> > >   PROSTJOV EXTRA     -     komente k lnku

Tyto pspvky vyjaduj nzory oban a nemus se shodovat s nzory redakce.
Redakce za obsah tchto pspvk nepebr dnou odpovdnost.
Komente k lnku
Pidat koment
02.12.2016 11:58:05
Karol - Z kina se stane příspěvková organizace, která potřebuje nového ředitele, protože ten současný je neschopný a hned údajně město útočí na chudáčka malého klučinu. Ale je fakt, že platí podezřele nízkou částku. Na to, jak se vyjadřuje o městě, využívá dost jeho výhod. Doufám, že nové sympatické ředitelce připadne i ten byt v kině. Tím by se vyřešil problém s parazitem Ivanem Č.

01.12.2016 23:47:17
Mokasino - Nechci se tu nikoho zastávat a ani se do nikoho obouvat. Každopádně je jen dobře, že se ten kluk takto "baví". Za každou odkrytou levárnu a nejlíp ještě zmedializovanou, jedině tleskám a fandím mu. A že má jeho otec levný nájem? A co má být? Závist? Mám ještě levnější... Závist? :) Je jasné, že ti, kteří provádí nějaké levárny ho mít v lásce nebudou. Pak se jen stačí na tyto zaměřit, a ona se nějaká ta špína vymete, že? :)

01.12.2016 17:49:19
Mrška - Milý "na bestii jednou dojde" Moc bych to na Smetanu netipovala. Tento klučík naštval už tolik občanů, že po něm jdou, dle mého úsudku, desítky lidí. Asi jste dosti paranoidní. Nejste Vy náhodou jeho otec? Či chlapec sám, že tak kopete do radního? Já osobně jsem velice ráda, že teď už vím, jakých výhod tento smrádek využívá.

28.11.2016 22:27:14
na bestii jednou dojde - Radní Smetano, bylo by lépe začít dělat něco smysluplnějšího... Vaše aktivita se ubírá špatným směrem. Tím, že budete strojit tyhle klamné cíle nijak neovlivníte to, že některé čuňárny ČSSD na radnici budou provětrávány...

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

18.04.2019

Povedený syn.
Po půlnoci přijato oznámení o ženě v noční košili a županu. Ta se dle oznamovatelky nemohla dostat domů. Na místo vyslána hlídka. Šestapadesátiletá žena strážníkovi uvedla, že její syn se vrátil opilý domu a při cestě povalil a vysypal popelnici. Ona šla odpadky posbírat a postavit shozenou popelnici. Mezitím syn vešel domů a zabouchl dveře. Na zvonění nereagoval

16.04.2019

Fekálie znečistili vozovku
Fekálie znečistili vozovku v délce několika desítek metrů. V dopoledních hodinách přijato prostřednictvím linky 156 anonymní oznámení o zemědělském stroji, ze kterého na komunikaci vytéká neznámá tekutina. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Komunikace byla znečištěna fekáliemi. Dle stop se strážníkům podařilo dohledat řidiče traktoru s cisternou. Nacházel se na poli u Brněnské ulice. Muž hlídkou zkontaktován. Uvedl, že při prudkém brždění, na červenou na semaforu, došlo k přetečení cisterny horním víkem, které bylo špatně zajištěné. Na místo přivoláni hasiči, kteří provedli očištění vozovky proudem vody. Strážníci, po dobu splachování komunikace usměrňovali provoz.

15.04.2019

Porušili vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí ulice Olomoucké, si strážníci povšimli dvojice osob konzumujících pivo, v místě, kde to zakazuje vyhláška města. O tom byli pánové hlídkou poučeni. Oba vyzváni k prokázání totožnosti. S pětačtyřicetiletým mužem strážníci vyřešili přestupek příkazem na místě.

11.04.2019

Konflikt vznikl kvůli ubrousku.
V nočních hodinách nahlásila obsluha provozovny problémy s opilou ženou. Na místo vyslána hlídka. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že dotyčná do podniku přišla se dvěma kamarády. Společně si objednali jídlo. Během objednávky se žena chovala hlučně a dělala nepořádek kolem stolu. Obsluhou upozorněna na nevhodnost svého chování. Po obdržení jídla požadovala přinesení dalších ubrousků. To bylo obsluhou odmítnuto. Neslušné jednání mladé žerny hlídce potvrdili i její dva kamarádi. Spor mezi ženou a personálem se vyhrotil natolik, že dotyčná po obsluze hodila objednané jídlo, a to i před strážníky. Tím došlo k ušpinění oblečení obsluhujícího muže a také koberce.

09.04.2019

Záchytka.
Ve večerních hodinách přijato telefonické oznámení od obsluhy v restauraci, že mají problém s podnapilým zákazníkem. Do uvedené provozovny vyslána hlídka. Servírka označila muže, který si objednal pivo a v průběhu konzumoval i tvrdý alkohol. Ten si s sebou do podniku sám přinesl. Po upozornění obsluhy, na nevhodné počínání, začal být vulgární až agresivní. Další host se servírky zastal a muže vyvedl ven. Muž byl zjevně pod vlivem alkoholu a nekontroloval své chování. Hlídkou vyzván k prokázání totožnosti a provedení orientační dechové zkoušky. Naměřeno 2,22 promile alkoholu v dechu.