> > >   akce v Prostějově a okolí


    datum akce: 20.01.2018

Reprezentační ples CMG

Klikněte pro zvětšení...Přátelé, zveme Vás na úchvatný Reprezentační ples Cyrilometodějského gymnázia!

20. leden 2018 19:00 až 21. leden 2018 2:00

KaSCentrum - Společenský dům Prostějov
Komenského 4142/6, 79601 Prostějov

Maturanti:

Buriánek Michal
Dinh Duc Viet
Gottwaldová Ema
Handlová Marcela
Chytilová Nikola
Kadlec Jakub
Klemscheová Adriana
Klinovská Eliška
Konečný Jaroslav
Kubíček Filip
Lisická Markéta
Marková Tereza
Nejezchleba Ondřej
Orálková Pavla
Polcrová Kateřina
Skládalová Adéla
Soldánová Tereza
Sýkorová Kristýna
Taberyová Karolína
Talandová Magdaléna
Tomanová Karla
Trunečková Michaela
Vychodil Daniel
Vysloužil Tomáš
Vysloužilová Tereza
Zeman Radim
Žáková Aneta

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

24.05.2018

Roj na radnici.
Krátce po poledni přijali strážníci na operačním středisku MP, formou SMS zprávy oznámení o výjezdu jednotky hasičů do centra města, k odstranění roje včel. Na místo vyslána hlídka. Včely se nacházely ve dvorním traktu radnice. Strážníci během zásahu hasičů uzavřeli prostor, proti vstupu neoprávněných osob.

23.05.2018

Během dvou hodin zkolabovaly
Během dvou hodin zkolabovaly na náměstí dvě ženy. Před jedenáctou hodinou dopoledne si hlídka, provádějící dohled nad veřejným pořádkem na náměstí T. G. M., vyžádala přes operační středisko, příjezd ZZS k šestnáctileté slečně, která zkolabovala u muzea. Za necelé dvě hodiny nahlásil strážník totožnou situaci.

21.05.2018

Jídlem znečistil taxík.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení od taxikáře, který má problémy se zákazníkem. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Zkontaktováni oba pánové. Oznamovatel sdělil, že převážel dva muže z centra na hl. nádraží. Jeden z nich za jízdy jedl i přes to, že ho několikrát na zákaz konzumace jídla ve vozidle upozornil. Po kontrole vozidla taxikář zákazníka vyzval k uhrazení vzniklé škody, jelikož sedačka byla zamaštěná od padajícího jídla. To muž odmítl. Při řešení celé záležitosti se choval i před hlídkou hrubě. Chtěl se do vozidla vrátit a znečistit sedačku ještě více.

19.05.2018

Prasklá hadice od WC vytopila byt.
Před polednem přijato telefonické oznámení o tekoucí vodě v bytě, který je majetkem města. Do uvedené lokality vyslána hlídka. Uvnitř domu se již nacházel technik Domovní správy, který zastavil hlavní uzávěr vody. Při zjišťování skutečného stavu věci vyšlo najevo, že voda prosakuje do spodního bytu.

19.05.2018

Chtěl ho jen uklidnit.
V dopoledních hodinách se na strážníky prostřednictvím linky 156 obrátil jednatřicetiletý muž. Uvedl, že zanechal svého psa přivázaného před obchodem a zatím co nakupoval, viděl, jak cizí muž, v podnapilém stavu, omotává jeho zvířeti kolem krku opasek. Na místo vyslána hlídka.