> > >   akce v Prostějově a okolí


    datum akce: 25.11.2017

3. Palačinkový večer

Klikněte pro zvětšení...

Přátelé, léto ☀ ️skoro za námi, podzim ☔🍁klepe na dveře a s ním i naše pozvání na již 3. Palačinkový večer..
Naše flotila🛳️ po bouřlivé 🎊noci loni doplula až ke břehům hawaiských ostrovů 🏝️. Posádka s kapitánem👮 zakotvila loď⚓⛱️, nabírá sílu 💪, na svatou Kateřinu se hodí do gala💄 a bude se na vás těšit v plné hawaiské parádě🌴

Připravte se na noc veselou🎉🎆🎇 barevnou, plnou květin 🌺, hudby 🎤🎶🎹, tance ...

Černé myšlenky a černou barvu nechte doma pod postelí🛌. Věříme , že i letos nám vaše kostýmy vyrazí dech. A společně si užijeme noc plnou barev, tance, zábavy a radosti.🍸🍹🥂🍾

Ženy, nechte podpatky 👠doma, bude se tancovat💃!!! Žabky, balerinky a plážovky s sebou 😉😘
Dále si přibalte klobouky, slamáky👒 , sluneční brýle 🕶️👙 , dobrou náladu a svou nepostradatelnou partu kamarádů 👫👫👭.....
Lístky bude možné zakoupit od 11. září u nás v palačinkárně... ❤️....
Program večera stále ladíme... Určitě se máte na co těšit... 😘

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.