> > >   akce v Prostějově a okolí


    datum akce: 25.11.2017

3. Palačinkový večer

Klikněte pro zvětšení...

Přátelé, léto ☀ ️skoro za námi, podzim ☔🍁klepe na dveře a s ním i naše pozvání na již 3. Palačinkový večer..
Naše flotila🛳️ po bouřlivé 🎊noci loni doplula až ke břehům hawaiských ostrovů 🏝️. Posádka s kapitánem👮 zakotvila loď⚓⛱️, nabírá sílu 💪, na svatou Kateřinu se hodí do gala💄 a bude se na vás těšit v plné hawaiské parádě🌴

Připravte se na noc veselou🎉🎆🎇 barevnou, plnou květin 🌺, hudby 🎤🎶🎹, tance ...

Černé myšlenky a černou barvu nechte doma pod postelí🛌. Věříme , že i letos nám vaše kostýmy vyrazí dech. A společně si užijeme noc plnou barev, tance, zábavy a radosti.🍸🍹🥂🍾

Ženy, nechte podpatky 👠doma, bude se tancovat💃!!! Žabky, balerinky a plážovky s sebou 😉😘
Dále si přibalte klobouky, slamáky👒 , sluneční brýle 🕶️👙 , dobrou náladu a svou nepostradatelnou partu kamarádů 👫👫👭.....
Lístky bude možné zakoupit od 11. září u nás v palačinkárně... ❤️....
Program večera stále ladíme... Určitě se máte na co těšit... 😘

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.