> > >   akce v Prostějově a okolí


    datum akce: 03.02.2018

Maturitní ples Reálného gymnázia - třídy 4.V a 6.N

Klikněte pro zvětšení...

Srdečně Vás zveme na maturitní ples Reálného gymnázia tříd 4.V a 6.N

3. únor 2018 19:00 až 4. únor 2018 2:00

KaSCentrum - Společenský dům Prostějov
Komenského 4142/6, 79601 Prostějov

4.V

Lukáš Bílek
Michaela Brátelová
Vlastimil Burianek
Jiří Doseděl
Václav Drnovský
Markéta Fagošová
Barbora Hasníková
Tereza Hasníková
Nela Hasová
Tomáš Hloušek
Dominik Huňka
Klára Janečková
Eva Kabilková
Bruno Kolík
Rostislav Komárek
David Křupka
Marek Maťcha
Michaela Mazáčová
Martin Miho
Jindřich Motal
Adéla Pospíšilová
Martin Půda
Silvie Sychrová
Barbora Syslová
Jan Šmída
Andrea Tardíková
Dušan Tarkovský
Dominik Vičar
Lucie Zelinková

6.N

David Adam
Aneta Crhonková
Barbora Hájková
Markéta Hebelková
Michaela Chlachulová
Tomáš Chupáň
Václav Konečný
Filip Kopecký
Filip Krejčí
Petra Křupková
Rozálie Látalová
Ondřej Májek
Markéta Mazalová
Lenka Nesvadbíková
Radim Pajchl
Richard Paul
Jan Pelíšek
Michal Popelka
Lukáš Roden
Martin Sedláček
Nikol Spillerová
Martin Svačina
Matěj Šnajdr
Daniel Štefák
Jakub Švančar
Tomáš Zajíček

  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  >  PROSTĚJOVSKÁ 112

19.09.2018

Dobrá práce strážníků.
Před půlnocí zpozoroval strážník na operačním středisku MP, pomocí městského kamerového dohlížecího systému muže, jak se snaží vyvrátit dopravní značku v centru města. To se mu ovšem nepodařilo. Přesunul se k předvolebnímu poutači, který převrátil. Na místo vyslána hlídka. Muž ztotožněn. Vyzván k umístění poutače na původní místo. Což učinil.

18.09.2018

Upadla z postele.
Krátce před polednem se na linku 156 obrátila žena a uvedla, že má strach o svoji sousedku, která nereaguje na zvonění. Na místo vyslána hlídka. Zjištěno, že žena upadla z postele na podlahu a při tom se zranila. Na místo přivolána ZZS. Osmašedesátiletá seniorka odvezena do nemocnice na ošetření.

17.09.2018

Agresivní pacient skončil v poutech.
V odpoledních hodinách přijato na lince 156 oznámení o problémovém pacientovi v nemocnici na urgentním příjmu. Na místo vyslána hlídka. Před budovou strážníky zkontaktoval zdravotní personál, který označil agresivního muže. Muž je měl ohrožovat a demolovat nemocničního zařízení. Hlídkou vyzván ke zklidnění a vysvětlení situace. Na výzvy nereagoval a odcházel pryč. Strážníkem zastaven. Jeho agresivita se stupňovala. Po útoku na strážníka, byl sveden na zem, kde byl spoután.

17.09.2018

Krádeže.
Na linku 156 přijato oznámení o zadržení pachatele, který nemá peníze na zaplacení zboží v supermarketu na Olomoucké ulici. Na místo vyslána hlídka. Zjištěn devětatřicetiletý muž, který na prodejní ploše zkonzumoval potraviny v celkové hodnotě 52 Kč. Další krádež nahlášena o tři dny později v OD v centru města. Zboží, které odcizil devětatřicetiletý muž, mělo hodnotu 1034 Kč. Ten si na prodejní ploše uschoval všechny vybrané věci pod tričko a následně se pokusil projít přes pokladní zónu bez zaplacení. Tam byl zadržen ostrahou, a vyzván k setrvání na místě do příjezdu hlídky. Odcizené zboží muž dobrovolně vydal. V odpoledních hodinách vyjížděli strážníci na oznámenou krádež do supermarketu na Plumlovské ulici. Zde byli při činu, ostrahou zadrženi dva hoši ve věku 14 let.

16.09.2018

Nakonec skončil na záchytce.
V odpoledních hodinách přijato oznámení o pohybu zřejmě opilého muže, který si mezi lidmi sundává oblečení a tím vzbuzuje pohoršení. Strážníkem, provádějícím dohled na veřejný pořádek při Hanáckých slavnostech, v centru města, dotyčný zkontaktován. Hlídkou doprovozen do nedalekého bydliště, kde byl předán příbuznému. Za nedlouho se příbuzný telefonicky obrátil na strážníky s tím, že se muž začal v bytě chovat agresivně. Na místo vyslána hlídka. Sedmadvacetiletý muž uvedl, že je uživatelem drog. Což potvrdil i test provedený přivolanou hlídkou PČR. Muž měl halucinace a byl agresivní. Nekontroloval své chování, ohrožoval sebe i ostatní.