> > >   PROSTJOV EXTRA     -     komente k lnku

Tyto pspvky vyjaduj nzory oban a nemus se shodovat s nzory redakce.
Redakce za obsah tchto pspvk nepebr dnou odpovdnost.
Komente k lnku
Pidat koment
02.12.2016 11:58:05
Karol - Z kina se stane příspěvková organizace, která potřebuje nového ředitele, protože ten současný je neschopný a hned údajně město útočí na chudáčka malého klučinu. Ale je fakt, že platí podezřele nízkou částku. Na to, jak se vyjadřuje o městě, využívá dost jeho výhod. Doufám, že nové sympatické ředitelce připadne i ten byt v kině. Tím by se vyřešil problém s parazitem Ivanem Č.

01.12.2016 23:47:17
Mokasino - Nechci se tu nikoho zastávat a ani se do nikoho obouvat. Každopádně je jen dobře, že se ten kluk takto "baví". Za každou odkrytou levárnu a nejlíp ještě zmedializovanou, jedině tleskám a fandím mu. A že má jeho otec levný nájem? A co má být? Závist? Mám ještě levnější... Závist? :) Je jasné, že ti, kteří provádí nějaké levárny ho mít v lásce nebudou. Pak se jen stačí na tyto zaměřit, a ona se nějaká ta špína vymete, že? :)

01.12.2016 17:49:19
Mrška - Milý "na bestii jednou dojde" Moc bych to na Smetanu netipovala. Tento klučík naštval už tolik občanů, že po něm jdou, dle mého úsudku, desítky lidí. Asi jste dosti paranoidní. Nejste Vy náhodou jeho otec? Či chlapec sám, že tak kopete do radního? Já osobně jsem velice ráda, že teď už vím, jakých výhod tento smrádek využívá.

28.11.2016 22:27:14
na bestii jednou dojde - Radní Smetano, bylo by lépe začít dělat něco smysluplnějšího... Vaše aktivita se ubírá špatným směrem. Tím, že budete strojit tyhle klamné cíle nijak neovlivníte to, že některé čuňárny ČSSD na radnici budou provětrávány...

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

07.02.2019

Strážníci asistovali při odtahu kamionu.
V ranních hodinách přijato oznámení o stojícím kamionu na trávníku na ulici Okružní. Na místo vyslána hlídka. Oznámení potvrzeno. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že vozidlo mělo poruchu. Řidič - cizinec, tahač odstavil tak, aby byla zachována průjezdnost vozovky. Odtah měl již domluvený. Během odtahování vozidla zajišťovali strážníci Besip, aby nedocházelo ke kolizním situacím. O protiprávní jednání se nejednalo.

04.02.2019

Žvýkačka se v automatu zasekla.
V odpoledních hodinách se na linku 156 obrátil pracovník bezpečnostní agentury s tím, že došlo k poškození automatu na žvýkačky. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Ten hlídce označil ženu, která automat poškodila. Ta uvedla, že do přístroje vhodila dvacet korun a žvýkačka, která měla vypadnout, uvízla uvnitř. Proto s automatem začala třepat a při naklonění došlo k jeho pádu na zem.

02.02.2019

Porušil vyhlášku města.
Při dohledu na veřejný pořádek v okolí městských lázní si strážníci povšimli osoby, která konzumovala alkohol na místě, kde je to vyhláškou města zakázáno. Dotyčný, hlídkou zkontaktován a poučen o protiprávním jednání. Rozpitou dvoulitrovou lahev s vínem strážníci muži odebrali. Přestupkové jednání třiačtyřicetiletého bezdomovce, předáno k projednání příslušnému správnímu orgánu. O tom hlídka muže poučila.

01.02.2019

Urážel strážníky.
Při kontrolní činnosti v prostorách hlavního nádraží a jeho okolí si hlídka povšimla na peróně muže popíjejícího pivo. Ten neustále pokřikoval a nadával kolemjdoucím lidem. Strážníci muže vyzvali, aby zanechal hlasitých projevů. Na výzvu dotyčný nereagoval. Při řešení celé situace strážníkům neustále nadával a urážel je. Tím, že neuposlechl výzvy a znevážil postavení úřední osoby při výkonu její pravomoci, se třiačtyřicetiletý muž dopustil přestupku proti veřejnému pořádku.

31.01.2019

Spící dítě v baru.
Před jedenáctou hodinou večer vyjížděli strážníci prověřit přijaté oznámení o spícím dítěti v baru nedaleko Brněnské ulice. Na místě událost hlídkou potvrzena. V době příjezdu strážníků se muž i s dítětem chystal na odchod. Zkontaktován otec dítěte. Třicetiletý muž uvedl, že čtyřletou dceru hlídá, jelikož její matka je v práci. On si potřeboval jít vyřídit něco za bratrem a dceru neměl kde nechat, proto ji vzal s sebou.