> > >   PROSTJOV EXTRA     -     komente k lnku

Tyto pspvky vyjaduj nzory oban a nemus se shodovat s nzory redakce.
Redakce za obsah tchto pspvk nepebr dnou odpovdnost.
Komente k lnku
Pidat koment
02.12.2016 11:58:05
Karol - Z kina se stane příspěvková organizace, která potřebuje nového ředitele, protože ten současný je neschopný a hned údajně město útočí na chudáčka malého klučinu. Ale je fakt, že platí podezřele nízkou částku. Na to, jak se vyjadřuje o městě, využívá dost jeho výhod. Doufám, že nové sympatické ředitelce připadne i ten byt v kině. Tím by se vyřešil problém s parazitem Ivanem Č.

01.12.2016 23:47:17
Mokasino - Nechci se tu nikoho zastávat a ani se do nikoho obouvat. Každopádně je jen dobře, že se ten kluk takto "baví". Za každou odkrytou levárnu a nejlíp ještě zmedializovanou, jedině tleskám a fandím mu. A že má jeho otec levný nájem? A co má být? Závist? Mám ještě levnější... Závist? :) Je jasné, že ti, kteří provádí nějaké levárny ho mít v lásce nebudou. Pak se jen stačí na tyto zaměřit, a ona se nějaká ta špína vymete, že? :)

01.12.2016 17:49:19
Mrška - Milý "na bestii jednou dojde" Moc bych to na Smetanu netipovala. Tento klučík naštval už tolik občanů, že po něm jdou, dle mého úsudku, desítky lidí. Asi jste dosti paranoidní. Nejste Vy náhodou jeho otec? Či chlapec sám, že tak kopete do radního? Já osobně jsem velice ráda, že teď už vím, jakých výhod tento smrádek využívá.

28.11.2016 22:27:14
na bestii jednou dojde - Radní Smetano, bylo by lépe začít dělat něco smysluplnějšího... Vaše aktivita se ubírá špatným směrem. Tím, že budete strojit tyhle klamné cíle nijak neovlivníte to, že některé čuňárny ČSSD na radnici budou provětrávány...

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

04.10.2018

Trhala květiny ze záhonu.
Při kontrolní činnosti ve Smetanových sadech si hlídka povšimla ženy, která se sklání nad záhonem a trhá z něj kytky. Dotyčná vyzvána k zanechání protiprávního jednání. Žena nebyla schopna na místě prokázat svoji totožnost, proto k jejímu zjištění předvedena na služebnu Policie ČR. Osmapadesátiletá žena je svým jednáním podezřelá z přestupku proti majetku. Celá záležitost postoupena příslušnému správnímu orgánu k dořešení.

04.10.2018

Opilý řidič zadržen.
V ranních hodinách přijato na lince 156 anonymní oznámení o řidiči osobního vozidla, který každý den ráno požije v restauraci alkohol a poté usedne za volant a odjede. V době oznámení se dotyčný nacházel v restauraci. Na místo, k prověření oznámení vyslána hlídka. Uvedený muž, po odchodu z podniku, nastoupil do auta a započal jízdu. Hlídkou, vozidlo zastaveno. Řidič vyzván k prokázání totožnosti a k provedení orientační dechové zkoušky. Čtyřicetiletý muž, při dechové zkoušce nadýchal 2,16 a 1,97 promile.

03.10.2018

Závada na vozidle.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 telefonické oznámení o vyjetém vozidle z řady zaparkovaných aut na ulici Wolkerova. Na místo vyslaná hlídka oznámení potvrdila. Vozidlo strážníci zatlačili zpět na parkoviště. Zanedlouho se dostavila majitelka, která uvedla, že se jedná o technickou závadu.

01.10.2018

Hledaná osoba.
V dopoledních hodinách si strážník okrskové služby, při dohledu na veřejný pořádek v okolí lázní na ulici Blahoslavova, povšiml osoby, o které z místní znalosti věděl, že je celostátně hledaná Policií ČR. Při ověřování totožnosti, bylo pátrání po pětapadesátiletém muži potvrzeno. Dotyčný předveden na Obvodní oddělení PČR, kde byl předán službu konajícím policistům k dalším úkonům. Při předvedení nebylo užito donucovacích prostředků. Muž nekladl žádný odpor.

29.09.2018

Kradl nadvakrát.
Večer přijato oznámení od ostrahy suprermarketu na Olomoucké ulici, že se do prodejny vrátil muž, který se před chvílí dopustil krádeže a je pravděpodobné, že se o stejné jednání pokusí znovu. Na místo vyslána hlídka. Zkontaktován oznamovatel. Uvedl, že si na záznamu z kamer všiml muže, který pronesl přes pokladní zónu zboží, za které nezaplatil. Zanedlouho se do prodejny vrátil a vložil si do bundy další zboží. Za pokladní zónou byl ostrahou zadržen a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Strážníkům se k oběma krádežím doznal. Uvedl, že zboží z první krádeže je již zkonzumované. Z druhé krádeže, zboží vráceno zpět do prodeje.