletý muž neměl zámek, a tak si chtěl kolo uschovat ve křoví. Jednalo se o staré dámské kolo, které dostal od kamaráda. Strážník zkontaktoval i jeho. Tvrzení čtyřiapadesátiletého muže bylo pravdivé. Kolo mu kamarád přenechal z důvodu svého zdravotního stavu a neschopnosti na něm dál jezdit

26.10.2017

Na dohodu zapomněl.
Půl hodiny před polednem přijato na lince 156 oznámení o uzamčení dvou jízdních kol k sobě, na hlavním hřbitově v Prostějově. Vyslána hlídka. Na místě kontaktován oznamovatel. Pětapadesátiletý muž uvedl, že k jeho kolu si někdo uzamkl další kolo a on nemůže odjet. Během rozhovoru s oznamovatelem se k hlídce přihlásil pětatřicetiletý muž a sdělil, že se starším mužem jsou spolupracovníci a ráno při příjezdu na hřbitov se domluvili, že si kola uzamknou jedním zámkem k sobě. Vše se vysvětlilo. Starší muž na to v průběhu dopoledne zapomněl, a proto si myslel, že druhé kolo je cizí.

21.10.2017

Hledaná osoba.
Při dohledu na veřejný pořádek v centru města si strážníci povšimli na Hlaváčkově náměstí slečny, která se podobala osobě, po které Policie ČR vyhlásila pátrání. Hlídka dotyčnou zadržela. Následně byla předvedena na obvodní oddělení.

20.10.2017

Otevření bytu.
V nočních hodinách přijata SMS zpráva, o výjezdu hasičů k otevření bytu. Na místo vyslána i hlídka MP. Po otevření dveří bytu nalezena na zemi ležící jednadevadesátiletá žena. Ta upadla a volala o pomoc. Přivolána sanitka ZZS.