> > >   PROSTJOV EXTRA     -     komente k lnku

Tyto pspvky vyjaduj nzory oban a nemus se shodovat s nzory redakce.
Redakce za obsah tchto pspvk nepebr dnou odpovdnost.
Komente k lnku
Pidat koment
02.12.2016 11:58:05
Karol - Z kina se stane příspěvková organizace, která potřebuje nového ředitele, protože ten současný je neschopný a hned údajně město útočí na chudáčka malého klučinu. Ale je fakt, že platí podezřele nízkou částku. Na to, jak se vyjadřuje o městě, využívá dost jeho výhod. Doufám, že nové sympatické ředitelce připadne i ten byt v kině. Tím by se vyřešil problém s parazitem Ivanem Č.

01.12.2016 23:47:17
Mokasino - Nechci se tu nikoho zastávat a ani se do nikoho obouvat. Každopádně je jen dobře, že se ten kluk takto "baví". Za každou odkrytou levárnu a nejlíp ještě zmedializovanou, jedině tleskám a fandím mu. A že má jeho otec levný nájem? A co má být? Závist? Mám ještě levnější... Závist? :) Je jasné, že ti, kteří provádí nějaké levárny ho mít v lásce nebudou. Pak se jen stačí na tyto zaměřit, a ona se nějaká ta špína vymete, že? :)

01.12.2016 17:49:19
Mrška - Milý "na bestii jednou dojde" Moc bych to na Smetanu netipovala. Tento klučík naštval už tolik občanů, že po něm jdou, dle mého úsudku, desítky lidí. Asi jste dosti paranoidní. Nejste Vy náhodou jeho otec? Či chlapec sám, že tak kopete do radního? Já osobně jsem velice ráda, že teď už vím, jakých výhod tento smrádek využívá.

28.11.2016 22:27:14
na bestii jednou dojde - Radní Smetano, bylo by lépe začít dělat něco smysluplnějšího... Vaše aktivita se ubírá špatným směrem. Tím, že budete strojit tyhle klamné cíle nijak neovlivníte to, že některé čuňárny ČSSD na radnici budou provětrávány...

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

05.12.2018

Pád zapříčinila absence léků
Hodinu před polednem přijato na lince tísňového volání oznámení o starším pánovi, který upadl na zem. Přítomní mladíci se mu snažili pomoci, ale senior nebyl schopen chůze. Strážníci na místě zkontaktovali šestasedmdesátiletého muže. Ten uvedl, že si zapomněl vzít léky na tlak a proto mu není dobře. Provedenou orientační dechovou zkouškou u něj naměřena hladina 0,5 promile alkoholu.

04.12.2018

Odmítnutí dcery, řešil.razantním způsobe
Odmítnutí dcery, řešil razantním způsobem. V odpoledních hodinách přijato telefonické anonymní oznámení o napadání ženy mužem na parkovišti u nemocnice. Dotyčný měl poškodit i vozidlo. Na místo vyslaná hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že se jedná o bývalé manžele, kteří nedávno prošli rozvodovým řízením. K incidentu došlo poté, co se čtyřiačtyřicetiletý muž snažil na zastávce MHD zkontaktovat svoji dceru. Ta se s ním nehodlala bavit. Po příjezdu matky, dcera nastoupila do vozidla. Automobil dotyčný zablokoval, svým vozidlem a domáhal se vysvětlení postoje své dcery od bývalé manželky. Obě se s ním odmítly bavit a uzavřely se uvnitř auta. To muže rozčílilo natolik, že začal do auta kopat a bouchat. Když došlo k poškození dveří a rozbití okna, tak se uklidnil a vyčkal na místě do příjezdu hlídky

01.12.2018

Spolupráce s IZS.
Před druhou hodinou odpoledne vyjížděli strážníci k nahlášenému požáru dřevěné budovy skladu u místního vlakového nádraží. Oznámení přijato formou SMS z operačního střediska HZS Olomouckého kraje. Na místě zasahoval hasičský záchranný sbor společně s jednotkami dobrovolných hasičů z Vrahovic a Žešova.

01.12.2018

Napadena bývalým přítelem.
V odpoledních hodinách se na strážníky, prostřednictvím linky 156 obrátila žena a sdělila, že byla napadena bývalým přítelem před nemocnicí. Na místo vyslána hlídka. V ordinaci zkontaktována jednatřicetiletá oznamovatelka. Ta uvedla, že šla se svojí tříletou dcerou k lékaři, v doprovodu svojí matky. Bývalý přítel je sledoval až před nemocnici, kde je fyzicky napadl. Jí dal několik facek, matku odstrčil, tak že spadla na zem a zranila se.

29.11.2018

Odchyt labutě.
Před polednem přijato telefonické oznámení o zamrzlé labuti na rybníku v Krasicích. Na místo vyslána hlídka. Částečně zamrzlou labuť se strážníkům podařilo z ledu vysvobodit. Po zdravotní stránce byla v pořádku.